Pardubice – Liberec jun. 4:0 (kon.) | Zlín – SønderjyskE 0:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Petržalka 0:0 (kon.)
Kazaň – Slovan Bratislava sk 2:2 (kon.) | Varnsdorf – Neugersdorf 2:2 (kon.)

Slovan dal gól!
    ANDRAŽ ŠPORAR dáva bez problémov gól, gólman Kazane neuhádol stranu, rovnako ako pred zhruba dvadsiatimi minútami aj Dominik Greif.
    75. Čavrič (SBA)

75
    Čavrič sa dostal do kontaktu so súperom v šestnástke. Čo-to svojmu pádu aj pridal, no hlavný rozhodca po rozprave so svojím asistentom napokon predsa len nariadil penaltu.
    70. Danil STEPANOV - 2:1

70
    FC Rubin Kazaň dal gól! Fantastický futbalový moment! DANIL STEPANOV sa zmocnil lopty v šestnástke súpera, zasekol si Apaua a lobom nachytal Greifa "na hruškách". Brankár Slovana bol z brány príliš vysoko, obrana Rubinu ho nádherne preloboval. Klobúk dolu.
    63.

63
    Hlavička hráča Slovanu končí nad brvnom! Tuším to bol Šporar, ktorý tam zostal sám pred súperovou bránou, no guľatý nezmysel trafil naozaj zle.
    58. Ruslan KAMBOLOV - 1:1

58
    FC Rubin Kazaň dal gól! RUSLAN KAMBOLOV poslal Greifa do zlého smeru, kapitán Rubina vyrovnáva na 1:1.
    57. Guzmics (SBA)

57
    Bola nariadená penalta pre Kazaň po faule striedajúceho Guzmicsa!
    55.

55
    Neviem teraz zistiť, ktorý hráč Slovana pálil technickou strelou zvnútra veľkého vápna, no mohol to byť Moha. Jeho zakončenie najskôr putovalo do brány, no hlavičkou ho vytesnil ruský hráč s číslom deväť.
    1. Aleksandar ČAVRIČ - 0:1

1
    Netrvalo to ani minútu a po dvoch chybných rozohrávkach Kazane vedie slovenský mančaft 1:0. ALEKSANDAR ČAVRIČ sa zmocnil lopty na pravom kraji šestnástky, obišiel hráča a aj za pomoci tyče posiela hostí do vedenia.