Slovan Bratislava – Trenčín 2:0 (kon.) | Pohronie – Žilina 0:1 (kon.) | Ružomberok – Dunajská Streda 0:0 (kon.)
Zlaté Moravce – Sereď 1:3 (kon.) | Michalovce – Nitra 1:0 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
2:0 (1:0)
AS Trenčín
Sobota 22.02.2020, 14:00 • Národný futbalový štadión - Tehelné pole (Bratislava) • Niké liga • 20. kolo

Slovan dnes zvíťazil nad Trenčínom! Do streleckej listiny sa v prvom polčase zapísal Vernon De Marco a po zmene strán aj Rafael Ratão. Trenčín sa snažil až do posledných minút, ale v tomto stretnutí im jednoducho nebolo súdené streliť gól. Ďakujem za pozornosť a prajem krásny zvyšok víkendu. (15:53:18)

90+1

90
    Hrať sa bude ešte jednu minútu!

89
    Je sympatické, že hostia sa aj v samom závere snažia ešte streliť kontaktný gól.

88
    Z následného rohového kopu nedokázali hostia ohroziť súperovu bránu.

87
    Obrovská šanca, v ktorej sa ocitol Depetris! Spracoval si ťažkú loptu a dokázal vystreliť presne do šibenice! Strela nemala až takú razanciu a aj vďaka tomu dokázal Greif včas zakročiť!

85
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Abdul Zubairu, prichádza Paulo Gomes Jr..

84
    Ante Roguljić skúsil rozohrať štandardnú situáciu priamo na bránu. Aj keď strela mierila do priestoru brány, tak nemala potrebnú razanciu a navyše to bolo z príliš veľkej diaľky.

83
    Zápas sa nám pomaly blíži ku koncu a Trenčín sa ešte snaží niečo urobiť s dnešným výsledkom.

82
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Dávid Holman, prichádza Filip Lichý.

81
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Rafael Ratão, prichádza Žan Medved.

80
    Desať minút pred koncom riadnej hracej doby zastavuje aktivitu Trenčína na polovici súpera ofsajd. Zdá sa, že budeme striedať.

79
    Ofenzívne aktivita hostí budú pokračovať rohovým kopom.

78
    Ante Roguljić sa snažil šikovnou prihrávkou nájsť Šuleka, ale bolo to žiaľ pridlhé. Vzápätí prichádza nedovolený zákrok na domácej strane.

76
    Lopta za obranu neprešla až na Davida Depetrisa a domáci sa dokázali ubrániť.

75
    Rohový kop hostí končí v rukaviciach domáceho brankára.

74
    Hostia mali v posledných minútach dobrú pasáž hry, ale nedokázali to nijako využiť. Zákonite prišiel trest a Slovan môže byť spokojný.

73
    Slovan dal gól!
    Gól strelil RAFAEL RATÃO. Asistencie Rharsalla Moha.
    Nádherný gól dostáva Slovan do dvojgólového vedenia! Rafael Ratão vyslal pravačkou krásnu obalovačku a brankár Trenčína nemal absolútne žiadnu šancu!