Norwich – Swansea 1:0 (kon.)
Norwich City
1:0 (0:0)
Swansea City
cz Piatok 08.03.2019, 20:45 • Carrow Road, Norwich • Anglická Championship • 36. kolo

Z mé strany je to dnes vše, já vám děkuji za pozornost a těším se u některého z dalších textových přenosů. Zatím napočtenou, hezký večer přeje Daniel Juráš. (22:40:42)

Napínavá druhá půle už gól přinesla, byl ovšem jediný a rozhodl o majiteli tří bodů. Ty nakonec zůstanou doma v Norwichi, protože deset minut po začátku druhé půle se nádhernou dělovkou dokázal prosadit Buendia. Norwich si pak dokázal zbytek zápasu bez problémů pohlídat a zaslouženě tak v tomto utkání vítězí.

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 7:8. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:15.

90+4

90+4
    Je to tak, po jeho rozehrání končí míč pouze u brankáře Nordfeldta, který vykopává, čímž ukončuje utkání.

90+3
    Následný přímý kop bude asi to poslední, co se v utkání stane.

90+3
    Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Pukki, přichází Klose.

90+2
    Vickers byl nucen zastavit soupeře za každou cenu, po právu tak vidí žlutou kartu. Domácí nyní mají ještě čas vystřídat.

90+1
    Nastavovat se budou 3 minuty, rohový kop byl rozehrán nakrátko a nepřinesl žádné ohrožení branky.

90
    Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Buendia, přichází Leitner.

89
    Zápas nám graduje, Norwich hrozil z dalšího nebezpečného útoku. Následovat bude rohový kop pro tento celek. Nejdříve ale střídání.
    88. Pukki trefil tyč

88
    Na druhé straně naopak mohl z následného protiútoku rozhodnout o vítězství Pukki, jeho střelu ale zastavila branková konstrukce!
    87. Van der Hoorn hlavičkoval nad

87
    Tohle ovšem nebylo vůbec marné! Van der Hoorn si naskočil na centrovaný míč, hlavičku trefil velmi dobře a míč skončil zhruba jen půl metru nad bránou!

86
    Buendia si nebyl jistý, co přesně s míčem, a proto jej odpkopl na roh. Jedna z posledních šancí pro Swansea.

85
    Pukki se ocitl sám ve vápně mezi třemi protihráči a podle očekávání si poradit nedokázal. Pokoušel se o zaseknutí dozadu, jeho záměr byl ale přečten.

84
    Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Stiepermann, přichází Vrancic.

83
    Standartní situace, která byla rozehrána ze stejného místa jako před malým okamžikem, už nyní dopadla lépe. Celina vyslal tvrdou střelu na bránu, ta ale byla sražena. Ke smůle hostů se jednalo o jejich hráče, takže následovat nebude ani rohový kop.