Jekaterinburg – Nižnekamsk 3:4 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Chabarovsk 5:2 (kon.) | Čeljabinsk – Novosibirsk 3:2 (2:1 po s.n.)
Dinamo Minsk – Čerepovec 3:4 (1:2 po s.n.) | CSKA Moskva – D. Moskva 2:3 (1:2 po s.n.) | Helsinki – Vladivostok 4:1 (kon.)
Red Star Kunlun – Omsk 1:4 (kon.) | Petrohrad – Jaroslavľ 1:3 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC Dinamo Minsk
3:4 (0:0, 3:2, 0:1 - 0:0)
Severstaľ Čerepovec
cz Streda 17.11.2021, 17:10 • Minsk Arena, Minsk • KHL

63:37
    Za držení míří na trestnou lavici Kodola, takže si Dinamo Minsk zahrají přesilovou hru.

57:26
    Beck je vyloučen za sekání, což může jeho tým přijít draho. Hosté mají výbornou šanci, jak se dostat do vedení těsně před koncem třetí třetiny.

51:06
    Korobov se ve středním pásmu dopustil podrážení a sudí jsou nekompromisní, domácí hráč odchází na dvě minuty na trestnou lavici. Máme tu šestou početní výhodu pro Severstal.

46:10
    Liška předvedl dva zákroky na hraně a rozhodčí mu to zřejmě sečetli. Slovenský forvard míří na trestnou lavici za napadení. Domácí mají powerplay.

41:34
    Domácí se sráží sami zbytečnými fauly, ten další zaznamenal Graovac, který míří na trestnou lavici za nedovolené bránění.

34:26
    Tohle byl opravdu zbytečný útočný faul, kterým se provinil Mosaljov, ten u mantinelu objal soupeře a obdržel dvě minuty za držení. Hosté mají přesilovou hru.

28:41
    Domácí mají velkou možnost ke srovnání. Budou hrát první přesilovou hru v utkání, za držení byl vyloučen Dumbadze.

14:54
    Za držení míří na trestnou lavici Beck. Bylo to jen logické vyústění velkého tlaku Čerepovce, ten tak bude hrát třetí přesilovou hru v zápase.

06:03
    Dvě minuty za podrážení dostává Alistrov, pro Čerepovec půjde o druhou přesilovou hru v utkání.

00:33
    Dvě minuty za podrážení inkasuje Bengtsson, hosté si zahrají v početní výhodě.

Milan Šplíchal

Góly a asistencie: 32. K. Voronin, 38. Pyškajlo (Tedenby), 40. L. Bengtsson (Usov) – 27. Jemec (M. Kazakov), 34. Timašov (Kolmykov, Šostak), 46. Vovčenko (M. Tichonov, Kodola), rozh. náj. Vovčenko