Štafeta žien, 4x6 km, Canmore | Víťaz: Nemecko (kon.) |
Týmový závod, HS130,, Lahti | Vítěz: Rakousko (kon.) |
Zjazd mužov, Åre | Víťaz: Kjetil Jansrud (NOR) (kon.) |
Ženy - 5000 metrov | Vítěz: M. Sáblíková (CZE) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Lahti | Vítězové: M. C. Fallaová (NOR) a J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Tímové preteky, skoky HS130, Lahti | Vítěz: Rakousko I (kon.) | | | Týmový závod, běh 2x7,5 km, Lahti | Vítěz: Finsko I (kon.) |
koniec udalosti
SP - tímové preteky, skoky HS130, Lahti
Vítěz: Rakousko I
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Rakousko I
2. Japonsko I +0:19
3. Japonsko II +0:27
4. Norsko I +1:04
5. Norsko II +1:23
6. Finsko I +1:24
7. Polsko I +1:43
8. Rakousko II +1:53
9. Německo I +2:03
10. Francie I +2:04
11. Francie II +2:06
12. Finsko II +2:09
13. Itálie I +2:31
14. Německo II +2:50
15. Itálie II +3:19
16. Polsko II +4:01
Startovní listina
1. Polsko II (Twardosz, Slowiok)
2. Itálie II (Buzzi, Costa)
3. Francie II (Braud, Muhlethaler)
4. Finsko II (Mutru, Mäkiaho)
5. Japonsko II (Jamamoto, Nagai)
6. Rakousko II (Gruber, Lamparter)
7. Německo II (Thannheimer, Hahn)
8. Norsko II (Krog, Andersen)
9. Polsko I (Cieslar, Kupczak)
10. Itálie I (Kostner, Pittin)
11. Francie I (Gerard, Laheurte)
12. Finsko I (Hirvonen, Herola)
13. Japonsko I (A. Watabe, J. Watabe)
14. Rakousko I (Denifl, Seidl)
15. Německo I (Pfordte, Schmid)
16. Norsko I (Graabak, Bjoernstad)
1. Rakousko I
2. Japonsko I +0:19
3. Japonsko II +0:27
4. Norsko I +1:04
5. Norsko II +1:23
6. Finsko I +1:24
7. Polsko I +1:43
8. Rakousko II +1:53
9. Německo I +2:03
10. Francie I +2:04
11. Francie II +2:06
12. Finsko II +2:09
13. Itálie I +2:31
14. Německo II +2:50
15. Itálie II +3:19
16. Polsko II +4:01
Startovní listina
1. Polsko II (Twardosz, Slowiok)
2. Itálie II (Buzzi, Costa)
3. Francie II (Braud, Muhlethaler)
4. Finsko II (Mutru, Mäkiaho)
5. Japonsko II (Jamamoto, Nagai)
6. Rakousko II (Gruber, Lamparter)
7. Německo II (Thannheimer, Hahn)
8. Norsko II (Krog, Andersen)
9. Polsko I (Cieslar, Kupczak)
10. Itálie I (Kostner, Pittin)
11. Francie I (Gerard, Laheurte)
12. Finsko I (Hirvonen, Herola)
13. Japonsko I (A. Watabe, J. Watabe)
14. Rakousko I (Denifl, Seidl)
15. Německo I (Pfordte, Schmid)
16. Norsko I (Graabak, Bjoernstad)
1. Rakousko I
2. Japonsko I +0:19
3. Japonsko II +0:27
4. Norsko I +1:04
5. Norsko II +1:23
6. Finsko I +1:24
7. Polsko I +1:43
8. Rakousko II +1:53
9. Německo I +2:03
10. Francie I +2:04
11. Francie II +2:06
12. Finsko II +2:09
13. Itálie I +2:31
14. Německo II +2:50
15. Itálie II +3:19
16. Polsko II +4:01 (12:43:37)