Prešov – Levice 2:0 (kon.)
HC Prešov
2:0 (0:0, 1:0, 1:0) Stav série: 1:0
HK Levice
Streda 27.02.2019, 17:00 • Zimný štadión Zvolen • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Druhý zápas baráže o prvú ligu bol vyrovnaný. Peter Pucher v oslabení poslal Prešov do vedenia a tento stav trval až do poslednej minúty. V nej pridal druhý gól František Pulščák a Prešov tak zvíťazil 2:0. Séria je teda vyrovnaná 1:1 a séria sa presúva na dva zápasy do Levíc. Ďakujem za pozornosť! (19:33:53)

59:54
    Vylúčenie v tíme HC Levice (D. Novák – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

59:54
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Španko – 2 min., držanie).

59:09
    Tím HC Prešov dal gól!
    Je rozhodnuté, v poslednej minúte Prešov pridáva druhý presný zásah. Gól strelil FRANTIŠEK PULŠČÁK.
    Asistencia Peter Pucher starší.

50:42
    Vylúčenie v tíme HC Levice (Káčer – 10 min., nešportové správanie).

40:01

Po druhej tretine vedie Prešov Pucherovým gólom z oslabenia. Levice majú poslednú tretinu na vyrovnanie. Tak čo vyrovná Prešov sériu alebo Levice vyrovnajú a otočia zápas???

40:00

39:09
    Vylúčenie v tíme HC Levice (D. Novák – 2 min., sekanie).

27:00
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Hajda – 2 min., pästný súboj, hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HC Levice (Kasana – 2 min., sekanie).

25:00
    Domáci HC Prešov otvára skóre dnešného zápasu a to dokonca gólom v oslabení. Gól strelil 44-ročný nestor PETER PUCHER STARŠÍ – 1:0.
    Asistencia Sebastián Hrabčák.

24:41
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Iždinský – 2 min., nečakané napadnutie).

20:01

20:00

17:14
    Vylúčenie v tíme HC Levice (Bogoslovskii – 2 min., nedovolené bránenie).

14:24
    Vylúčenie v tíme HC Levice (Školník – 2 min., hákovanie).

Dnešné stretnutie sleduje 477 divákov.

09:08
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Stena – 2 min., hákovanie).

07:10
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Lamač – 2 min., zdržiavanie hry).

00:01

HC Prešov: Kožiak (Marcinek) – Krajč, Zavalniuk, Hajda, Matejovie, Kameneu, P- Pucher ml., Voitcekh – Pulščák, P. Pucher st., Lupták – Iždinský, Stena, Lamač – Hrabčák, Kicha, Španko

HC Levice: Búry (Sklenár) – Kuzma, Školník, Kohút, Bačkor, Buianov, Káčer – Bogoslovskii, Štefanka, Tužinský – Dobrý, Mihalík, Novák – Šramaty, Kasana, Moravský – König

Rozhodca: Žák – Hanko, Danko.

Príjemný podvečer zo Zvolena...

Vítame Vás pri sledovaní textového prenosu druhého zápasu baráže o prvú hokejovú ligu medzi hráčmi HC Prešov a HC Levice.

HC Prešov vôbec nevstúpil do série úspešne. Úvodná prehra 2:8 je ale predsalen prehra rozdielom triedy a to čakal iba málokto. Oslabený Prešov má pred sebou ďalší ťažký zápas, teraz už nejde o fazuľky ale o udržanie prvej ligy aj pre budúcu sezónu. Táto skutočnosť môže urobiť s psychikou hráčov divy. Prešovčania napriek tomu, že sú písaný ako domáci to budú mať na Zvolenskom ľade opäť veľmi ťažké, ostatne ako každý zápas tejto sezóny...

HC Levice majú za sebou ideálny vstup do baráže. Včera na obed zdolali Prešov vysoko 8:2, keď o svojom víťazstve rozhodli v druhej tretine. Tú vyhrali predsvedčivo 5:0. Levice sú teda poriadne rozbehnuté a tréner Ozimák určite bude chcieť vyhrať aj druhý zápas vo Zvolene a ukončiť sériu pokiaľ to bude možné čo najskôr. Levice sa mi zdajú oveľa viac v pohode ako Prešov. Pokiaľ by uspeli na ľade súpera aj po druhý krát, urobili by možno rozhodujúci krok k prvej hokejovej lige.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!