Arménsko – Taliansko | 1:3 (kon.) | | | Gibraltar – Dánsko | 0:6 (kon.) | | | Írsko – Švajčiarsko | 1:1 (kon.) |
Faerské ostrovy – Švédsko | 0:4 (kon.) | | | Nórsko – Malta | 2:0 (kon.) | | | Rumunsko – Španielsko | 1:2 (kon.) |
Izrael – S. Macedónsko | 1:1 (kon.) | | | Bosna – Lichtenštajnsko | 5:0 (kon.) | | | Fínsko – Grécko | 1:0 (kon.) |
Estónsko – Bulharsko | 0:4 (kon.) | | | Gruzínsko – Lichtenštajnsko | 4:0 (kon.) | | | Andorra – Rakúsko | 1:3 (kon.) |
Škótsko – San Maríno | 2:0 (kon.) | | | Portugalsko – Gibraltar | 4:0 (kon.) |
Slavia – Chrudim | 5:3 (kon.) |
koniec
Gruzínsko
4:0
(2:0)
Lichtenštajnsko
Tomáš Kubečka
Góly:
31. Kavtaradze, 37. Samurkasovi, 56. Arabidze, 72. Bughridze
Držení míče: 71 % : 29 %.
Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 6:1. Rohy: 3:0. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:15.
Rozhodca:
Diváci:
Karty: 5. Kavtaradze (GRU), 52. Beriašvili (GRU), 82. Kitejšvili (GRU) – 35. Graber (LIC), 50. Frick (LIC), 60. Frommelt (LIC)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 71 % : 29 %.
Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 6:1. Rohy: 3:0. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:15.
Gruzínsko:
Gubešhašvili – Beriašvili, Ločošvili, Kobouri – Mali (63. Lakvekheliani), Ninua (70. Kitejšvili), Samurkasovi (84. Andronikašvili), Silagadze – Arabidze (70. Čocheridze), Kavtaradze (63. Bughridze), Arveladze
Náhradníci: Andronikašvili, Bughridze, Dzebniuri, Kitejšvili, Čocheridze, Lakvekheliani, Mamardašvili, Spanderašvili, Ugrekhelidze
Tréner:
Lichtenštajnsko: Ospelt – Seeman, Graber (46. Spirig), Hilti, Unterrainer – Koller (84. Schreiber), Frommelt (69. Marxer), Netzer, Vogt – Caglar (46. Beck), Frick (68. Grunenfelder)
Náhradníci: Beck, Buchel, Graber, Grunenfelder, Marxer, Mikuš, Schreiber, Spirig, Vanoni
Tréner:
Náhradníci: Andronikašvili, Bughridze, Dzebniuri, Kitejšvili, Čocheridze, Lakvekheliani, Mamardašvili, Spanderašvili, Ugrekhelidze
Tréner:
Lichtenštajnsko: Ospelt – Seeman, Graber (46. Spirig), Hilti, Unterrainer – Koller (84. Schreiber), Frommelt (69. Marxer), Netzer, Vogt – Caglar (46. Beck), Frick (68. Grunenfelder)
Náhradníci: Beck, Buchel, Graber, Grunenfelder, Marxer, Mikuš, Schreiber, Spirig, Vanoni
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Koller, přichází Schreiber.
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Ninua, přichází Kitejšvili.
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Mali, přichází Lakvekheliani.
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Caglar, přichází Beck.