Levice – Prešov 4:2 (kon.)
HK Levice
4:2 (1:1, 1:0, 2:1) Stav série: 3:1
HC Prešov
Nedeľa 03.03.2019, 17:30 • Štadión HK Levice • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

59:59
    HK Levice dávajú gól! Levice dávajú gól do prázdnej bránky Prešova, JOZEF MIHALÍK definitívne potvrdil výhru svojho tímu!

55:19
    HK Levice dávajú gól! Levice znovu vedú o jediný gól, tentoraz je úspešným strelcom ERIK ŠRAMATY.

52:13
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Matejovie – 2 min., držanie).

52:13
    Vylúčenie v tíme HK Levice (Novák – 2 min., držanie hokejky).

51:30
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Pulščák – 2 min., podrazenie).

51:30
    Tím HC Prešov dal gól!
    Hostia vyrovnávajú na 2:2! Úspešným strelcom je SEBASTIÁN HRABČÁK!

48:56
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Hajda – 2 min., podrazenie).

47:58
    Vylúčenie v tíme HK Levice (Dobrý – 2 min., krosček).

42:02
    Vylúčenie v tíme HK Levice (Šramaty – 2 min., vrazenie na mantinel).

34:04
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Španko – 2 min., údery + 2 min., údery).
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Krajč – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).
    Vylúčenie v tíme HK Levice (König – 2 min., údery + 2 min., údery).

31:33
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Stena – 2 min., držanie).

27:15
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Pulščák – 2 min., sekanie).

22:34
    HK Levice dávajú gól! Krátko po začiatku druhej tretiny sa domáci dostávajú do vedenia, Kožiaka v bránke Prešova prekonal DÁVID KÖNIG! Asistencie: Vladislav Bujanov, Erik Šramaty.

17:27
    HK Levice dávajú gól! V závere prvej tretiny Levice vyrovnávajú na 1:1, úspešným strelcom je ĽUBOŠ DOBRÝ. Asistencie: Jozef Mihalík, Ivan Kohút.

10:53
    Lenže môj posledný príspevok už neplatí, pretože skóre dnešného zápasu otvára v drese hostí PETER PUCHER. Asistencie: Radovan Iždinský, Sebastián Hrabčák.

06:05
    Vylúčenie v tíme HK Levice (Bogoslovsky – 2 min., hákovanie).
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dávid Švec

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Prešov. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 18. Dobrý (Mihalík, Kohút), 23. König (Bujanov, Šramaty), 56. Šramaty, 60. Mihalík – 11. Pucher (Iždinský, Hrabčák), 52. Hrabčák

HK Levice: Sklenár – Kuzma, Školník, Kohút, Milo, Bujanov, Bačkor, Kasana – Bogoslovsky, Štefanka, Tužinský – Dobrý, Mihálik, D. Novák – König, Šramaty, Káčer – Moravský.
    HC Prešov: Kožiak – Krajč, Zavalňuk, Hajda, Matejovie, Voitcekh, Pucher ml., Kamenev – Pulščák, Pucher, Ľupták – Iždinský, Stena, Lamač – Hrabčák, Kiča, Španko.

Rozhodca: Druga – Bachúrik, Hanko