Sandhausen – Darmstadt 1:1 (kon.) | Paderborn – Kolín nad Rýnom 3:2 (kon.)
SV Sandhausen
1:1 (1:1)
SV Darmstadt 98
cz Piatok 15.02.2019, 18:30 • BWT-Stadion am Hardtwald, Sandhausen • 2. nemecká Bundesliga

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 6:4. Rohy: 8:3. (20:27:37)

Fotbalisté Sandhausenu remizovali s Darmstadtem 1:1. Tento výsledek se zrodil už v prvním poločase. Opatrný začátek rozsekl ve 24. minut domácí Fabian Schleusener, který se prosadil po rohovém kopu. O deset minut později však hosté kopali penaltu a tu proměnil Tobias Kempe. Po změně stran pak mohl skórovat opět Kempe, ale jeho velmi dobře kopnutý přímý kop vytáhl brankář Schuhen na roh. Sandhausen v tabulce zůstává na barážové šestnácté pozici, Darmstadt poskočil na třinácté místo.

90+3

90+3
    Utkání spěje k remíze, vypadá to, že se už nic nestane.

90+1
    Žlutou kartu dostává Jesper Verlaat (SV Sandhausen).

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty!

90
    Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Tobias Kempe, přichází Sandro Sirigu.

90
    Dursun byl obráncem vytlačen za postranní čáru. Podle sudího to bylo čisté.

88
    Právě Wurtz balón sklepl pro Tobiase Kempeho, který z velké dálky netrefil bránu.

86
    Hosté chtějí vyhrát! Místo středního záložníka Marvina Mehlema totiž přichází na trávník útočník Johannes Wurtz.

86
    Tentokrát měli hosté hodně prostoru na pravé straně, ovšem míč nenašel nabíhajícího Dursuna.

84
    Na centr Hollanda si naběhl Marcel Heller. Hostující hráč to zkusil z otočky, ale zamířil vysoko nad.

83
    Mehlem se snažil poslat míč do běhu jednomu ze svých spoluhráčů, ale balón překročil brankovou čáru. Vykopávat bude brankář Schuhen.

82
    Gíslason kopal další roh domácích. Hosté se ubránili.

81
    Kevin Behrens dostal přihrávku za obranu a z levé strany postupoval na Heuera. Vzrušení však bylo zbytečné, jednalo se o ofsajd.

81
    Dursun se prezentoval nepřesnou hlavičkou. Rozehrávají domácí.

80
    Po ubráněném rohu vyrazili dopředu hosté. Ty teď čeká stejná standardní situace.

79
    Málem velká domácí šance! Diekmeier měl před sebou na pravé straně spoustu prostoru a přízemním centrem na zadní tyč vyzval ke skórování Schleusenera. Ten na míč ve skluzu nedosáhl! Hodně důležitá byla teč obránce Witteka, domácí tak budou zahrávat roh.