Skalica – Martin | 1:3 (kon.) | | | Trnava – Bratislava Capitals | 2:5 (kon.) | | | Žilina – Spišská N. Ves | 2:3 (kon.) |
Dubnica – Topoľčany | 4:3 (kon.) | | | Levice – Pov. Bystrica | 3:0 (kon.) |
Chabarovsk – Barys | 1:3 (kon.) | | | Vladivostok – Čeljabinsk | 1:3 (kon.) | | | Čerepovec – Helsinki | 1:4 (kon.) |
Nižnekamsk – Metallurg Magnitogorsk | 3:0 (kon.) | | | Novgorod – CSKA Moskva | 2:1 (po pr.) |
Benátky n/J – Litoměřice | 0:4 (kon.) | | | Jihlava – Kadaň | 3:1 (kon.) | | | Motor ČB – Třebíč | 3:2 (kon.) |
Chomutov – Sokolov | 4:1 (kon.) | | | Vsetín – Frýdek-M. | 3:4 (po pr.) | | | Slavia – Ústí n/L | 1:2 (po pr.) |
Přerov – Prostějov | 3:2 (kon.) | | | Poruba 2011 – Havířov | 4:2 (kon.) |
HC Litvínov – Pardubice | 2:3 (2:3 po s.n.) |
po s.n. (2:3)
HC Litvínov
2:3
(1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)
HC Dynamo Pardubice
59:18
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Fišer – 2 min., držení hole).
|
|
51:58
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Rohlík – 2 min., hákování).
|
|
44:32
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Baláž – 2 min., podrážení).
|
|
44:21
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Rohlík – 2 min., podrážení).
|
|
36:57
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Bucek – 2 min., hrubost).
|
|
35:13
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Rohlík – 2 min., podrážení).
|
|
29:22
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Kysela – 2 min., podrážení).
|
|
25:20
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Jonák – 2 min., hákování).
|
|
15:37
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Šarlinger – 2 min., sekání).
|
Góly a asistencie:
11. Fišer (Bartoš, Dufek), 30. Bartoš (Dufek) – 28. Rouha (Hrádek, Šír), 42. Rohlík (Costa, Blažej), rozh. náj. Oliva
Rozhodca: Sýkora – Frodl, Šimánek
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Antoníček (PCE)
0:0 Jouza (LIM)
2. séria:
0:0 Kostka (PCE)
0:0 Stehlík (LIM)
3. séria:
0:1 Bucek (PCE)
1:1 Jindra (LIM)
4. séria:
1:2 Chára (PCE)
1:2 Kysela (LIM)
5. séria:
1:2 Rozlílek (PCE)
2:2 Bartoš (LIM)
6. séria:
2:2 Jindra (LIM)
2:3 Oliva (PCE)
HC Litvínov:
Zajíček (Zelenka) – Háva, Kroupa, Kitzberger, Baláž, Jonák, Miškovič – Fišer, Bartoš, Dufek (C) – Kysela (A), Jindra, Stehlík – Šarlinger, Limanovský, Jouza
Náhradníci:
Tréner:
HC Dynamo Pardubice: Nečas (Kraus) – Kubíček, Oliva (C), Hrádek, Kaštánek, Leder, Blažej (A), Secký – Bucek, Kostka, Rozlílek (A) – Rouha, Šír, Antoníček – Costa, Rohlík, Chára – Pavlík, Šťatný
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Dynamo Pardubice: Nečas (Kraus) – Kubíček, Oliva (C), Hrádek, Kaštánek, Leder, Blažej (A), Secký – Bucek, Kostka, Rozlílek (A) – Rouha, Šír, Antoníček – Costa, Rohlík, Chára – Pavlík, Šťatný
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Sýkora – Frodl, Šimánek
Diváci: