Winnipeg – Anaheim 9:3 (kon.) | Ottawa – Detroit 0:2 (kon.) | Florida – Vegas 3:1 (kon.)
Columbus – St. Louis 2:4 (kon.) | NY Islanders – LA Kings 4:2 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 3:2 (kon.)
Nashville – Dallas 1:3 (kon.) | Minnesota – Chicago 3:4 (po pr.) | NY Rangers – Tampa Bay 2:3 (kon.)
Colorado – Vancouver 1:5 (kon.) | San Jose – Arizona 3:2 (po pr.) | Washington – Boston 0:1 (kon.)
Carolina – Calgary 3:4 (kon.) | Montreal – Edmonton 4:3 (po pr.)
Nashville Predators
1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
Dallas Stars
cz Nedeľa 03.02.2019, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

Bridgestone Arena bude během nedělní noci svědky souboje dvou týmů, které budou usilovat o čtvrté vítězství v řadě. Nashville na svém ledě přivítá Dallas, který v sobotu v noci porazil na svém ledě Minnesotu a vyráží ven. Který z týmů dnes skvělou sérii prodlouží?

Předpokládané úvodní sestavy:

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Hamhuis, Y. Weber – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Bonino, C. Smith – Hartman, Sissons, Järnkrok – Blackwell, F. Gaudreau, Grimaldi.

Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – Lindell, J. Klingberg, Heiskanen, R. Polák, Oleksiak, Fedun – Ja. Benn, Faksa, Comeau – Janmark, Seguin, Radulov – Cogliano, Spezza, Ničuškin – Gurjanov, Hintz, B. Ritchie.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm (A), P. K. Subban, Hamhuis, Irwin – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Bonino, C. Smith – Hartman, Sissons, Järnkrok – Blackwell, F. Gaudreau, Grimaldi. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – Lindell, J. Klingberg (A), Heiskanen, R. Polák, Oleksiak, Fedun – Ja. Benn (C), Faksa, Comeau – Janmark, Seguin (A), Radulov – Cogliano, Spezza, Ničuškin – Gurjanov, Hintz, B. Ritchie. Hlavní trenér: Jim Montgomery.

Rozhodčí: Graham Skilliter, Garrett Rank. Čároví: Lonnie Cameron, Bryan Pancich.

00:01

00:01
    Puk dopadl na led a utkání v Bridgestone Areně mezi dvěma týmy z Centrální divize bylo zahájeno.

00:37
    Nahození Predators skončilo v ochranné síti a následovalo vhazování ve středovém kruhu hrací plochy.

01:07
    Colton Sissons na levém křídle vystřelil z úhlu a Anton Chudobin bez problému ukryl puk v lapačce.

02:34
    Nashville vykročil do zápasu velice dobře, nyní ale jeho akci na pravém křídle zastavilo postavení mimo hru.

02:43
    Colton Sissons na pravém křídle vypálil z vrcholu kruhu pro vhazování a Anton Chudobin puk dokázal vyrazit.

03:22
    Stars se ocitli u levé tyče ve velké šanci, jenže Pekka Rinne v rychlém sledu předvedl dva zákroky.

05:16
    Rocco Grimaldi se ocitl ve slibné střelecké pozici, jenže bránu Antona Chudobina z blízkosti minul.

06:20
    Roman Josi se dostal na levém křídle ke střele z ostrého úhlu, kterou Anton Chudobin vyrazil na přední tyči do ochranné sítě. Komerční přestávka.

06:45
    Pekka Rinne špatně rozehrál zpoza vlastní brány a Roope Hintz ho mohl potrestat, jeho bekhendová střela ale skončila na levé tyči!

07:46
    Stars na pravém křídle vystřelili od modré čáry a Pekka Rinne na přední tyči puk s mírnými problémy vyrazil.

07:59
    Anton Chudobin předvedl pěkného sněhuláka, aby nepustil domácí hokejisty u levé tyče ke střele.

08:29
    Predators vystřelili na vrcholu levého kruhu pro vhazování a jejich střela byla přizvednuta do ochranné sítě.

09:35
    Nashville právě vstřelil branku!
    CALLE JÄRNKROK nádhernou střelou zápěstím z vrcholu pravého kruhu vymetl vzdálenější levý horní roh brány, kde se puk odrazil od sítě do kamery a poté ven! Jasný gól, po kterém Predators vedou nad hosty z Dallasu 1:0. Asistence: Ryan Hartman a Colton Sissons.
    09:35 Calle JÄRNKROK - 1:0

11:11
    Dallas právě vstřelil branku!
    TYLER SEGUIN na vrcholu pravého kruhu napřáhl k prudké střele s příklepem, která nad ledem zamířila k přední pravé tyči! Blesková odpověď hrdiny včerejšího utkání Stars proti Wild. Asistence: Alexandr Radulov a Esa Lindell.
    11:11 Tyler SEGUIN - 1:1

13:03
    Filip Forsberg se ocitl před bránou ve slibné šanci, Antona Chudobina ale z blízkosti překonat nedokázal.

14:36
    Čtvrtá útočná formace Predators se neprosadil a Anton Chudobin puk zmrazil pod lapačkou. Komerční přestávka.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

16:15
    P.K. Subban za bránou čekal až jeho spoluhráči dostřídají poté, co mu puk zastavil Pekka Rinne.

17:47
    Predators napřáhli od modré čáry k táhlé střele, jenže jejich střela skončila na ochranném skle.

18:42
    Rocco Grimaldi předvedl nádhernou stahovačku, jenže z blízkosti Antona Chudobina nepřekonal a zvedal ruce nad hlavu marně! Komerční brejk.

18:58
    Blake Comeau byl vyloučen na dvě minuty za hrubost a Predators si zahrají první přesilovou hru.

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

20:00

Calle Järnkrok sice v polovině první třetiny poslal Nashville do vedení, jenže o necelé dvě minuty bylo srovnáno, když se jedovatou střelou s příklepem prosadil Tyler Seguin. Skóre po první třetině utkání v městě hudby. Nashville Predators 1 Dallas Stars 1.

Druhá třetina začne přibližně v 3:08.

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 13-4; Zablokované střely: 6-5; Vhazování: 48%-52%; Hity: 7-5; Přesilové hry: 0/1-0/0; Trestné minuty: 0-2.

20:01

20:58
    Vyloučený Blake Comeau je zpět na ledě a Predators nedokázali využít první přesilovou hru zápasu.

23:10
    Nashville vede na střely na bránu vysoko 14:4 a má velkou převahu, jenže skóre utkání je stále 1:1.

25:03
    Predators mohli na levém křídle vystřelit z ostrého úhlu, jenže si na střelu nakonec netroufli.

26:02
    Hra má ve druhé třetině neskutečný spád a minimálně se přerušuje. Prostor proto dostává komerční přestávka.

26:16
    Predators se na ose útočného pásma dostali k táhlé střele od modré čáry, kterou Anton Chudobin podržel.

26:37
    P.K. Subban byl vyloučen za nesportovní chování a Dallas má příležitost otočit skóre během přesilové hry.

26:49
    Viktor Arvidsson napřáhl od modré čáry k táhlé střele s příklepem, kterou Anton Chudobin podržel v náručí.

27:47
    Stars se ocitali v šanci u levé tyče, jenže Pekka Rinne jim odpálil hokejkou puk z dosahu.

28:09
    Filip Forsberg sklidil obrovský potlesk poté, co během oslabení na levém křídle útočného pásma parádně přehodil puk přes hlavu dvou hráčů.

28:32
    Stars vystřelili z pravého kruhu pro vhazování a Pekka Rinne dobře vykopl puk svým pravým betonem mimo.

28:37
    Vyloučený P.K. Subban je zpět na ledě, stále ale těžko nese vyloučení rozhodčích. Skóre je nerozhodné 1:1.

30:01
    Hra byla přerušena a v Bridgestone Areně dostává prostor krátká komerční přestávka. Skóre: 1-1.

30:04
    Andrew Cogliano vystřelil ihned po vhazování a jeho střela z pravé strany skončila v náručí Pekky Rinneho.

30:48
    Anton Chudobin předvedl skvělý zákrok a Esa Lindell si během pěstního souboje vyšlápl na Ryana Hartmana! Hodně emotivní chvíle.

30:48
    Ryan Hartman svedl pěstní souboj s Esou Lindellem a oba kohouti byli vyloučeni na pět minut za bitku.

32:09
    Mattias Janmark byl vyloučen za držení hole a Predators si zahrají druhou přesilovou hru v zápase.

32:41
    Predators na levém křídle vystřelili od modré čáry a připravený Anton Chudobin bez problému kotouč zachytil.

34:09
    Mattias Janmark je zpět na ledě a hokejisté Dallasu úspěšně přečkali v závěru druhé třetiny oslabení.

34:42
    Dan Hamhuis vystřelil z pravého kruhu a Anton Chudobin na přední tyči puk snadno zastavil. Komerční přestávka.

34:59
    Matt Irwin zkusil v pravém kruhu vystřelit ihned po vhazování a puk zřejmě skončil v ochranné síti.

35:42
    Pekka Rinne si pohlídal přední tyč a zastavil tvrdou ránu Dallasu, která přišla z pravého kruhu pro buly.

36:28
    Predators se nepodařilo rozehrát podél střídaček a jejich nepřesný pas skončil na zakázaném uvolnění.

38:58
    Mattias Ekholm se ocitl u pravé tyče ve velké šanci, jenže Anton Chudobin ho dokázal skvěle vychytat.

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

40:00

Velice emotivní druhá třetina utkání v Bridgestone Areně je za námi a na rozdíl od první jsme nebyli svědky žádného gólu. Oba týmy tak do závěrečných dvaceti minut budou vstupovat za nerozhodného skóre. Skóre po druhé třetině. Nashville Predators 1 Dallas Stars 1.

Třetí třetina začne přibližně v 4:04.

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 24-15; Zablokované střely: 7-11; Vhazování: 49%-51%; Hity: 9-15; Přesilové hry: 0/2-0/1; Trestné min.: 7-9.

40:01

40:01
    Stars vyhráli úvodní vhazování třetí části, během které by rádi navázali na včerejší výhru proti Minnesotě.

41:00
    John Klingberg na pravém křídle vystřelil od modré čáry a jeho pokus minul vzdálenější levou tyč.

41:05
    Miro Heiskanen na levém křídle z ostrého úhlu nahodil puk na vzdálenější pravou tyč, kde se od brusle jednoho z jeho spoluhráčů odrážel do brány, Pekka Rinne se ale stačil včas přesunout!

42:12
    Jamie Oleksiak na levém křídle vystřelil od modré čáry a jeho pokus byl na přední tyči zablokován.

42:20
    Roope Hintz se mohl prosadit vzápětí u pravé tyče, Pekka Rinne ale zůstal nepřekonán.

43:22
    Predators se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a pískal ose proti nim zakázané uvolnění.

44:02
    Dallas je ve třetí části mnohem živějším týmem na ledě, zatím se mu ale otočit skóre na 2:1 nepovedlo.

44:33
    Mattias Ekholm na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Anton Chudobin měl co dělat, aby nebezpečně tečovaný pokus vyrazil mimo svou bránu.

45:05
    Další zakázané uvolnění, kterému předcházela nepřesná rozehrávka Predators podél boxu časoměřičů.

46:26
    Brett Ritchie na pravém křídle vystřelil z úhlu a po zákroku Pekky Rinneho následuje reklamní přestávka.

47:28
    Craig Smith na pravém křídle nedosáhl na prudkou přihrávku a pískalo se další zakázané uvolnění.

47:32
    Roman Polák vypálil ihned po vhazování od modré čáry a mířil do pravého horní rohu brány, Pekka Rinne ale předvedl úžasný semafor!

47:40
    Roman Josi vyhodil puk přes ochranné sklo a dostal menší trest za zdržování hry. Přesilová hra pro Stars.

47:46
    John Klingberg zbytečně fauloval na útočné modré čáře a vyfasoval dvě minuty za podražení.

49:13
    Ryan Ellis chtěl přenést hru na vzdálenější levou tyč, jenže puk mířil spoluhráči na paty bruslí.

49:46
    Nick Bonino se dostal v mezikruží ke střele, která byla zablokována, a oba týmy hrají opět v plném počtu.

50:49
    Puk opustil ledovou plochu a necelých deset minut před koncem dostává prostor krátká komerční přestávka.

51:31
    Jamie Benn se před svou střídačkou pustil do Ryana Hartmana a byl vyloučen na dvě minuty za hrubost.

52:12
    Filip Forsberg napřáhl k táhlé střele, jenže jeho rána skončila nad bránou Antona Chudobina.

52:33
    Další střela Predators přišla z pravého křídla a Anton Chudobin ji na přední tyči vyrazil hrudí mimo.

53:20
    P.K. Subban vypálil na vrcholu levého kruhu bez přípravy a jeho rána těsně nad ledem mířila přesně ke vzdálenější pravé tyči, Anton Chudobin ji ale levým betonem fantasticky zastavil, stejně jako následné dvě dorážky!

53:31
    Vyloučený kapitán Dallasu je zpět na ledě a hosté po návratu Jamieho Benna hrají opět v plném počtu.

53:58
    Predators po zakázaném uvolnění Dallasu vystřelili na vrcholu mezikruží zápěstím, jejich táhlá střela ale našla pouze náruč Antona Chudobina.

54:42
    Miro Heiskanen vypálil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho tvrdá rána s příklepem mířila do levého horního rohu brány, Pekka Rinne ale předvedl další úchvatný semafor, po kterém přichází na řadu komerční přestávka!

55:47
    BLAKE COMEAU si před bránou rychle zpracoval puk po krátké kolmé přihrávce od Mattiase Janmarka a z otočky ho po ledě zasunul do sítě! Asistence: Mattias Janmark a Radek Faksa.
    55:47 Blake COMEAU - 1:2

56:30
    Pekka Rinne skvělým zákrokem zastavil střelu Radka Faksy, která mířila z levého kruhu ke vzdálenější pravé tyči, jenže český útočník poté narazil do domácího brankáře a rozhodil ho, čehož využil MATTIAS JANMARK a u levé tyče skóroval! Asistence: Radek Faksa a Esa Lindell.
    56:30 Mattias JANMARK - 1:3

57:22
    Vhazuje se v obranném pásmu Dallasu a Pekka Rinne už sedí na střídačce domácího týmu.

58:27
    Anton Chudobin předvedl několik skvělých zákroků a Stars po minutí prázdné brány vyhodili puk na zakázané uvolnění. Predators se marně snaží prosadit.

58:38
    Mattias Ekholm vystřelil před vrcholem pravého kruhu a Anton Chudobin puk mířící pod horní tyč vyrážečkou vytáhl do ochranné sítě. Hra byla přerušena.

58:56
    Stars opět vyhodili puk na zakázané uvolnění a hra se vrací zpět před bránu brankáře Antona Chudobina.

59:00
    Do konce dnešního zápasu zbývá odehrát 1 minuta.

59:36
    Puk byl ve středním pásmu sražen mimo ledovou plochu a Pekka Rinne už se ale do brány asi nevrátí.

59:41
    Bylo tomu skutečně tak. Predators ovšem důležité vhazování ve středovém kruhu vyhráli.

Dallas stejně jako včera zvítězil 3:1, tentokrát ovšem po domácím zápase proti Wild na ledě Nashvillu. O osudu utkání rozhodli v závěru zápasu Mattias Janmark a Blake Comeau, jehož gól byl vítězný. Radek Faksa se pod výhru Stars podepsal dvěma asistencemi. Dallas vyhrál počtvrté v řadě, zatímco série tří výher Nashvillu skončila. Konečný výsledek dnešního klání. Nashville Predators 1 Dallas Stars 3.

Tři hvězdy utkání:

1. Blake Comeau (DAL) 1+0
    2. Tyler Seguin (DAL) 1+0
    3. Mattias Janmark (DAL) 1+1

Československá stopa v utkání:

Radek Faksa (DAL) 0+2, 1 střela, čas na ledě 16:57
    Roman Polák (DAL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 24:28 (04:55:21)

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 10. Järnkrok (Hartman, Sissons) – 12. Seguin (Radulov, Lindell), 56. Comeau (Janmark, Faksa), 57. Janmark (Faksa, Lindell)

Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – Lindell, J. Klingberg (A), Heiskanen, R. Polák, Oleksiak, Fedun – Ja. Benn (C), Faksa, Comeau – Janmark, Seguin (A), Radulov – Cogliano, Spezza, Ničuškin – Gurianov, Hintz, B. Ritchie.

Rozhodca: Graham Skilliter, Garrett Rank. Čároví: Lonnie Cameron, Bryan Pancich

Diváci: 17722