Florida – Tampa Bay 6:3 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 3:1 (kon.) | St. Louis – Dallas 1:2 (kon.)
Edmonton – Arizona 2:4 (kon.) | Calgary – Winnipeg 2:0 (kon.) | Anaheim – San Jose 4:1 (kon.)
New York Rangers
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
New York Islanders
cz Streda 25.09.2019, 01:00 • Madison Square Garden, New York • Príprava NHL

45:56
    Brendan Lemieux dostal dvě minuty za nedovolené bránění a za chvíli začne přesilová hra Islanders.

44:02
    Útočník Ross Johnston vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a byl vyloučen za zdržování hry.

31:59
    Lian Andersson dostal menší trest za držení a na trestné lavici stráví dvě minuty. Hosté mohou snížit.

15:12
    Scott Mayfield dostal dvě minuty za podražení a Rangers si zahrají přesilovou hru pět na tři! Šance.

14:42
    Tanner Fritz vyfasoval dvě minuty za hákování a Rangers si zahrají po komerční přestávce první přesilovou hru. Dokáží ji využít k otevření skóre?

11:39
    Artěmij Panarin fauloval u hrazení a dostal dvě minuty za vysokou hůl. Druhá přesilová hra týmu Islanders.

05:56
    Jacob Trouba byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Islanders si zahrají první přesilovou hru v utkání.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 23. Kravcov (Skjei, Trouba), 31. Panarin (Bučněvič, Skjei), 60. Panarin (Zibanejad) – 53. Eberle (Barzal)

New York Rangers: Lundqvist (30. Georgijev) – Staal (A), Fox, Skjei, Trouba, Smith, Morrow – Panarin, Zibanejad (A), Bučněvič – Kravcov, Howden, Kakko – Lemieux, Strome, Fast – Haley, Andersson, O'Regan. Hlavní trenér: David Quinn.
    New York Islanders: Greiss (Gibson) – Pelech, Pulock, Leddy, Dobson, Toews, Mayfield – Eberle, Lee (C), Barzal – Bailey (A), Ho-Sang, Nelson (A) – Beauvillier, Brassard, Wahlstrome – Johnston, Bardreau, Fritz. Hlavní trenér: Barry Trotz.

Rozhodca: Furman South, Eric Furlatt. Čároví: Derek Amell, Brian Murphy

Diváci: 16450