Thajsko – Austrália 3:4 (kon.) | Slovensko – Singapur sk 18:2 (kon.) | Japonsko – Kanada 2:14 (kon.)
Nórsko – Fínsko 1:9 (kon.) | Švédsko – Dánsko 25:0 (kon.) | Česko – Švajčiarsko 6:4 (kon.)
Slovensko
18:2 (7:0, 6:0, 5:2)
Singapur
Utorok 04.12.2018, 12:45 • O2 Aréna, Praha • Majstrovstvá sveta mužov • Skupina D
    59:23 Michal Dudovič (SLO) - 18:2

59:23
    Slovensko dalo gól!
    Áno! MICHAL DUDOVIČ sa chopil tohto trestného strieľanie excelentne a dáva náš osemnásty gól v tomto stretnutí – 18:2!

59:23
    Trestné strieľanie pre Slovensko! Bude z toho osemnásty gól?
    58:13 Ladislav Gál (SLO) - 17:2

58:13
    Po tejto krásnej akcii však už skórujeme! LADISLAV GÁL predviedol fenomenálnu akciu, keď ukázal svoje šikovné ruky, oklamal obranu súpera a z otočky dáva hattrick – 17:2!
    Bez asistencie.

57:10
    Reguly sa mohol dočkať gólu! Dostal krásnu prihrávku pred bránku súpera, ale loptičku poslal len do ležiaceho brankára.
    56:31 Filip Čonka-Skyba (SLO) - 16:2

56:31
    Predsa len sa nám ešte podarilo skórovať a tam to bude naše najvyššie víťazstvo v skupine! Řezanina našiel presnou prihrávkou FILIPA ČONKU-SKYBU a ten bombou dáva svoj štvrtý gól v tomto zápase – 16:2!
    Asistencia: Lukáš Řezanina.

55:46
    Vylúčenie v tíme Singapur (Joshua Seow).
    52:04 Siraaj Ramadhan (SIN) - 15:2

52:04
    Singapur dal gól!
    Je tu druhý gól v našej sieti! Singapur sa rýchlo presunul do útoku, Pasupathy našiel výbornou prihrávkou pred našou bránkou SIRAAJA RAMADHANA a ten pomedzi nohy nášho brankára dostáva loptičku do siete – 15:2!
    Asistencia: Vignesa Pasupathy.

48:24
    Vylúčenie v tíme Slovensko (Ronald Gašparík).
    46:46 Juin Jie Ng (SIN) - 15:1

46:46
    Najlepší strelec Singapuru na tomto šampionáte nám zobral čisté konto! Shaharudin dobre vypálil na našu bránku, Klobučník vyrazil loptičku len pred seba a JUIN JIE NG ju dorazil do siete – 15:1!
    Asistencia: Akmal Shaharudin.
    45:01 Filip Čonka-Skyba (SLO) - 15:0

45:01
    Ďalší gól slovenska je tu a máme tu aj hattrick! FILIP ČONKA-SKYBA dostal prihrávku ako na zlatom podnose pred opustenú bránku súpera a zvyšuje vedenie Slovenska na 15:0!
    Asistencia: Michal Dudovič.
    43:08 Martin Katlovský (SLO) - 14:0

43:08
    Prvý gól Slovenska v tretej tretine, celkovo už náš štrnásty v tomto zápase! Mráz nahadzoval loptičku na súperovu bránku a úspešnou dorážkou sa prezentuje MARTIN KATLOVSKÝ – 14:0!
    Asistencia: Lukáš Mráz.
    37:11 Lukáš Mráz (SLO) - 13:0

37:11
    Trinásty presný zásah v singapurskej sieti! Moravčík sa dostal k loptičke a vyskúšal to tvrdou strelou, ktorú brankár súpera len vyrazil pred seba a úspešnou dorážkou sa prezentoval LUKÁŠ MRÁZ – 13:0!
    Asistencia: Erik Moravčík.
    35:55 Filip Čonka-Skyba (SLO) - 12:0

35:55
    Teraz sa však už radujeme z ďalšieho presného zásahu! FILIP ČONKA-SKYBA parádnym spôsobom odobral súperovi loptičku a jednoducho sa stým nepáral a dáva náš dvanásty gól v tomto stretnutí – 12:0!
    33:52 Michal Dudovič (SLO) - 11:0

33:52
    Aj túto presilovku dokázalo Slovensko využiť a tak v početnej výhode na tomto šampionáte máme stopercentnú bilanciu! Řezanina našiel presnou prihrávkou MICHALA DUDOVIČA a ten dáva náš jedenásty gól v tomto zápase – 11:0!

33:27
    Vylúčenie v tíme Singapur (Muhammad Syazni Ramlee).
    28:12 Filip Čonka-Skyba (SLO) - 10:0

28:12
    Krásna akcia slovenskej reprezentácie a desiatka je na svete! Dudovič cez celú šírku ihriska prihral na úplne voľného FILIPA ČONKU-SKYBU a ten krásne trafil loptičku, ktorá si našla cestu do siete – 10:0!
    26:27 Lukáš Mráz (SLO) - 9:0

26:27
    Druhý gól Slovenska v tejto tretine! Machara našiel presnou prihrávkou úplne voľného LUKÁŠA MRÁZA a ten presnou strelou pod brvno nedal brankárovi Singapuru žiadnu šancu – 9:0!
    Asistencia: Matúš Machara.

24:31
    Dudovič vo veľkej šanci, ale nedokázal dostať loptičku do siete z bezprostrednej blízkosti súperovej bránky!
    23:55 Ladislav Gál (SLO) - 8:0

23:55
    Je tu prvý gól našej reprezentácie v druhej tretine! Najmladší hráč nášho výberu Gašparík oklamal obranu súpera, presnou prihrávkou našiel LADISLAVA GÁLA a skúsený slovenský reprezentant zvyšuje na 8:0!
    Asistencia: Ronald Gašparík.

21:10
    Takmer sme prišli v tomto zápase o čisté konto! Súper dokázal prestreliť nášho brankára a loptička poskakovala na bránkovej čiare, výborný Řezanina ju však dostáva do bezpečia!

19:40
    Katlovský vo veľkej šanci zlyhal, ale zrejme sa už skóre zápasu v prvej tretine meniť nebude!
    18:35 Michal Pažák (SLO) - 7:0

18:35
    Predsa len sa nám ešte podarilo skórovať do konca prvej tretiny! Po peknej kombinácii sa dostala loptička na hokejku MICHALA PAŽÁKA a ten krásnou strelou pod brvno zvyšuje na 7:0!
    16:02 Lukáš Řezanina (SLO) - 6:0

16:02
    Slovensko využíva aj svoju druhú presilovku na tomto šampionáte! Gašparík pred malou chvíľou neskóroval, ale teraz presnou prihrávkou našiel LUKÁŠA ŘEZANINU a ten presnou strelou zo strednej vzdialenosti navyšuje naše vedenie na 8:0!

15:25
    V presilovke mal veľkú šancu Gašparík, ale v tesnej blízkosti súperovej bránky ani on nedokázal dostať loptičku do siete!

14:16
    Vylúčenie v tíme Singapur (Abdul Hafiz Zubir).

13:59
    Tlak Slovenska ešte trval ďalej a Grlický mohol skórovať hneď dvakrát! Ani na jeden pokus však nedokázal dostať loptičku do siete.

13:48
    Ujhelyi mohol dosiahnuť hattrick už v prvej tretine! Řezanina ho našiel krásnou prihrávkou, ale prvý menovaný trafil len bočnú sieť!

10:02
    Veľa nechýbalo a Kubovič mohol navýšiť naše vedenie! Jeho prekvapivá streda z väčšej vzdialenosti bola veľmi nebezpečná, ale do siete si miesto nenašla.
    07:18 Lukáš Ujhelyi (SLO) - 5:0

07:18
    Dlho netrvalo a Slovensko pridáva do siete súpera svoj piaty gól! K loptičke sa po presnej prihrávke dostal LUKÁŠ UJHELYI a bekhendom zvyšuje na 5:0!
    Asistencia: Ladislav Gál.
    06:47 Martin Kubovič (SLO) - 4:0

06:47
    Sidhu v bránke Singapuru kapituluje aj štvrtýkrát! Opäť ukážková kombinácia Slovenska v priestore pred bránkou súpera, MARTIN KUBOVIČ parádne nahodil loptičku pred bránku a jeden z reprezentantov Singapuru si ju zrazil do vlastnej siete – 4:0!
    Asistencia: Martin Katlovský.
    05:14 Ladislav Gál (SLO) - 3:0

05:14
    Je tu tretí gól v sieti Singapuru! Slovensko sa presunulo do ďalšieho útoku, k loptičke sa dostal LADISLAV GÁL a po krásnej individuálnej akcii sa dokázal presadiť aj gólovo, keď poslal loptičku pod brvno – 3:0!
    03:28 Michal Dudovič (SLO) - 2:0

03:28
    Je tu druhý slovenský gól v sieti súpera! Naši chlapci predviedli peknú kombináciu pred bránkou Singapuru, obrana súpera nechala nepokrytého MICHALA DUDOVIČA a ten strelou z prvej zvyšuje naše vedenie na 2:0!
    Asistencia: Michal Pažák.

01:36
    Aktivita Slovenska pokračuje ďalej a veľa nechýbalo, aby sme navýšili naše vedenie! Dudovič sa po presnej prihrávke ocitol vo veľkej šanci, ale loptičku do siete neposlal.
    00:37 Lukáš Ujhelyi (SLO) - 1:0

00:37
    Aj vstup do tohto stretnutia nám vyšiel výborne, už v prvej minúte sa ujímame vedenia! Gál našiel presnou prihrávkou LUKÁŠA UJHELYIHO, ktorý sam pred brankárom súpera nezaváhal – 1:0!

Miroslav Revaj

Góly a asistencie: 1. Ujhelyi (Gál), 4. Dudovič (Pažák), 6. Gál, 7. Kubovič (Katlovský), 8. Ujhelyi (Gál), 17. Řezanina (Gašparík), 19. Pažák (Dudovič), 24. Gál (Gašparík), 27. Mráz (Machara), 29. Čonka-Skyba (Dudovič), 34. Dudovič (Řezanina), 36. Čonka-Skyba, 38. Mráz (Moravčík), 44. Katlovský (Mráz), 46. Čonka-Skyba (Dudovič), 57. Čonka-Skyba (Řezanina), 59. Gál, 60. Dudovič (t.s.) – 47. Ng (Shaharudin), 53. Ramadhan (Pasupathy)

Slovensko: Mazák (Klobučník) – Řezanina, Koščo, Gašparík, Šefčík, Machara, Moravčík, Krocko, Kriš – Ujhelyi, Grlický, Gál – Dudovič, Pažák, Čonka-Skyba – Kubovič, Katlovský, Mráz – Reguly.
    Singapur: Sidhu (Roslan) – Ramlee, Shaharudin, Shah, Wong, Tan, Lee – Lim, Ng, Seow – Zubir, R, Sutiman – Ramadhan, Sorreda, Pasupathy – Phua, See, Chua.

Rozhodca: Thomas Andersson, Rickard Wissman (obaja Švédsko)

Diváci: 5 237