Štafeta žien, 4x6 km, Canmore | Víťaz: Nemecko (kon.) |
Týmový závod, HS130,, Lahti | Vítěz: Rakousko (kon.) |
Zjazd mužov, Åre | Víťaz: Kjetil Jansrud (NOR) (kon.) |
Ženy - 5000 metrov | Vítěz: M. Sáblíková (CZE) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Lahti | Vítězové: M. C. Fallaová (NOR) a J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Tímové preteky, skoky HS130, Lahti | Vítěz: Rakousko I (kon.) | | | Týmový závod, běh 2x7,5 km, Lahti | Vítěz: Finsko I (kon.) |
koniec udalosti
SP - týmový závod, běh 2x7,5 km, Lahti
Vítěz: Finsko I
Cíl
|
Finsko je v cíli na prvním místě v těsném dojezdu před Norskem I. Třetí Rakousko I!
|
|
Je tam pád! Japonci se sice dotáhli zpět, ale ve sprinterském souboji padají, stejně jako Norsko II!
|
||
12km
|
Tři kola před cílem je odstup mezi oběma skupinami jen 4 vteřiny!
|
|
9km
|
Pokud se ale vedoucí trojka šetří, okamžitě by měla zabrat! Stíhací trio ztrácí už jen 20 vteřin, na posledním okruhu došlo ke stažení manka o 10 sekund!
|
Konečné pořadí
1. Finsko I 29:14,6
2. Norsko I +0,2
3. Rakousko I +3,5
4. Norsko II +6,0
5. Japonsko I +8,7
6. Japonsko II +30,4
7. Rakousko II +1:06,5
8. Itálie I +1:16,8
9. Finsko II +1:19,0
10. Francie I +1:20,0
11. Francie II +1:50,8
12. Německo I +2:02,6
13. Polsko I +2:03,8
14. Itálie II +2:17,2
15. Německo II +3:09,3
16. Polsko II +4:08,4
Startovní listina
1. Rakousko I (Denifl, Seidl)
2. Japonsko I +0:19 (A. Watabe, J. Watabe)
3. Japonsko II +0:27 (Jamamoto, Nagai)
4. Norsko I +1:04 (Graabak, Bjoernstad)
5. Norsko II +1:23 (Krog, Andersen)
6. Finsko I +1:24 (Hirvonen, Herola)
7. Polsko I +1:43 (Cieslar, Kupczak)
8. Rakousko II +1:53 (Gruber, Lamparter)
9. Německo I +2:03 (Pfordte, Schmid)
10. Francie I +2:04 (Gerard, Laheurte)
11. Francie II +2:06 (Braud, Muhlethaler)
12. Finsko II +2:09 (Mutru, Mäkiaho)
13. Itálie I +2:31 (Kostner, Pittin)
14. Německo II +2:50 (Thannheimer, Hahn)
15. Itálie II +3:19 (Buzzi, Costa)
16. Polsko II +4:01 (Twardosz, Slowiok)
1. Finsko I 29:14,6
2. Norsko I +0,2
3. Rakousko I +3,5
4. Norsko II +6,0
5. Japonsko I +8,7
6. Japonsko II +30,4
7. Rakousko II +1:06,5
8. Itálie I +1:16,8
9. Finsko II +1:19,0
10. Francie I +1:20,0
11. Francie II +1:50,8
12. Německo I +2:02,6
13. Polsko I +2:03,8
14. Itálie II +2:17,2
15. Německo II +3:09,3
16. Polsko II +4:08,4
Startovní listina
1. Rakousko I (Denifl, Seidl)
2. Japonsko I +0:19 (A. Watabe, J. Watabe)
3. Japonsko II +0:27 (Jamamoto, Nagai)
4. Norsko I +1:04 (Graabak, Bjoernstad)
5. Norsko II +1:23 (Krog, Andersen)
6. Finsko I +1:24 (Hirvonen, Herola)
7. Polsko I +1:43 (Cieslar, Kupczak)
8. Rakousko II +1:53 (Gruber, Lamparter)
9. Německo I +2:03 (Pfordte, Schmid)
10. Francie I +2:04 (Gerard, Laheurte)
11. Francie II +2:06 (Braud, Muhlethaler)
12. Finsko II +2:09 (Mutru, Mäkiaho)
13. Itálie I +2:31 (Kostner, Pittin)
14. Německo II +2:50 (Thannheimer, Hahn)
15. Itálie II +3:19 (Buzzi, Costa)
16. Polsko II +4:01 (Twardosz, Slowiok)
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka