Pardubice – Liberec jun. 4:0 (kon.) | Zlín – SønderjyskE 0:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Petržalka 0:0 (kon.)
Kazaň – Slovan Bratislava sk 2:2 (kon.) | Varnsdorf – Neugersdorf 2:2 (kon.)

Slovan dal gól!
    ANDRAŽ ŠPORAR dáva bez problémov gól, gólman Kazane neuhádol stranu, rovnako ako pred zhruba dvadsiatimi minútami aj Dominik Greif.
    70. Danil STEPANOV - 2:1

70
    FC Rubin Kazaň dal gól! Fantastický futbalový moment! DANIL STEPANOV sa zmocnil lopty v šestnástke súpera, zasekol si Apaua a lobom nachytal Greifa "na hruškách". Brankár Slovana bol z brány príliš vysoko, obrana Rubinu ho nádherne preloboval. Klobúk dolu.
    58. Ruslan KAMBOLOV - 1:1

58
    FC Rubin Kazaň dal gól! RUSLAN KAMBOLOV poslal Greifa do zlého smeru, kapitán Rubina vyrovnáva na 1:1.
    1. Aleksandar ČAVRIČ - 0:1

1
    Netrvalo to ani minútu a po dvoch chybných rozohrávkach Kazane vedie slovenský mančaft 1:0. ALEKSANDAR ČAVRIČ sa zmocnil lopty na pravom kraji šestnástky, obišiel hráča a aj za pomoci tyče posiela hostí do vedenia.