Čína – Austrália 2:3 (kon.) | Španielsko – Chorvátsko 3:4 (1:2 po s.n.) | Belgicko – Srbsko 3:6 (kon.)
Čína
2:3 (0:0, 2:1, 0:2)
Austrálie
cz Sobota 13.04.2019, 13:00 • Ledena dvorana Pionir, Bělehrad • Majstrovstvá sveta - 2. Divízia, sk. A • 4. kolo
    57:42 Josef REZEK - 2:3

57:42
    Austrálie právě vstřelila branku!
    Austrálie v přesilovce pět na tři otáčí stav utkání a opět u toho byl český rodák JOSEF REZEK, který bezmocného Suna propálil střelou z voleje! Tohle už pro Čínu nevypadá vůbec dobře... Asistence: Cameron Todd, Jason Baclig.
    51:16 Josef REZEK - 2:2

51:16
    Osm a půl minuty před koncem začínáme zase od začátku! Odchovanec Motoru JOSEF REZEK nachytal čínského gólmana úplně mimo brankoviště a přesnou ranou potrestal jeho zaváhání – 2:2! Asistence: Robert Haselhurst.
    30:43 Mingsi JANG - 2:1

30:43
    Čína právě vstřelila branku!
    Poslední Čína bojuje, v polovině utkání znovu odskakuje do vedení! Australská obrana úplně zapomněla na MINGSIHO JANGA, který Kimlina překonal prudkou ranou z voleje – 2:1! Asistence: Cesen Čang.
    25:51 DARGE - 1:1

25:51
    Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, po pár sekundách máme v Bělehradu opět vyrovnáno! Nebezpečný závar před Sunem v branku přetavil WEHEBE DARGE – 1:1! Asistence: Matthew Armstrong, Thomas Powell.
    25:27 Čchen LING - 1:0

25:27
    Čekání na první gól utkání je po šestadvaceti minutách u konce, čínský výběr se po rychlé akci dostává do vedení! Kimlin nestačil na prudkou ránu LINGA ČCHENA z prostoru mezi kruhy – 1:0! Asistence: Tchian-siang Sia.

Vojtěch Martinek

Góly a asistencie: 26. Čchen Ling (Sia), 31. Jang (Čang C.) – 26. Darge (Armstrong, Powell), 52. Rezek (Haselhurst), 58. Rezek (Todd, Baclig)

Čína: Sun (Chan) – Liang, Chu, Jang, Čchen C., S', Wang – Čang W., Chuang, Čang C. – Li, Čchen Lej, Čang Č. – Čang Ch., Jing, Siang – Čchen Ling, Liou J., Sia – Liou P.. Hlavní trenér: Juha Nurminen.
    Austrálie: Kimlin (Smart) – Woodman, McMahon, Funes, Haselhurst, Carpenter, Lindsay, Boyle, Clare – Darge, Armstrong, Powell – Rezek, Todd, Baclig – Taylor, Virjassov, Webster – Kubara, Wong, Malloy. Hlavní trenér: Brad Vigon.

Rozhodca: Sterkens (NED) – Fazekas (SRB), Kanazawa (JPN).