Kazaň – Čerepovec 4:3 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavľ 5:2 (kon.) | Riga – Chabarovsk 4:3 (po pr.)
Ak Bars Kazaň
4:3 (1:1, 2:0, 1:2)
Severstaľ Čerepovec
cz Pondelok 16.09.2019, 18:00 • TatNeft Arena, Kazaň • KHL

58:00
    Po zakázaném uvolnění domácích se vhazuje před Reidebornem a hosté odvolali Chakimova! Je tu power-play Severstalu.
    56:36 Vadim KUDAKO - 4:3

56:36
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    A máme tu ještě drama. Hosté se udrželi v útočném pásmu, zpoza branky našel Geraskin najetého VADIMA KUDAKA a ten okamžitou střelou trefil odkrytou část Reidebornovy branky – 4:3. Asistence: Igor Geraskin, Daniil Vovčenko.
    48:46 Stanislav GALIJEV - 4:2

48:46
    Kazaň vstřelila branku!
    No vida, domácím se v oslabení podařilo ujet a dát čtvrtý gól! Ak Bars se dostal do brejku dvou na jednoho a STANISLAV GALIJEV dokázal zužitkovat přesný pas od Tkačova. Rázem je to 4:2. Asistence: Vladimir Tkačov.

47:17
    Vylučuje se na straně Kazaně, dvouminutový trest za krosček dostal Justin Azevedo.
    46:04 Daniil VOVČENKO - 3:2

46:04
    No a tu hosté našli a snížili. Po výměně puku dostal přihrávku na levou stranu DANIIL VOVČENKO a jeho rána z první se zastavila až za zády gólmana Reideborna. Asistence: Vladislav Kodola, Ilja Chochlov.

41:30
    A naopak je tu přesilovka pro Čerepovec, dvě minuty za podrážení dostal Michail Fisenko.

39:03
    Kazaň si zahraje přesilovku, neboť hosté hráli v šesti lidech a ihned následoval trest za příliš mnoho hráčů na ledě.
    30:50 Patrice CORMIER - 3:1

30:50
    Přesilovka je využitá a domácí již vedou o dvě branky. Po kombinaci si na vrchol levého kruhu sjel Azevedo a jeho švih dokázal PATRICE CORMIER tečovat tak, že zasahující Chakimov neměl vůbec nárok. Asistence: Justin Azevedo, Mikael Wikstrand.

30:05
    Hostující Makar CHabarov teď měl plno smůly. Nejprve zůstal po hitu u mantinelu chvíli na ledě, aby se pak lehce otřesený zapojil do hry a vyhodil puk přes mantinel. Dostal tak dvě minuty za zdržování hry. Jelikož ale potřebuje ošetření, trest za něj odsedí Daniil Vovčenko.

27:16
    Přesilovka však Severstalu moc dlouho nevydržela, neboť dvouminutový trest za vysokou hůl obdržel Daniil Vovčenko.

26:39
    Bude se vylučovat na straně domácího celku, dvě minuty za hákování dostal Danis Zaripov.
    22:16 Arťom GALIMOV - 2:1

22:16
    Úvodní nápor se domácím vyplatil, už vedou! Přihrávku do sóla dostal ARŤOM GALIMOV a ten tuto velkou příležitost proměnil nekompromisní střelou na vyrážečku gólmana Chakimova. Asistence: Albert Jarullin, Kirill Petrov.
    17:47 Igor OŽIGANOV - 1:1

17:47
    A rázem je srovnáno! Na levém křídle vjel do útočného pásma Frattin, našel na opačné straně najíždějícího IGORA OŽIGANOVA a ten přesným švihem překonal Chakimova – 1:1. Asistence: Matt Frattin.

05:08
    Navíc je tu přesilovka pro hostující tým, dvě minuty za vražení na hrazení dostal Patrice Cormier.
    04:21 Adam LIŠKA - 0:1

04:21
    No vida a udeřili hosté. Ti se po zisku puku ve vlastním pásmu dostali do brejku dvou na jednoho, Monachov přihrál doprava na ADAMA LIŠKU a ten po zpracování prostřelil přemisťujícího Reideborna – 0:1. Asistence: Sergej Monachov.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 18. Ožiganov (Frattin), 23. Galimov (Jarullin, K. Petrov), 31. Cormier (Azevedo, Wikstrand), 49. Galijev (Tkačov) – 5. Liška (Monachov), 47. Vovčenko (Kodola, Chochlov), 57. Kudako (Geraskin, Vovčenko)

Ak Bars Kazaň: Reideborn (Biljalov) – Jarullin, Wikstrand, Ožiganov, Pedan, Žuravlev, Ľamkin, Fazylzianov – Frattin, Cormier, Azevedo (A) – Zaripov (C), Tkačov (A), Galijev – M. Gluchov, A. Michejev, Fisenko – K. Petrov, Galimov, Voronkov – Osnovin.
    Severstaľ Čerepovec: Chakimov (Poďjapolskij) – Provolnev, Chabarov, Kudako, Sizov, Šulák, N. Chlystov, Baldajev, Chochlov – Nikolišin, Jakimov, Morozov (A) – Liška, J. Jakovlev, Monachov (C) – Geraskin, Kolesnikov (A), Vovčenko – Kodola, A. Alexejev, Nevolin.

Rozhodca: Morozov, Naumov – Savenkov, Stroganov

Diváci: 5 901