Bochum – Heidenheim 1:0 (kon.) | Union Berlín – Ingolstadt 2:0 (kon.)
1. FC Union Berlín
2:0 (1:0)
FC Ingolstadt 04
cz Piatok 08.03.2019, 18:30 • Stadion An der Alten Försterei • 2. nemecká Bundesliga • 25. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:23:22)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 4:7. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 25:16.

Je dobojováno. Domácí Union Berlín potvrdil roli favorita a nakonec vyhrál nad Ingolstadtem 2:0. V prvním poločase ale byli hosté jasně lepším celkem, ale branku vstřelit nedokázal. Naopak domácí z jedné šance uspěli. Ve druhém poločase vyfasovali hosté dvě červené karty, domácí dali na 2:0 a bylo rozhodnuto. Union tedy získal další cenné tři body.

90+2

90+1
    Rozhodčí přidal dvě minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Zápas se už pouze dohrává. Ani jeden celek se nikam netlačí a nic zajímavého se už nejspíše nestane.

87
    Z rohu ale nic nebylo a stav utkání se nemění. Union tedy i nadále vede o dvě branky.

86
    Rohový kop pro domácí celek.

84
    Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Kittel, přichází Gimber.

82
    Domácí kontrolují své vedení a myslím si, že o třech bodech je už definitivně rozhodnuto.

80
    Union Berlin právě vstřelil branku!
    A je zřejmě rozhodnuto, protože domácí jdou po rychlé akci do vedení 2:0! Po střele nejdřív skončil míč na tyči, ale k míči se dostal AKAKI GOGIA a ten už to měl jednoduché.

79
    Žlutou kartu dostává Rapp (1. FC Union Berlín).

77
    Hosté se ale i tak vydali dopředu, ale z centru nic nebylo a na tahu už jsou domácí, kteří nikam nepospíchají.
    75. Červená karta po 2. žluté

75
    Hostující Krauße zasáhl místo míče obličej domácího hráče a vyfasoval žlutou kartu. Protože to byla dnes již druhá, následuje karta červená a hosté budou dohrávat v devíti.

73
    Hosté se i v deseti vydávají dopředu, ale ve druhém poločase se jim v ofenzivní části vůbec nedaří.