Sereď – Dunajská Streda | 0:5 (kon.) | | | Ružomberok – Michalovce | 1:0 (kon.) | | | Trenčín – Zlaté Moravce | 1:0 (kon.) |
Senica – Nitra | 4:1 (kon.) | | | Podbrezová – Trnava | 0:0 (kon.) |
Bardejov – Lipany | 3:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – Petržalka | 1:2 (kon.) | | | Inter Bratislava – Prešov | 0:1 (kon.) |
Šamorín – Skalica | 1:0 (kon.) | | | KFC Komárno – Poprad | 0:1 (kon.) |
Slovácko – Příbram | 2:0 (kon.) | | | Opava – Sigma Olomouc | 2:1 (kon.) | | | Karviná – Zlín | 2:0 (kon.) |
Plzeň – Ostrava | 2:1 (kon.) |
Tottenham – Huddersfield Town | 4:0 (kon.) | | | Brighton – Bournemouth | 0:5 (kon.) | | | Burnley – Cardiff | 2:0 (kon.) |
Fulham – Everton | 2:0 (kon.) | | | Southampton – Wolverhampton | 3:1 (kon.) | | | Manchester United – West Ham | 2:1 (kon.) |
Espanyol – Alavés | 2:1 (kon.) | | | Huesca – Barcelona | 0:0 (kon.) | | | Atlético Madrid – Vigo | 2:0 (kon.) |
Sevilla – Real Betis | 3:2 (kon.) |
Brémy – Freiburg | 2:1 (kon.) | | | Hannover – Mönchengladbach | 0:1 (kon.) | | | Lipsko – Wolfsburg | 2:0 (kon.) |
Stuttgart – Leverkusen | 0:1 (kon.) | | | Dortmund – Mainz | 2:1 (kon.) |
Spal – Juventus | 2:1 (kon.) | | | AS Rím – Udinese | 1:0 (kon.) | | | AC Miláno – Lazio | 1:0 (kon.) |
Beerschot – Eupen | 2:0 (kon.) | | | Waregem – Mouscron | 2:2 (kon.) | | | Cercle Bruggy – Waasland-Beveren | 3:2 (kon.) |
Kortrijk – St.Gilloise | 0:1 (kon.) | | | Sint-Truiden – Oostende | 1:0 (kon.) | | | Gent – Antverpy | 1:2 (kon.) |
Santa Clara – Moreirense | 1:1 (kon.) | | | Portimonense – Porto | 0:3 (kon.) | | | Aves – Lisabon | 1:3 (kon.) |
Jenisej – Ufa | 0:0 (kon.) | | | Arsenal Tula – FC Ural | 0:0 (kon.) | | | CSKA Moskva – Orenburg | 2:3 (kon.) |
Groznyj – Lok. Moskva | 1:3 (kon.) |
Marseille – Nîmes | 2:1 (kon.) | | | Caen – Angers | 0:1 (kon.) | | | Monaco – Remeš | 0:0 (kon.) |
Štrasburg – Guingamp | 3:3 (kon.) |
Sokolov – Třinec | 1:0 (kon.) | | | Pardubice – Žižkov | 2:1 (kon.) |
Hartberg – Rheindorf Altach | 0:1 (kon.) | | | Wacker – Admira Wacker Mödling | 1:3 (kon.) | | | Rapid Viedeň – Mattersburg | 2:1 (kon.) |
Alkmaar – Den Haag | 2:3 (kon.) | | | Amsterdam – Excelsior | 6:2 (kon.) | | | Feyenoord – Heracles | 2:1 (kon.) |
Sittard – Venlo | 1:1 (kon.) |
Gliwice – Korona | 4:0 (kon.) | | | Zagłębie S. – Wisła Pł. | 1:3 (kon.) | | | Śląsk – Zabrze | 0:1 (kon.) |
Arka – Miedź | 1:1 (kon.) | | | Kraków – Gdańsk | 4:2 (kon.) | | | Zagłębie – Wisla Kraków | 3:1 (kon.) |
Lech Poznań – Jagiellonia | 0:2 (kon.) | | | Légia Varšava – Pogoń | 3:1 (kon.) |
Sandhausen – Dynamo Drážďany | 3:1 (kon.) | | | Magdeburg – Darmstadt | 0:1 (kon.) | | | Paderborn – Duisburg | 4:0 (kon.) |
Sheffield Utd. – Millwall | 1:1 (kon.) |
Rizespor – Göztepe | 1:0 (kon.) | | | Konyaspor – Sivasspor | 1:1 (kon.) | | | Besiktas – Başakşehir | 2:1 (kon.) |
koniec
AS Trenčín
1:0
(0:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
90+1
|
Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Osman Bukari, prichádza Jakub Kadák.
|
|
90
|
Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Tomče Grozdanovski, prichádza Oliver Práznovský.
|
|
82
|
Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Hamza Čataković, prichádza Ante Roguljić.
|
|
79
|
Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Denis Duga, prichádza Karol Karlík.
|
|
67
|
Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Jakub Švec, prichádza Peter Orávik.
|
|
55
|
Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Joey Sleegers, prichádza Milan Corryn.
|
Hľadáme spravodajcu pre tím FC ViOn Zlaté Moravce. Viac informácií tu.
Góly:
89. Roguljić
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 7:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 21:15.
Rozhodca: Filip Glova – Ján Pozor, Daniel Poláček – Michal Očenáš
Diváci:
Karty: 40. Slávik (TRE) – 56. Válovčan (ZMO), 73. Ďubek (ZMO)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 7:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 21:15.
AS Trenčín:
Chudý – Slávik, Šulek, Skovajsa, Yem – van Arnhem (C) – Lamine, Čataković (82. Roguljić), Sleegers (55. Corryn) – Bukari (90+1. Kadák), Umeh.
Náhradníci: Urminský – Kadák, Roguljić, Pišoja, Corryn.
Tréner:
FC ViOn Zlaté Moravce: Chovan – Čögley, Kwin Kwin, Asanović, Brašeň – Švec (67. Orávik), Grozdanovski (90. Práznovský), Duga (79. Karlík), Válovčan – Ďubek (C) – Dočekal.
Náhradníci: Krnáč – Tkáč, Chren, Orávik, Práznovský, Karlík, Kelez.
Tréner:
Náhradníci: Urminský – Kadák, Roguljić, Pišoja, Corryn.
Tréner:
FC ViOn Zlaté Moravce: Chovan – Čögley, Kwin Kwin, Asanović, Brašeň – Švec (67. Orávik), Grozdanovski (90. Práznovský), Duga (79. Karlík), Válovčan – Ďubek (C) – Dočekal.
Náhradníci: Krnáč – Tkáč, Chren, Orávik, Práznovský, Karlík, Kelez.
Tréner:
Rozhodca: Filip Glova – Ján Pozor, Daniel Poláček – Michal Očenáš
Diváci:
Miroslav Revaj