Rusko – Brazília 23:25 (kon.) | Saudská Arábia – Tunisko 20:24 (kon.) | Korea – Srbsko 29:31 (kon.)
Nórsko – Čile 41:20 (kon.) | Nemecko – Francúzsko 25:25 (kon.) | Rakousko – Dánsko 17:28 (kon.)
Rusko
23:25 (10:15)
Brazília
cz Utorok 15.01.2019, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Berlín • Majstrovstvá sveta mužov • Skupina A

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:03:45)

Felipe Borges se stal hráčem zápasu, když se prosadil hned sedmkrát, z toho jednou ze sedmimetrového hodu.

Rusko – Brazílie 23:25 (10:15)
    Nejvíce branek: Dibirov 6/2, Žitnikov 6, Škurinskij 5 – Borges 7/1, Langaro 6, Toledo 5. Rozhodčí: Pavicevic I. (Mne) – Raznatovic M. (Mne). Sedmimetrové hody: 4/2 – 6/3. Vyloučení: 6:5. ČK: Dibirov (RUS).

Je konec. Brazílie dnes senzačně vyhrává nad Ruskem 25:23. První poločas hosté naprosto jasně ovládli poměrem 15:10. Ve druhé půli se ovšem Rusové probudili a ve 46. minutě srovnali na 19:19. Následně si ale Brazilci opět vytvořili náskok, což v 53. minutě neunesl Dibirov, který uviděl červenou kartu. Nakonec tak ruský celek prohrál a velmi si zkomplikoval postupové šance.

Konec zápasu. (23:25)

60
    Almedia vytáhl další fantastický zákrok a dnes je hrdinou brazilského celku. (23:25)

60
    Čtyřicet sedm vteřin před koncem si Brazílie ještě bere oddechový čas. (23:25)
    59
    Žitnikov sice dává gól, ale tohle už si Brazílie pohlídá. (23:25)
    59
    V. Teixeira dává gól a Brazílie v dnešním zápase vítězí. (22:25)

58
    Tak tohle je něco! Grams fantasticky vychytal brazilského hráče a následně se do tutovky dostal Kosorotov, ale ten minul hostující bránu! (22:24)

58
    Brazílie se nemůže dostat přes obranu Ruska, ale stále jsou u míče hosté. (22:24)
    57
    Grams nejprve vychytal soupeře a posléze se dostal ke střele Škurinskij, který přehodil Almeidu. (22:24)

56
    Ostraščenko si z levé strany sběhl na střed, ale jeho ránu parádně vychytal Almeida. (21:24)

55
    Chiuffa se dostal do zakončení z pravé spojky, ale napálil pouze břevno. (21:24)
    54
    Kosorotov se sice dokázal prosadit, ale šance Ruska na zvrat v dnešním zápase jsou velmi malé. (21:24)
    54
    V. Teixeira dává gól a Brazílie je velice blízko k dnešní výhře. (20:24)

53
    Ruský hráč napálil pouze břevno. Následně se Dibirov snažil zakončit, ale Almeida jej vychytal a následně Dibirov žduchl do brankáře Brazílie a rozhodčí mu ukázal červenou kartu! Velký zkrat ruského profíka. (20:23)

52
    Dibirov si chtěl vymodlit faul, ale píšťalka se neozvala a Brazílie tak je opět u míče. (20:23)