NY Islanders – Columbus 2:0 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 3:2 (kon.) | Toronto – Tampa Bay 2:6 (kon.)
Minnesota – San Jose 0:3 (kon.) | Chicago – Arizona 7:1 (kon.) | Colorado – Carolina 0:3 (kon.)
Edmonton – NY Rangers 3:2 (po pr.)
New York Islanders
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Columbus Blue Jackets
cz Utorok 12.03.2019, 00:00 • Barclays Center, New York • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí New York Islanders a Columbus Blue Jackets.

Jedná se o třetí vzájemný zápas v této sezóně, oba předchozí duely vyhráli Islanders V obou zápasech vstřelil rozhodující branku Casey Cizikas. Islanders v posledním zápase nestačili na Flyers 2:5. Ve třetí třetině opustil zápas Johnny Boychuk, jehož dnešní start je velmi nejistý.

Columbus svádí velký boj o místa do play-off, každý bod se mu hodí v boji o divokou kartu. Nejlepším střelcem klubu je Cam Atkinson, který se v této sezóně prosadil osmatřicet krát, což je jeho nejvyšší počet branek v sezóně.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

New York Islanders: Greiss (Gibson) – Leddy, Mayfield, Pelech, Pulock, Hickey, D. Toews – Lee, Barzal, Eberle – Ladd, B. Nelson, Beauvillier – Komarov, Filppula, Jo. Bailey – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, Nutivaara, D. Savard, Harrington, McQuaid – Panarin, Dubois, Atkinson – Dzingel, Duchene, Bjorkstrand – N. Foligno, Robinson, J. Anderson – Dubinsky, Wennberg, Riley Nash..

00:01

00:01

00:31
    Casey Cizikas pálil z dobré střelecké pozice, jeho rána končí mimo branku, kotouč byl zblokovaný.

00:54
    Columbus musí rozehrávat od své branky, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

01:21
    Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou hostů.

02:16
    Columbus se nyní usadil v útočném pásmu, ale vypálit nedokázal.

02:33
    Thomas Hickey musel hráz za svou brankou, situaci zvládl, a tak se k puku dostali domácí. Těm se však nepodařilo vyhodit.

03:34
    Thomas Greiss rozehrává od své branky, Islanders se pokoušeli o rychlou protiakci, puk ale mají hráči Columbusu.

04:00
    Sledujeme takticky vedený úvod zápasu, ani jeden celek nechce chybovat.

04:44
    Oba celky už vystřelily na branku, na výraznější šanci zatím čekáme.

05:17
    Jordan Eberle by se dostal do postavení mimo hru, a tak nehrál. Rozehrávají hosté od své branky. Ti se nikam neženou.

06:11
    Islanders právě vstřelili branku!
    Domácí celek se dostává do vedení, tvrdou ránou se prosazuje ránou od modré čáry RYAN PULOCK. Jeho tvrdá rána bez přípravy zapadla pod horní tyčku. Nechytatelná rána. Asistence: Cal Clutterbuck a Adam Pelech.
    06:11 Ryan PULOCK - 1:0

07:06
    Jeden z hostujících hráčů se dostal do střelecké pozice, jeho rána se od spojnice odrazila zpět do hry.

07:34
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Brandon Dubinsky – 2 min., podrážení).

08:44
    Domácí celek sice hraje přesilovku, ale nemůže se stabilněji prosadit v útočném pásmu a usadit se v něm.

09:20
    Anthony Beauvillier pálil z dobré pozice, jeho projektil kryje Sergej Bobrovskij. Hra je přerušená.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

09:32
    Columbus vyhazuje všech všechny čáry.

09:34

10:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, jednobrankový náskok Islanders platí.

12:00
    Oba celky vyslaly na branku šest střel, ujala se zatím jediná střela.

12:17
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, hosté se dostali do útočného pásma, ale zakončit se jim nepodařilo.

12:46
    Sergej Bobrovskij má kotouč za svou brankou, Markus Nutivaara rozehrává od své branky. Puk byl protečovaný do útočného pásma, ale nikdo z hostujícího celku nezakončil.

13:31
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Devon Toews – 2 min., hákování).

14:06
    Domácí celek dokázal vyhodit přes všechny čáry, a tak hrají hosté od své branky.

14:25
    Cam Atkinson pálil následně z první, jeho ránu zastavuje domácí brankář.

14:44
    Islanders vyhazují přes všechny čáry, domácí hrají aktivně.

15:06
    Columbus se nemůže usadit v útočném pásmu.

15:20
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Josh Anderson – 2 min., hrubost).

15:54
    Domácí celek nyní hraje přesilovou hru, usadil se v útočném pásmu, kde kombinuje.

16:14
    Jordan Eberle pálil z dobré pozice, jeho rána byla zblokovaná.

16:47
    Ryan Pulock pálil z pravého kruhu, jeho ránu vyrazil brankář Columbusu před sebe, a pak už si poradila obrana.

17:20

17:27
    Valtteri Filppula o malý kousek ránou z mezikruží minul branku, brankář Columbusu zasahovat nemusel.

18:24
    V poklidném tempu se nyní dohrává úvodní třetina, ve které jsme zatím viděli jedinou přesnou ránu.

19:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

19:10
    Komerční přestávka.

19:20
    Columbus rozehrává od své branky, Nick Foligno však pálil rychle po přechodu do útočného pásma nepřesně.

19:58
    Už se nic nestane.

20:00

Thomas Greiss pochytal všech sedm střel, Sergej Bobrovskij čelil osmi střelám a na ránu Pulocka nedosáhl, a tak je Ryan Pulock jediným úspěšným střelcem první třetiny.

20:01

20:32
    Zápas pokračuje druhou třetinou, Josh Anderson zakončoval z dobré pozice, jeho rána byla zblokovaná.

21:04
    Cam Atkinson se dostal sám před branku, jeho ránu zápěstím znovu v tomto zápase zastavila branková konstrukce. Atkinsonova druhá štangle.

21:37
    Sledujeme rychlý hokej, Markus Nutivaara pálil z dobré pozice, Thomas Greiss jeho ránu vyrazil betonem.

22:04
    Domácí se nyní usadili v útočném pásmu, kde kombinují.

22:42
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

23:00
    Domácí rozehrávají od své branky, Sedlák dobře napadal, ale k puku se nedostal.

23:38
    Zach Werenski se dostal do útočného pásma, přijal přihrávku a rychle pálil. Kotouč poslal nad branku.

24:32
    Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Islanders mají nyní problémy s rozehrávkou za svou brankou.

25:00
    Matt Martin se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale obrana Columbusu ho nenechala vypálit.

25:11
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Casey Cizikas – 2 min., hrubost).

25:11
    Sledovat tedy budeme hru čtyři na čtyři po vzájemném vyloučení.

25:46
    Adam Pelech rozehrává od své branky, následně ale Mathew Barzal nedokázal dostihnout kotouč, a tak se píská zakázané uvolnění. Vhazovat se bude v obranném pásmu Islanders.

26:35
    Markus Nutivaara to zkoušel individuálně, vypálit na branku však nedokázal.

26:43

27:00
    Columbus se usadil v útočném pásmu, kde se pokoušel něco vymyslet. Vypálit na branku však nedokázal.

27:11
    Oba týmy hrají v plném počtu.

27:27
    Ryan Pulock pálil z dobré pozice, hostující brankář kryje kotouč. Vhazovat se bude před jeho brankou.

28:34
    Jeden z domácích hráčů byl volný před brankou, ale do střelecké pozice se nedostal, přesněji kotouč se k němu nedostal.

29:00
    9:13, střelecky je aktivnější hostující celek, ten však prohrává o jednu branku.

29:24
    Sergej Bobrovskij nyní podržel své spoluhráče. Jeden z domácích hráčů měl před sebou odkrytou část branky, ale gólman skvěle vyrazil kotouč.

30:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry druhé třetiny i zápasu, Islanders se snaží navýšit své vedení.

30:30
    Valtteri Filppula ani jeho kolegové nedokázali nyní vypálit.

31:59
    Cam Atkinson vypálil a domácí brankář Thomas Greiss kryje jeho projektil. Komerční přestávka.

32:21
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme klidnější pasáž hry. Columbus nyní rozehrává od své branky.

32:44
    Devon Toews se pokoušel dostat hru do útočného pásma, následně pálil Jordan Eberle. Jeho projektil byl možná tečovaný, ale nic to nemění na tom, že puk končí mimo.

33:16
    Seth Jones nahazoval od modré čáry, v akci pokračuje Ryan Dzingel.

33:49
    Zach Werenski ani jednou ze dvou ran nedokázal prostřelit brankáře soupeře.

34:08
    Sergej Bobrovskij kryje ránou Leea z první v přečíslení dva na jednoho. Komerční přestávka.

34:45
    Domácí rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

35:07
    14:15, střelecky je zápas prakticky vyrovnaný, o jednu brankou vedou domácí hokejisté.

35:27
    Alexander Wennberg dostal kotouč do útočného pásma, jeho projektil byl zblokovaný, gólman zasahovat vůbec nemusel.

35:50
    Hned ve třech se dostávají hostující hokejisté do útočného pásma, kotouč ale nechali za sebou.

36:27
    Scott Mayfield to zkoušel individuálně, ale neuspěl. Následně Scott Mayfield tečoval střelu spoluhráče před brankou.

37:30
    Pierre-Luc Dubois pálil z dobré pozice, jeho ránu dokázal vyrazit domácí brankář.

39:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.

39:30
    Pravděpodobně se už nic nestane.

39:43
    Anthony Beauvillier se nedokázal prosadit a vypracovat si výraznější šanci.

40:00

Ryan Pulock je stále jediným hráčem, který se v tomto zápase dokázal prosadit, a tak díky jeho trefě vede Islanders o jednu branku. Columbus si také vypracoval dobré šance, ale neproměnil je.

40:01

40:08
    Vhazovat se bude před brankou Columbusu, domácí začali aktivně.

41:21
    Anthony Beauvillier se pokoušel dostat do střelecké pozice, výborně ho zastavil Pierre-Luc Dubois.

41:38
    Domácímu celku pomohla znovu branková konstrukce. Následně další hostující rána končí nad.

42:32
    Columbus kombinoval v útočném pásmu, ale vypálit se mu nepodařilo.

42:52
    Sledujeme velmi rychlý hokej, hra se přelévá ze strany na stranu.

43:17
    Matt Duchene pálil z mezikruží, ani jeho rána nebyla přesná.

44:40
    Thomas Greiss vyjel za svou branku, odkud rozehrával. Těžkou situaci zvládl, dokázal si poradit. Puk mají jeho spoluhráči.

45:07
    Islanders se sice dostali do útočného pásma, kde i chvíli kombinovali, ale vypálit na branku nedokázali.

45:31
    Cam Atkinson nedokázal překonat domácí obranu, další nepovedená akce Blue Jackets.

46:01
    Artěmij Panarin si dvakrát zkoušel vybruslit před branku, ale domácí obrana mu prostor nedala.

46:30
    David Savard pálil od modré čáry, následně Josh Anderson nahodil na branku. Thomas Greiss má kotouč. Komerční přestávka.

47:07
    Po krátké přestávce pokračuje třetí třetina dál. Sledujeme aktivní hru Columbusu, který se pokouší vyrovnat, ale zatím marně.

47:35
    Thomas Greiss si dokázal poradit se střelou Panarina, následně neuspěl z mezikruží ani Josh Anderson.

48:20
    16:25, tak vypadá statistika střel na branku, aktivněji hraje hostující celek. Ten má však problémy s přesností střelby.

49:21
    Scott Mayfield ani Jordan Eberle nedokázali své šance proměnit. Později pálil Mathew Barzal a ani jeho projekril nebyl nejpřesnější.

50:01
    Domácí celek se nyní dostal do útočného pásma. Anthony Beauvillier ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Sergej Bobrovskij rychle rozehrál od své branky.

50:34
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.

50:44
    Pierre-Luc Dubois se musel vrátit až za svou branku, oba týmy střídají.

51:01
    Cam Atkinson pálil z levého kruhu, jeho rána byla nepřesná.

51:56
    Oliver Bjorkstrand dobře zakončoval, jeho ránu kryje pozorný domácí brankář. Komerční přestávka.

52:50
    Markus Nutivaara pálil od modré čáry, jeho rána se od zadního mantinelu odrazila za branku, tam byli ale obránci.

53:12
    Domácí fanoušci povzbuzují své oblíbence, Islanders hrají velmi dobře defenzivně v tomto zápase.

54:20
    Nick Foligno autorem další střely, se kterou si hravě dokázal poradit brankář New Yorku. Ten raději přerušuje hru.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí celek stále drží jednobrankové vedení.

55:27
    Matt Martin zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu. Na chvilku byl volný Anthony Beauvillier před brankou. Nakonec to byl ale Casey Cizikas, kdo střelou prověřil připravenost brankáře soupeře.

56:21
    Domácí celek nyní hraje aktivněji, útočí a snaží se držet hru co nejdál od své branky.

Dnešní utkání sleduje 11.827 diváků.

56:23
    Anthony Beauvillier se do střelecké pozice přes dobrou obranu Blue Jackets nedostal.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

57:10
    Columbus rozehrává od své branky, oba týmy nyní střídají.

57:20
    Domácí výborně vyhazují tak, aby z toho nebyl icing.

57:46
    Columbus hraje bez brankáře, Sergej Bobrovskij je na střídačce.

58:14
    Islanders se dokázali osvobodit.

58:30
    Valtteri Filppula výborně vybojoval kotouč u mantinelu, přihrál ho do míst, kde byl ANDERS LEE. Ten střelu neuspěchal, v klidu poslal kotouč do prázdné branky, překonal obránce. Asistence: Valtteri Filppula.
    58:30 Anders LEE - 2:0

59:30
    Už se pravděpodobně nic nestane, hosté hrají znovu bez brankáře.

59:50
    Puk je ve středním pásmu.

Ryan Pulock a Anders Lee se jako jediní dva hráči dokázali v tomto zápase prosadit, a tak rozhodují o výhře New Yorku Islanders 2:0. Thomas Greiss pochytal všech 31 střel soupeře, dvakrát nebo třikrát mu pomohla branková konstrukce.