Sevilla – Eibar 1:0 (kon.) | Valencia – Valladolid 2:1 (kon.) | Vigo – Atlético Madrid 1:1 (kon.)
Valencia CF
2:1 (1:0)
Real Valladolid
Utorok 07.07.2020, 19:30 • Estadio de Mestalla (Valencia) • Španielska LaLiga • 35. kolo

Druhé dejstvo na Estadio de Mestalla ešte ponúklo presné zásahy, ale až tak veľa zaujímavých momentov nebolo. Hostia mali výborný vstup do druhého polčasu, keď hneď v jeho úvode vyrovnal stav stretnutia Gracía. Rozhodnutie potom prišlo až v závere druhého polčasu, keď sa v 89. minúte presadil domáci Lee Kang-in a rozhodol tak o výhre Valencie nad Realom Valladolid 2:1!

Ďakujem za pozornosť, prajem pekný zvyšok neskorého večera! (21:24:48)

90+4

90+3
    Hostia sa nedostávajú k lopte a tak ani k záverečnému tlaku. Valencia naopak operuje na útočnej polovici.

90+2
    Žltú kartu dostáva Gonçalo Guedes (Valencia CF).

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 4 minúty!

90
    Čoskoro sa teda naplní druhý polčas, uvidíme, koľko sa ešte bude nadstavovať.

89
    Valencia dala gól!
    Krátko pred uplynutím riadnej hracej doby sa domáci opäť dostávajú do vedenia o jeden gól! Valencia perfektne zakombinovala pred pokutovým územím súpera, LEE KANG-IN sa dostal k lopte a rozhodol sa pre strelu spoza 16-tky a tá zapadla presne k tyčke – 2:1!

88
    Zakrátko hostia znova pokračovali vo svojej útočnej aktivite, ale Ramirez sa napokon dostal do ofsajdu.

87
    Veľkú šancu mal v závere zápasu hosťujúci Hervís, ale z blízka sa mu nepodarilo brankára Doménecha prekonať! Valencia môže teraz ďakovať svojmu brankárovi, že neinkasovala gól.

86
    Aj rozohrávku rohového kopu si vzal na starosť Nacho, ale jeho pretiahnutý center žiadne nebezpečenstvo pre bránu domácich neznamenal.

85
    Nacho centroval do pokutového územia domácich, po zrazenej lopte získavajú hostia ešte rohový kop, Valencia sa tak musí aj naďalej brániť.

84
    Striedanie v tíme Real Valladolid: z ihriska odchádza Kike Pérez, prichádza Javier Sánchez.

83
    Do konca riadneho hracieho času už veľa minút neostáva. Stále platí nerozhodný stav 1:1, dočkáme sa ešte presného zásahu?

82
    Striedanie v tíme Valencia CF: z ihriska odchádza Adrià Guerrero, prichádza Denis Čeryšev.

81
    Individuálne sa snažil presadiť Gómez, ale ten sa ani nedostal cez obranu súpera.

80
    Zakrátko sme opäť sledovali aktivitu tohto futbalistu, ale jeho individuálna akcia sa končí len slabou strelou do stredu brány, s ktorou Doménech nemohol mať problémy.

79
    Hosťujúci Hervías centroval do pokutového územia domácich, ale defenzíva Valancie upratala túto loptu do bezpečia.

78
    Ešte sa oba celky snažia zakladať útočné akcie, ale tie sú spomalené veľkými nepresnosťami.

77
    Pomaly sa dostávame do záverečnej časti druhého polčasu. Aj naďalej platí nerozhodný stav 1:1, podľa vývoja na ihrisku to vyzerá, že sa v tomto zápase budú body deliť.

Miroslav Revaj

Góly: 31. Gómez, 89. Lee Kang-in – 47. García Raja

Karty:   72. A. Guerrero (VAL), 75. Kondogbia (VAL), 90+2. Guedes (VAL)

Valencia CF: Doménech – Florenzi (76. Wass), Gabriel, Diakhaby, A. Guerrero (82. Čeryšev) – Soler (64. Lee Kang-in), Parejo (C) (64. Coquelin), Kondogbia, Guedes – Gómez, Gameiro (64. M. Vallejo).
    Náhradníci: Cillessen – F. Torres, J. Costa, Čeryšev, Lee Kang-in, Sobrino, Mangala, Guillamón, T. Correia, Coquelin, Wass, M. Vallejo.

Real Valladolid: Masip (C) – Antoñito, Olivas, Fernández, Nacho Martínez – K. Pérez (84. Sánchez), Fede (46. Alcaraz) – García Raja (59. Sandro Ramírez), Ben Arfa (59. Hervías), Rubio – Ünal (59. Guardiola).
    Náhradníci: S. Pérez – Hervías, Sánchez, T. Villa, Alcaraz, Guardiola, Alende López, Raúl García, Sandro Ramírez, Moyano.

Rozhodca: Ricardo De Burgos Bengoetxea – Roberto Díaz Pérez, Jon Núñez Fernández