S. Macedónsko – Izrael 1:1 (kon.) | Estónsko – Srbsko 0:0 (kon.) | Grécko – Chorvátsko 0:1 (kon.)
Lotyšsko – Rusko 1:4 (kon.) | Moldavsko – Belgicko 1:0 (kon.) | Luxembursko – Island 0:2 (kon.)
Gruzínsko – Azerbajdžan 1:0 (kon.) | Taliansko – Írsko 2:0 (kon.) | Litva – Česko 0:1 (kon.)
San Maríno – Škótsko 0:7 (kon.) | Švajčiarsko – Lichtenštajnsko 3:0 (kon.) | Poľsko – Bulharsko 1:1 (kon.)
Faerské ostrovy – Čierna Hora 1:0 (kon.) | Cyprus – Holandsko 0:7 (kon.) | Dánsko – Fínsko 2:1 (kon.)
Nemecko – Bosna 1:0 (kon.) | Švédsko – Arménsko 10:0 (kon.) | Španielsko – Kazachstan 3:0 (kon.)
Kosovo – Andorra 1:0 (kon.) | Nórsko – Bielorusko 0:0 (odl.) | Gibraltar – Portugalsko 0:3 (kon.)
Sev. Írsko – Ukrajina 1:0 (kon.) | Rumunsko – Malta 4:1 (kon.) | Anglicko – Turecko 2:1 (kon.)
Rumunsko
4:1 (4:0)
Malta
cz Utorok 13.10.2020, 19:00 • Marin Anastasovici Stadium, Giurgiu • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 8

Z mé strany je to tak vše. Přeji vám v této nelehké době krásný zbytek týdne a zase někdy příště se budu těšit u fotbalu napočtenou! (20:56:49)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 10:2. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 12:15.

Končí nám kvalifikační utkání nevalné úrovně, ve které Rumuni potvrdili roli jasného favorita a Maltu přemohli 4:1. O všem podstatném se rozhodlo už během prvního poločasu. Domácí během 23 minut nastříleli čtyři branky a nevadilo jim ani vyloučení spoluhráče Baluty, který se vykartoval nešikovnými fauly. Ve druhém poločase tak logicky Rumuni polevili a Malta toho využila k dalšímu zápisu do historie, když v 51. minutě hlavičkoval do sítě Omar Elouni. V samotném závěru už doslova utkání za nic nestálo, a tak výsledkem 4:1 i zápas skončil.

90+3

90+3
    Nepřesný centr však sbírá Aioani a vypadá to, že v zápase se už toho více zásadního nestane.

90+2
    Malta se ještě sympaticky snaží probojovat se k šanci, potažmo k dalšímu gólu. Rumunsko tak dohrává zápas na vlastní polovině.

90+1
    Se dvěma obránci na zádech urval Chindris brejk, jenže následně vše pokazil nepřesnou nahrávkou na Petrilu, který mu nabíhal po jeho pravici.

90
    Bude to ještě 180 sekund.

90
    Čtvrtý rozhodčí už má v ruce tabuli a během chvíle ukáže, kolik se bude ještě nastavovat nad rámec.

88
    Ještě zhruba dvě a půl minut základní doby zbývá odehrát, dá se počítat i s nějakým nastavením navrch. Každopádně je teď míč na kopačkách Malty, která by ještě ráda jednou skórovala. Pokud by se to povedlo, pak by v jednom zápase dala tolik branek, jako dala za sedm zápasů cyklu.

86
    Rohový kop domácích končí po nepřehledném souboji sice za brankovou čárou, ale mimo dosah zařízení. Formosa tak bude mít odkop od branky.

85
    Tak trochu to vypadá, že ani jeden tým nechce hrát. Každé přerušení hry je natahováno, ani jeden tým s rozehrávkami nespěchá, zkrátka zápas plně reflektuje počasí, které je na většině Čech k vidění.

83
    Spíše propagační střelu vyslal zpoza šestnáctky Owen Spiteri, Aioani bez potíží pro balon došel a vzal jej do teplých.

82
    Na začátku poslední desetiminutovky tak mají oba týmy kompletně prostřídáno, pět je totiž maximální počet. Krátce po zahájení hry ale špatně v souboji došlápl Morutan a opět se nehraje.

81
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Ciobanu, přichází Itu.

80
    Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází McKay, přichází Ghio.

79
    Prakticky až ze šestnáctky se domácí vyhnali skoro k vlastní brance. Následně ale do vápna vlétli ve velkém stylu a Petrila se zleva tlačil do zakončení, jeho lob přes padajícího Formosu však skončil mimo branku.

77
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Olaru, přichází Morutan.

76
    Začíná poslední čtvrthodinka tohoto zápasu, kde je o vítězi rozhodnuto, to už můžeme říci. Domácí nicméně hodně polevili a stále na zásah ve druhé půli čekají. Otázka, zda se jim to vůbec povede.