Slalom mužů, 1. kolo, Niigata | (zruš.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Niigata | (zruš.) |
Kombinácia žien, 1. kolo, Crans Montana | Víťaz: Federica Brignoneová (ITA) (kon.) | | | Kombinácia žien, 2. kolo, Crans Montana | Víťaz: Federica Brignoneová (ITA) (kon.) |
MS - hromadný štart, ženy, 12,5km, Anterselva | Víťaz: M. Olsbuová Röiselandová (Nórsko) (kon.) | | | Hromadný štart mužov, 15 km, Anterselva | Vítěz: J.T. Bø (NOR) (kon.) |
Stíhačka žen, 15 km klasicky, Trondheim | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 30 km klasicky, Trondheim | Vítěz: P. Golberg (NOR) (kon.) |
Skoky HS138, Trondheim | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Trondheim | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
MS - hromadný štart mužov, 15 km, Anterselva
Vítěz: J.T. Bø (NOR)
Tomáš Kalas
Konečné pořadí
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 38:09.5 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +42.0 (3)
3. Emilien Jacquelin (FRA) +55.0 (2)
4. Tarjei Bø (NOR) +55.6 (2)
5. Simon Desthieux (FRA) +1:03.7 (1)
6. Felix Leitner (AUT) +1:06.7 (3)
7. Martin Fourcade (FRA) +1:13.1 (3)
8. Johannes Dale (NOR) +1:17.1 (3)
9. Julian Eberhard (AUT) +1:19.6 (4)
10. Johannes Kühn (GER) +1:25.2 (4)
11. Ondřej Moravec (CZE) +1:34.1 (2)
12. Benedikt Doll (GER) +1:39.3 (4)
13. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:43.0 (4)
14. Dominik Windisch (ITA) +1:47.1 (3)
15. Jakov Fak (SLO) +1:58.3 (3)
16. Krasimir Anev (BUL) +2:07.2 (2)
17. Dominik Landertinger (AUT) +2:15.1 (3)
18. Lukas Hofer (ITA) +2:22.8 (3)
19. Jesper Nelin (SWE) +2:25.5 (4)
20. Artěm Prima (UKR) +2:32.7 (3)
21. Arnd Peiffer (GER) +2:42.0 (5)
22. Peppe Femling (SWE) +2:58.0 (3)
23. Dmitro Pidručnij (UKR) +3:13.5 (4)
24. Philipp Horn (GER) +3:20.1 (7)
25. Benjamin Weger (SUI) +3:33.0 (5)
26. Nikita Poršněv (RUS) +3:46.1 (4)
27. Sebastian Samuelsson (SWE) +4:03.6 (7)
28. Matvej Jelisejev (RUS) +4:18.6 (7)
29. Martin Ponsiluoma (SWE) +4:50.6 (8)
30. Martin Otčenáš (SVK) +5:49.7 (4)
Pořadí po 4. střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 30:48,4 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +45,4 (3)
3. Emilien Jacquelin (FRA) +55,1 (2)
4. Tarjei Bø (NOR) +1:02,1 (2)
5. Simon Desthieux (FRA) +1:12,9 (1)
-----
8. Ondřej Moravec (CZE) +1:30,4 (2)
30. Martin Otčenáš (SVK) +4:43,2 (4)
Pořadí po 3. střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 23:11,8 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +17,6 (2)
3. Simon Desthieux (FRA) +19,9 (0)
4. Tarjei Bø (NOR) +23,0 (1)
5. Emilien Jacquelin (FRA) +32,5 (2)
----
8. Ondřej Moravec (CZE) +39,0 (1)
29. Martin Otčenáš (SVK) +2:58,0 (3)
Pořadí po 2. střelbě:
1. Tarjei Bø (NOR) 15:22,9 (0)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1,0 (0)
3. Johannes Dale (NOR) +2,5 (0)
4. Simon Desthieux (FRA) +7,1 (0)
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) +9,0 (1)
------
11. Ondřej Moravec (CZE) +29,1 (1)
28. Martin Otčenáš (SVK) +1:45,7 (2)
Pořadí po 1. střelbě:
1. Jakov Fak (SLO) 7:35,3 (0)
2. Benedikt Doll (GER) +3,4 (0)
3. Simon Desthieux (FRA) +5,3 (0)
4. Martin Ponsiluoma (SWE) +5,4 (0)
5. Tarjei Bø (NOR) +5,9 (0)
-----
8. Ondřej Moravec (CZE) +8,3 (0)
26. Martin Otčenáš (SVK) +36,9 (1)
Startovní listina
1. Emilien Jacquelin (FRA)
2. Martin Fourcade (FRA)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR)
5. Dominik Landertinger (AUT)
6. Tarjei Bø (NOR)
7. Simon Desthieux (FRA)
8. Benedikt Doll (GER)
9. Johannes Dale (NOR)
10. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
11. Arnd Peiffer (GER)
12. Matvej Jelisejev (RUS)
13. Johannes Kühn (GER)
14. Jakov Fak (SLO)
15. Sebastian Samuelsson (SWE)
16. Felix Leitner (AUT)
17. Philipp Horn (GER)
18. Peppe Femling (SWE)
19. Lukas Hofer (ITA)
20. Krasimir Anev (BUL)
21. Jesper Nelin (SWE)
22. Nikita Poršněv (RUS)
23. Ondřej Moravec (CZE)
24. Martin Ponsiluoma (SWE)
25. Martin Otčenáš (SVK)
26. Dmitro Pidručnij (UKR)
27. Julian Eberhard (AUT)
28. Benjamin Weger (SUI)
29. Artěm Prima (UKR)
30. Dominik Windisch (ITA)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 38:09.5 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +42.0 (3)
3. Emilien Jacquelin (FRA) +55.0 (2)
4. Tarjei Bø (NOR) +55.6 (2)
5. Simon Desthieux (FRA) +1:03.7 (1)
6. Felix Leitner (AUT) +1:06.7 (3)
7. Martin Fourcade (FRA) +1:13.1 (3)
8. Johannes Dale (NOR) +1:17.1 (3)
9. Julian Eberhard (AUT) +1:19.6 (4)
10. Johannes Kühn (GER) +1:25.2 (4)
11. Ondřej Moravec (CZE) +1:34.1 (2)
12. Benedikt Doll (GER) +1:39.3 (4)
13. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:43.0 (4)
14. Dominik Windisch (ITA) +1:47.1 (3)
15. Jakov Fak (SLO) +1:58.3 (3)
16. Krasimir Anev (BUL) +2:07.2 (2)
17. Dominik Landertinger (AUT) +2:15.1 (3)
18. Lukas Hofer (ITA) +2:22.8 (3)
19. Jesper Nelin (SWE) +2:25.5 (4)
20. Artěm Prima (UKR) +2:32.7 (3)
21. Arnd Peiffer (GER) +2:42.0 (5)
22. Peppe Femling (SWE) +2:58.0 (3)
23. Dmitro Pidručnij (UKR) +3:13.5 (4)
24. Philipp Horn (GER) +3:20.1 (7)
25. Benjamin Weger (SUI) +3:33.0 (5)
26. Nikita Poršněv (RUS) +3:46.1 (4)
27. Sebastian Samuelsson (SWE) +4:03.6 (7)
28. Matvej Jelisejev (RUS) +4:18.6 (7)
29. Martin Ponsiluoma (SWE) +4:50.6 (8)
30. Martin Otčenáš (SVK) +5:49.7 (4)
Pořadí po 4. střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 30:48,4 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +45,4 (3)
3. Emilien Jacquelin (FRA) +55,1 (2)
4. Tarjei Bø (NOR) +1:02,1 (2)
5. Simon Desthieux (FRA) +1:12,9 (1)
-----
8. Ondřej Moravec (CZE) +1:30,4 (2)
30. Martin Otčenáš (SVK) +4:43,2 (4)
Pořadí po 3. střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 23:11,8 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +17,6 (2)
3. Simon Desthieux (FRA) +19,9 (0)
4. Tarjei Bø (NOR) +23,0 (1)
5. Emilien Jacquelin (FRA) +32,5 (2)
----
8. Ondřej Moravec (CZE) +39,0 (1)
29. Martin Otčenáš (SVK) +2:58,0 (3)
Pořadí po 2. střelbě:
1. Tarjei Bø (NOR) 15:22,9 (0)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1,0 (0)
3. Johannes Dale (NOR) +2,5 (0)
4. Simon Desthieux (FRA) +7,1 (0)
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) +9,0 (1)
------
11. Ondřej Moravec (CZE) +29,1 (1)
28. Martin Otčenáš (SVK) +1:45,7 (2)
Pořadí po 1. střelbě:
1. Jakov Fak (SLO) 7:35,3 (0)
2. Benedikt Doll (GER) +3,4 (0)
3. Simon Desthieux (FRA) +5,3 (0)
4. Martin Ponsiluoma (SWE) +5,4 (0)
5. Tarjei Bø (NOR) +5,9 (0)
-----
8. Ondřej Moravec (CZE) +8,3 (0)
26. Martin Otčenáš (SVK) +36,9 (1)
Startovní listina
1. Emilien Jacquelin (FRA)
2. Martin Fourcade (FRA)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR)
5. Dominik Landertinger (AUT)
6. Tarjei Bø (NOR)
7. Simon Desthieux (FRA)
8. Benedikt Doll (GER)
9. Johannes Dale (NOR)
10. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
11. Arnd Peiffer (GER)
12. Matvej Jelisejev (RUS)
13. Johannes Kühn (GER)
14. Jakov Fak (SLO)
15. Sebastian Samuelsson (SWE)
16. Felix Leitner (AUT)
17. Philipp Horn (GER)
18. Peppe Femling (SWE)
19. Lukas Hofer (ITA)
20. Krasimir Anev (BUL)
21. Jesper Nelin (SWE)
22. Nikita Poršněv (RUS)
23. Ondřej Moravec (CZE)
24. Martin Ponsiluoma (SWE)
25. Martin Otčenáš (SVK)
26. Dmitro Pidručnij (UKR)
27. Julian Eberhard (AUT)
28. Benjamin Weger (SUI)
29. Artěm Prima (UKR)
30. Dominik Windisch (ITA)
V Anterselvě začínáme od 15:00, příjemnou zábavu!
1. Emilien Jacquelin (FRA)
2. Martin Fourcade (FRA)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA)
4. Johannes Thingnes Bø (NOR)
5. Dominik Landertinger (AUT)
6. Tarjei Bø (NOR)
7. Simon Desthieux (FRA)
8. Benedikt Doll (GER)
9. Johannes Dale (NOR)
10. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
11. Arnd Peiffer (GER)
12. Matvej Jelisejev (RUS)
13. Johannes Kühn (GER)
14. Jakov Fak (SLO)
15. Sebastian Samuelsson (SWE)
16. Felix Leitner (AUT)
17. Philipp Horn (GER)
18. Peppe Femling (SWE)
19. Lukas Hofer (ITA)
20. Krasimir Anev (BUL)
21. Jesper Nelin (SWE)
22. Nikita Poršněv (RUS)
23. Ondřej Moravec (CZE)
24. Martin Ponsiluoma (SWE)
25. Martin Otčenáš (SVK)
26. Dmitro Pidručnij (UKR)
27. Julian Eberhard (AUT)
28. Benjamin Weger (SUI)
29. Artěm Prima (UKR)
30. Dominik Windisch (ITA)
1. Jakov Fak (SLO) 7:35,3 (0)
2. Benedikt Doll (GER) +3,4 (0)
3. Simon Desthieux (FRA) +5,3 (0)
4. Martin Ponsiluoma (SWE) +5,4 (0)
5. Tarjei Bø (NOR) +5,9 (0)
-----
8. Ondřej Moravec (CZE) +8,3 (0)
26. Martin Otčenáš (SVK) +36,9 (1)
1. Tarjei Bø (NOR) 15:22,9 (0)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1,0 (0)
3. Johannes Dale (NOR) +2,5 (0)
4. Simon Desthieux (FRA) +7,1 (0)
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) +9,0 (1)
------
11. Ondřej Moravec (CZE) +29,1 (1)
28. Martin Otčenáš (SVK) +1:45,7 (2)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 23:11,8 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +17,6 (2)
3. Simon Desthieux (FRA) +19,9 (0)
4. Tarjei Bø (NOR) +23,0 (1)
5. Emilien Jacquelin (FRA) +32,5 (2)
----
8. Ondřej Moravec (CZE) +39,0 (1)
29. Martin Otčenáš (SVK) +2:58,0 (3)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 30:48,4 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +45,4 (3)
3. Emilien Jacquelin (FRA) +55,1 (2)
4. Tarjei Bø (NOR) +1:02,1 (2)
5. Simon Desthieux (FRA) +1:12,9 (1)
-----
8. Ondřej Moravec (CZE) +1:30,4 (2)
30. Martin Otčenáš (SVK) +4:43,2 (4)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 38:09.5 (0)
2. Quentin Fillon Maillet (FRA) +42.0 (3)
3. Emilien Jacquelin (FRA) +55.0 (2)
4. Tarjei Bø (NOR) +55.6 (2)
5. Simon Desthieux (FRA) +1:03.7 (1)
6. Felix Leitner (AUT) +1:06.7 (3)
7. Martin Fourcade (FRA) +1:13.1 (3)
8. Johannes Dale (NOR) +1:17.1 (3)
9. Julian Eberhard (AUT) +1:19.6 (4)
10. Johannes Kühn (GER) +1:25.2 (4)
11. Ondřej Moravec (CZE) +1:34.1 (2)
12. Benedikt Doll (GER) +1:39.3 (4)
13. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +1:43.0 (4)
14. Dominik Windisch (ITA) +1:47.1 (3)
15. Jakov Fak (SLO) +1:58.3 (3)
16. Krasimir Anev (BUL) +2:07.2 (2)
17. Dominik Landertinger (AUT) +2:15.1 (3)
18. Lukas Hofer (ITA) +2:22.8 (3)
19. Jesper Nelin (SWE) +2:25.5 (4)
20. Artěm Prima (UKR) +2:32.7 (3)
21. Arnd Peiffer (GER) +2:42.0 (5)
22. Peppe Femling (SWE) +2:58.0 (3)
23. Dmitro Pidručnij (UKR) +3:13.5 (4)
24. Philipp Horn (GER) +3:20.1 (7)
25. Benjamin Weger (SUI) +3:33.0 (5)
26. Nikita Poršněv (RUS) +3:46.1 (4)
27. Sebastian Samuelsson (SWE) +4:03.6 (7)
28. Matvej Jelisejev (RUS) +4:18.6 (7)
29. Martin Ponsiluoma (SWE) +4:50.6 (8)
30. Martin Otčenáš (SVK) +5:49.7 (4)
Děkujeme vám za přízeň, užívejte zbytku víkendu a u dalších přenosů ze zimních sportů se budu těšit zase napočtenou! (16:01:05)