Stíhačka žien, 10 km, Salt Lake City | Víťaz: Denise Herrmannová (Nemecko) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Salt Lake City | (kon.) |
Muži HS145, Willingen | Vítěz: K. Geiger (GER) (kon.) |
Slalom žien, 1. kolo, Åre | Víťazka: Wendy Holdenerová (SUI) (kon.) | | | Slalom žien, 2. kolo, Åre | Víťazka: Mikaela Shiffrinová (USA) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Cogne | Vítěz: F. Pellegrino (ITA) a J. Digginsová (USA) (kon.) |
koniec udalosti
SP - stíhačka žien, 10 km, Salt Lake City
Víťaz: Denise Herrmannová (Nemecko)
Miroslav Revaj
Konečné poradie:
1. Denise Herrmannová (GER)
2. Franziska Hildebrandová (GER)
3. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
4. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
5. Anastasia Kuzminová (SVK)
6. Lisa Vittozziová (ITA)
7. Monika Hojniszová (POL)
8. Kamila Żuková (POL)
9. Veronika Vítková (CZE)
10. Célia Aymonierová (FRA)
11. Uljana Kajševová (RUS)
12. Markéta Davidová (CZE)
13. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
14. Tuuli Tomingasová (EST)
15. Margarita Vasiljevová (RUS)
16. Elisabeth Högbergová (SWE)
17. Justine Braisazová (FRA)
18. Nicole Gontierová (ITA)
19. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
20. Dorothea Wiererová (ITA)
21. Elisa Gasparinová (SUI)
22. Eva Puskarčíková (CZE)
23. Julia Simonová (FRA)
24. Anais Bescondová (FRA)
25. Alexia Runggaldierová (ITA)
26. Susan Dunkleeová (USA)
27. Clare Eganová (USA)
28. Franziska Preussová (GER)
29. Lena Häckiová (SUI)
30. Synnøve Solemdalová (NOR)
31. Fujuko Tačizakiová (JPN)
32. Caroline Colombová (FRA)
33. Julija Džimová (UKR)
34. Rosanna Crawfordová (CAN)
35. Regina Ojaová (EST)
36. Anaïs Chevalierová (FRA)
37. Vanessa Hinzová (GER)
38. Thekla Brunová-Lieová (NOR)
39. Christina Riederová (AUT)
40. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
1. Denise Herrmannová (GER)
2. Franziska Hildebrandová (GER)
3. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
4. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
5. Anastasia Kuzminová (SVK)
6. Lisa Vittozziová (ITA)
7. Monika Hojniszová (POL)
8. Kamila Żuková (POL)
9. Veronika Vítková (CZE)
10. Célia Aymonierová (FRA)
11. Uljana Kajševová (RUS)
12. Markéta Davidová (CZE)
13. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
14. Tuuli Tomingasová (EST)
15. Margarita Vasiljevová (RUS)
16. Elisabeth Högbergová (SWE)
17. Justine Braisazová (FRA)
18. Nicole Gontierová (ITA)
19. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
20. Dorothea Wiererová (ITA)
21. Elisa Gasparinová (SUI)
22. Eva Puskarčíková (CZE)
23. Julia Simonová (FRA)
24. Anais Bescondová (FRA)
25. Alexia Runggaldierová (ITA)
26. Susan Dunkleeová (USA)
27. Clare Eganová (USA)
28. Franziska Preussová (GER)
29. Lena Häckiová (SUI)
30. Synnøve Solemdalová (NOR)
31. Fujuko Tačizakiová (JPN)
32. Caroline Colombová (FRA)
33. Julija Džimová (UKR)
34. Rosanna Crawfordová (CAN)
35. Regina Ojaová (EST)
36. Anaïs Chevalierová (FRA)
37. Vanessa Hinzová (GER)
38. Thekla Brunová-Lieová (NOR)
39. Christina Riederová (AUT)
40. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
1. Franziska Hildebrandová (GER) 17:23,8
2. Denise Herrmannová (GER) +29,2
3. Lisa Vittozziová (ITA) +31,6
4. Monika Hojniszová (POL) +49,1
5. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:00,2
6. Anastasia Kuzminová (SVK) +1:07,7
8. Veronika Vítková (CZE) +1:12,3
13. Markéta Davidová (CZE) +1:43,6
21. Eva Puskarčíková (CZE) +2:05,8
Pořadí po 2. střelbě
1. Franziska Hildebrandová (GER) 11:34,0
2. Monika Hojniszová (POL) +2,2
3. Denise Herrmannová (GER) +19,4
4. Anastasia Kuzminová (SVK) +24,0
5. Lisa Vittozziová (ITA) +36,5
6. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +38,5
10. Veronika Vítková (CZE) +1:03,9
17. Markéta Davidová (CZE) +1:31,9
27. Eva Puskarčíková (CZE) +1:56,1
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 5:34,5
2. Monika Hojniszová (POL) +8,9
3. Franziska Hildebrandová (GER) +9,3
4. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +10,9
5. Denise Herrmannová (GER) +28,5
6. Tuuli Tomingasová (EST) +45,5
14. Veronika Vítková (CZE) +1:14,5
21. Eva Puskarčíková (CZE) +1:26,3
24. Markéta Davidová (CZE) +1:35,3