Prešov – Levice 2:0 (kon.)
HC Prešov
2:0 (0:0, 1:0, 1:0) Stav série: 1:0
HK Levice
Streda 27.02.2019, 17:00 • Zimný štadión Zvolen • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Druhý zápas baráže o prvú ligu bol vyrovnaný. Peter Pucher v oslabení poslal Prešov do vedenia a tento stav trval až do poslednej minúty. V nej pridal druhý gól František Pulščák a Prešov tak zvíťazil 2:0. Séria je teda vyrovnaná 1:1 a séria sa presúva na dva zápasy do Levíc. Ďakujem za pozornosť! (19:33:53)

59:54
    Vylúčenie v tíme HC Levice (D. Novák – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

59:54
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Španko – 2 min., držanie).

59:09
    Tím HC Prešov dal gól!
    Je rozhodnuté, v poslednej minúte Prešov pridáva druhý presný zásah. Gól strelil FRANTIŠEK PULŠČÁK.
    Asistencia Peter Pucher starší.

50:42
    Vylúčenie v tíme HC Levice (Káčer – 10 min., nešportové správanie).

40:01

Po druhej tretine vedie Prešov Pucherovým gólom z oslabenia. Levice majú poslednú tretinu na vyrovnanie. Tak čo vyrovná Prešov sériu alebo Levice vyrovnajú a otočia zápas???

40:00

39:09
    Vylúčenie v tíme HC Levice (D. Novák – 2 min., sekanie).

27:00
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Hajda – 2 min., pästný súboj, hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HC Levice (Kasana – 2 min., sekanie).

25:00
    Domáci HC Prešov otvára skóre dnešného zápasu a to dokonca gólom v oslabení. Gól strelil 44-ročný nestor PETER PUCHER STARŠÍ – 1:0.