Poprad – Budapešť 3:2 (po pr.) | B. Bystrica – Trenčín 2:1 (po pr.) | Detva – Košice 4:2 (kon.)
Miškovec – Žilina 6:4 (kon.) | Nové Zámky – Nitra 2:1 (kon.)
HK Poprad
3:2 (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)
MAC Budapešť
Piatok 25.01.2019, 17:00 • Poprad aréna • Tipos Extraliga (SR) • 46. kolo

Predpovedali sme vyrovnaný súboj, a to sa potvrdilo. Poprad sa poriadne nadrel s Budapešťou, ale nakoniec berie dva body. O nich rozhodol fínsky obranca Joona Erving. Lúči sa s Vami komentátor Ivan Harčár. Zajtra Vás pozývam k sledovaniu stretnutia L.Mikuláš – Košice. Dovidenia, dočítania a dobrú noc. (19:29:58)

61:37
    Poprad dal gól!
    Brown zlomil hokejku na popradskej bránke, čo domáci využili na protiútok. Vošvrda rozohral puk na Abdula, ktorý poslal do šance JOONU ERVINGA, a ten sa zoči-voči Bálizsovi nemýlil. Asistencie: Tomáš Vošvrda a Jindřich Abdul.

60:44
    Daniel Brejčák sa tlačil do zakončenia a podarilo sa mu bekhendom ohroziť Bálizsa.

60:28
    Takáč už nemal dostatok síl, a tak prenechal puk Svitanovi.

60:05
    Predĺženie sa začalo o minútku skôr a momentálne sú pri puku domáci hokejisti.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Predĺženie sa začne o 19:26.

V tretej tretine svojim druhým gólom vyrovnal stav Dávid Bondra. Stalo sa tak v 47.minúte. V ďalších minútach sme gól nevideli a pôjdeme predĺžovať.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:44
    Abdul naznačoval zakončenie, ale Negrin ho k nemu nepustil.

59:27
    MAC odpálil puk za Vošvrdu. Zakázané uvoľnenie a nasťahovanie sa Popradu pred Benceho Bálizsa.

59:12
    Popradskí hráči všetky sily vrhli do útoku. Pár sekúnd dozadu neskóroval ani Samuel Takáč, ktorý si musel vystačiť s jednou rukou, keďže bol tiesnený.

59:00
    Záverečných 60 sekúnd riadnej hracej doby.

58:32
    Budapešť hrá s piatimi hráčmi.

58:17
    Brejčák zvolil nahrávku na Svitanu. Okamžite mu hostia zobrali puk.

58:00
    Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny.

57:34
    Abdul poslal krížnu prihrávku na Mlynaroviča. Tomu strela bez prípravy absolútne nesadla.

Ivan Harčár

Góly a asistencie: 11. Bondra (Heizer, Barron), 47. Bondra (Abdul, Mlynarovič), 62. Erving (Vošvrda, Abdul) – 17. Dansereau (Brown, Klempa), 25. Brown (Dansereau)

HK Poprad: Vošvrda – Fabián, Brejčák, Karalahti, Salija, Erving, Barron, Brincko, Kundrik – Takáč, Zagrapan, Abdul – Bondra, Paukovček, Svitana – Buzzeo, Heizer, Miller – Belluš, Mlynarovič, Macík.
    MAC Budapešť: Bálizs – Pozsgai, Macaulay, Negrin, Dudás, Garát, Burt, Vokla – Orban, Langkow, Bodó – Klempa, Brown, Dansereau – Odnoga, Nagy, Terbócs – Pápa, Majoross, Szigeti.

Rozhodca: Goga, Novák – Frimmel, Šefčík.

Diváci: 1296.