FK Krasnodar – Porto 0:1 (kon.) | Başakşehir – Olympiakos 0:1 (kon.) | Bazilej – Linz 1:2 (kon.)
Kluž – Celtic 1:1 (kon.) | Maribor – Rosenborg 1:3 (kon.)
FC Bazilej 1893
1:2 (0:0)
LASK Linz
cz Streda 07.08.2019, 20:00 • St. Jakob-Park, Basilej • Liga majstrov (predkolá) • 3. predkolo
    87. ZUFFI - 1:2

87
    Basilej právě vstřelila branku!
    No vida, asi jsem to přivolal, protože Basilej snižuje na 1:2, a vykřesává tak alespoň jiskřičku naděje na trochu schůdnější výsledek pro odvetu. Hostující obrana odvrátila vysoký balon pouze do míst, kde se pohyboval LUCA ZUFFI, jenž jej nekompromisním způsobem poslal pod horní tyč Schlagerovy branky.

83
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Klauss, přichází Raguz.
    82. CÖMERT - 0:2

82
    Linz právě vstřelil branku!
    Do konce základní hrací doby zbývá odehrát ještě osm minut, vzhledem k průběhu utkání je ale o vítězi už nyní zřejmě rozhodnuto. Na Tettehovu nahrávku si naběhl JOÃO KLAUSS, který si přehodil balon na pravačku a především díky výrazné teči bránícího Eraye Cömerta jej dostal do sítě basilejské branky.
    80. Michorlova střela proskákala vedle tyče.

80
    Solidní příležitost hostujícího týmu. Tetteh si proti přesile netroufl, proto přenechal balon Michorlovi, který jej poslal těsně vedle vzdálenější tyče.

76
    Střídání v týmu FC Basilej: ze hřiště odchází Balanta, přichází Bua.

75
    Střídání v týmu FC Basilej: ze hřiště odchází Pululu, přichází Okafor.

65
    Střídání v týmu FC Basilej: ze hřiště odchází Stocker, přichází Ademi.

63
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Goiginger, přichází Frieser.
    51. TRAUNER - 0:1

51
    Linz byl v dosavadním průběhu utkání lepším týmem, krátce po začátku druhého poločasu se hosté zcela zaslouženě ujímají vedení. Basilej selhala při bránění rohového kopu, když nechala ve vápně zcela volného GERNOTA TRAUNERA a hostující kapitán se z dobré pozice nezmýlil.

28
    Žlutou kartu dostává Riveros (FC Basilej).

26
    Žlutou kartu dostává Michorl (LASK Linz).

16
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Ramsebner, přichází Pogatetz.

Vojtěch Tůma

Góly: 87. Zuffi – 51. Trauner (Michorl), 82. Klauss (Tetteh) (vla.)

Karty:   28. Riveros (BAS) – 26. Michorl (LIN)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 2:8. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 8:13.
    FC Bazilej 1893: Omlin – Widmer, Cömert, Alderete, Riveros – Balanta (76. Bua), Frei – van Wolfswinkel, Zuffi, Stocker (C) (66. Ademi) – Pululu (75. Okafor)
    Náhradníci: Nikolić – Dimitriou, Campo, Okafor, Bua, Xhaka, Ademi

LASK Linz: Schlager – Ramsebner (16. Pogatetz), Trauner (C), Wiesinger – Ranftl, Holland, Michorl, Renner – Goiginger (63. Frieser), Klauss (83. Raguz), Tetteh
    Náhradníci: Gebauer – Pogatetz, Schnegg, Müller, Frieser, Raguz, Sabitzer

Rozhodca: Andreas Ekberg – Mehmet Culum, Stefan Hallberg (všichni Švédsko)
    Utorok 13.08.2019
    Linz - Bazilej 3:1

Góly: 61. Ranftl, 89. Goiginger (Michorl), 90+3. Raguz (Frieser) – 81. Ademi (Stocker)

Karty:   52. Ranftl (LIN) – 67. Stocker (BAS)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 4:2. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 20:15.