Slalom mužů, 1. kolo, Niigata | (zruš.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Niigata | (zruš.) |
Kombinácia žien, 1. kolo, Crans Montana | Víťaz: Federica Brignoneová (ITA) (kon.) | | | Kombinácia žien, 2. kolo, Crans Montana | Víťaz: Federica Brignoneová (ITA) (kon.) |
MS - hromadný štart, ženy, 12,5km, Anterselva | Víťaz: M. Olsbuová Röiselandová (Nórsko) (kon.) | | | Hromadný štart mužov, 15 km, Anterselva | Vítěz: J.T. Bø (NOR) (kon.) |
Stíhačka žen, 15 km klasicky, Trondheim | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 30 km klasicky, Trondheim | Vítěz: P. Golberg (NOR) (kon.) |
Skoky HS138, Trondheim | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Trondheim | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
MS - hromadný štart, ženy, 12,5km, Anterselva
Víťaz: M. Olsbuová Röiselandová (Nórsko)
Miroslav Revaj
1. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 39:14,0 (2)
2. Dorothea Wiererová (ITA) +20,7 (3)
3. Hanna Öbergová (SWE) +26,1 (3)
4. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL) +29,1 (2)
5. Julia Simonová (FRA) +45,1 (2)
6. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +52,0 (2)
7. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:00,2 (4)
8. Franziska Preussová (GER) +1:00,3 (3)
9. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:02,5 (2)
10. Anais Bescondová (FRA) +1:21,3 (3)
11. Célia Aymonierová (FRA) +1:24,2 (4)
12. Denise Herrmannová (GER) +1:26,1 (7)
13. Karolin Horchlerová (GER) +1:30,9 (3)
14. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:33,7 (5)
15. Paulina Fialková (SVK) +1:35,9 (1)
16. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:43,3 (4)
17. Vanessa Hinzová (GER) +2:02,3 (3)
18. Baiba Bendiková (LAT) +2:10,9 (5)
19. Katharina Innerhoferová (AUT) +2:19,4 (6)
20. Markéta Davidová (CZE) +2:31,0 (5)
21. Aita Gasparinová (SUI) +2:37,8 (4)
22. Justine Braisazová (FRA) +2:45,5 (6)
23. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +2:58,5 (2)
24. Olena Pidhrušná (UKR) +3:27,5 (2)
25. Ivona Fialková (SVK) +3:40,0 (6)
26. Elvira Öbergová (SWE) +3:50,5 (5)
27. Susan Dunkleeová (USA) +4:02,5 (5)
28. Milena Todorovová (BUL) +4:20,2 (7)
29. Lucie Charvátová (CZE) +4:53,6 (8)
30. Lisa Vittozziová (ITA) +4:58,1 (9) (13:21:37)
Striebro patrí Wiererovej z Talianska, ktorá nezvláda tvrdý boj v závere s Nórkou. Z bronzu sa môže radovať smoliaka týchto MS a to Švédka Öbergová.
Paulína Fialková bola dnes najlepšou na streleckých položkách, ale bežecky jej tento pretek nevyšiel a stačilo to až na 15. miesto. Jej sestra Ivona skončila na 25. mieste.
To je už z mojej strany všetko, ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok víkendu!