Angola – Japonsko 28:25 (kon.) | Čierna Hora – J. Kórea 28:26 (kon.) | ROC – Francúzsko 28:27 (kon.)
Brazília – Švédsko 31:34 (kon.) | Maďarsko – Španielsko 29:25 (kon.) | Nórsko – Holandsko 29:27 (kon.)
Brazília
31:34 (13:15)
Švédsko
cz Sobota 31.07.2021, 09:15 • Yoyogi National Stadium, Tokio • Olympijské hry - ženy • Skupina B

Ode mne je to vše. Přeji pěknou sobotu. (10:53:22)

Utkání končí předpokládaným vítězstvím reprezentantek Švédska. Brazilky sice dokázaly ve druhém poločase smazat pětibrankové manko, do vedení se ale nedostaly. Švédky naopak opět rychle odskočily a v tomto případě už svůj náskok až do konce nepustily.

Brazílie – Švédsko 31:34 (13:15)
    Rozhodčí: Gu Bonok, I Sok (oba KOR). Sedmimetrové hody: 8/6 – 3/2. Vyloučení: 4:3.

Konec zápasu. (31:34)
    60
    Dvě sekundy před koncem stvrzuje švédské vítězství Jenny Carlsonová. (31:34)
    60
    Po snížení Araújové si Švédky vezmou ještě oddechový čas, ale tohle vedení už musí udržet. (31:33)
    59
    Lundströmová se prosazuje z levého křídla a troufám říct, že nyní už o vítězi zápasu není pochyb. (30:33)
    59
    Cardosová se ještě trefuje, pro Brazilky už to ale bude s vyrovnáním těžké. (30:32)
    58
    Westbergová dvě minuty a jednu sekundu před koncem proměňuje sedmimetrový hod a je to tak znovu o tři. (29:32)

58
    Vyloučení v týmu Brazílie (Tamires Morena Limaová). (29:31)
    58
    Gól vstřelil tým Brazílie (Ana Paula Rodriguesová-Belová). (29:31)

58
    Vyloučení v týmu Švédsko (Emma Lindqvistová). (28:31)
    58
    Carin Strömbergová ovšem rychle z protiakce odpovídá a Švédky tak vedou necelé tři minuty před koncem o tři góly. (28:31)
    57
    Brazilská naděje ale ještě žije. De Paulaová tentokrát totiž míč neztratila a naopak jej poslala přesně do švédské brány. (28:30)

56
    Oddechový čas pro domácí. (27:30)
    56
    Bruna de Paulaová se dopustila ztráty a Elin Hanssonová tak pomalu přibližuje Švédky vítězství. (27:30)
    55
    Náskok se drží pět minut před koncem druhého poločasu nyní stále na dvou gólech. Prosadila se Carin Strömbergová. (27:29)