Smíšená štafeta jednotlivců, Pokljuka | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Smíšená štafeta, Pokljuka | Vítěz: Francie (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Beaver Creek | Vítěz: S. Luitz (GER) (kon.) | | | SuperG žen, Lake Louise | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Beaver Creek | Vítěz: S. Luitz (GER) (kon.) |
Muži HS134, Nižnij Tagil | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
Žrebovanie kvalifikácie ME 2020 | (kon.) |
Stíhačka žen, 10 km klasicky, Lillehammer | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 15 km klasicky, Lillehammer | Vítěz: D. Tønseth (NOR) (kon.) |
Skoky HS140, Lillehammer | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Lillehammer | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - smíšená štafeta jednotlivců, Pokljuka
Vítěz: Norsko
Norsko vítězí, druhé dojíždí Rakousko!
|
||
8. stř
|
Lars Helge Birkeland zastřílel čistě a jde do vedení! Ukrajina i Rakousko jednou dobíjelo.
|
|
8. stř
|
Jde se do finále, je tu poslední střelba této štafety.
|
|
7. stř
|
Nakonec to ještě Šlesingr zvládl a nemusel na trestné kolo. Ale klesl na desáté místo.
|
|
6. stř
|
Eva Puskarčíková musela jednou dobíjet, ale drží si šesté místo, na kterém také předává střelbu Michalu Šlesingrovi.
|
|
5. stř
|
A čistá byla také Eva Puskarčíková a posouvá se tak na šesté místo! Jen nezastřílela nejrychleji, takže ztrácí 20,3 sekundy.
|
|
4. stř
|
Michal Šlesingr musel jednou dobíjet, ale dál pokračuje na sedmém místě. Jeho ztráta na první Norsko je 16,2 sekundy.
|
|
3. stř
|
Michal Šlesingr zastřílel bez jediné chybičky a pokračuje na sedmém místě. Tato střelba se vyvedla skoro všem.
|
|
2. stř
|
Výborně, Eva Puskarčíková zastřílela čistě a posune se dopředu!
|
|
1. stř
|
Eva Puskarčíková to zvládla také dobře, musela jen jednou dobíjet.
|
Konečné pořadí
1. Norsko (Thekla Brunová-Lieová, Lars Helge Birkeland) 38:26,7 min
2. Rakousko (Lisa Theresa Hauserová, Simon Eder) + 8,5 s
3. Ukrajina (Anastasija Merkušinová, Artěm Tiščenko) +20,7
4. Francie (Anaïs Chevalierová, Antonin Guigonnat) +30,3
5. Švédsko (Linn Perssonová, Fredrik Lindström) +35,5
6. Kanada (Megan Bankesová, Christian Gow) +37,8
7. Rusko (Uljana Kajševová, Jevgenij Garaničev) +39,6
8. Německo (Franziska Hildebrandová, Erik Lesser) +50,1
9. Japonsko (Fujuko Tačizakiová, Mikito Tačizaki) +50,3
10. Česko (Eva Puskarčíková, Michal Šlesingr) +1:32,8 min
11. Slovinsko (Urška Pojeová, Jakov Fak) +1:51,8
12. Lotyšsko (Baiba Bendiková, Andrejs Rastorgujevs) +1:53,8
13. Finsko (Venla Lehtonenová, Jaakko Olavi Ranta) +2:01,5
14. Polsko (Monika Hojniszová, Łukasz Szczurek) +2:23,4
15. Itálie (Federica Sanfilippová, Thomas Bormolini) +2:41,9
16. Bělorusko (Hanna Solaová, Sergej Bočarnikov) +2:48,9
17. Estonsko (Regina Ojaová, Kalev Ermits) +2:52,6
18. Bulharsko (Daniela Kadevová, Anton Sinapov) +2:53,0
19. Švýcarsko (Aita Gasparinová, Mario Dolder) +3:23,7
20. Moldavsko (Alla Gilenková, Mihail Usov) +3:30,8
21. Korea (Anna Frolinová, Timofej Lapšin) +4:05,9
22. Kazachstán (Anastassija Kondratěvová, Vladislav Vitěnko) +4:05,9
23. Čína (Ťia-lin Tchang, Sing-jüan Jen) +4:48,1
24. Litva (Diana Rasimovičiuteová, Tomas Kaukenas) o kolo zpět
25. USA (Joanne Firesteelová Reidová, Paul Schommer) o kolo zpět
Startovní listina
1. Rakousko (Lisa Theresa Hauserová, Simon Eder)
2. Francie (Anaïs Chevalierová, Antonin Guigonnat)
3. Německo (Franziska Hildebrandová, Erik Lesser)
4. Ukrajina (Anastasija Merkušinová, Artěm Tiščenko)
5. Kazachstán (Anastassija Kondratěvová, Vladislav Vitěnko)
6. Norsko (Thekla Brunová-Lieová, Lars Helge Birkeland)
7. Itálie (Federica Sanfilippová, Thomas Bormolini)
8. Rusko (Uljana Kajševová, Jevgenij Garaničev)
9. Švédsko (Linn Perssonová, Fredrik Lindström)
10. Japonsko (Fujuko Tačizakiová, Mikito Tačizaki)
11. Kanada (Megan Bankesová, Christian Gow)
12. Česko (Eva Puskarčíková, Michal Šlesingr)
13. Korea (Anna Frolinová, Timofej Lapšin)
14. Bělorusko (Hanna Solaová, Sergej Bočarnikov)
15. Estonsko (Regina Ojaová, Kalev Ermits)
16. Švýcarsko (Aita Gasparinová, Mario Dolder)
17. USA (Joanne Firesteelová Reidová, Paul Schommer)
18. Polsko (Monika Hojniszová, Łukasz Szczurek)
19. Finsko (Venla Lehtonenová, Jaakko Olavi Ranta)
20. Bulharsko (Daniela Kadevová, Anton Sinapov)
21. Litva (Diana Rasimovičiuteová, Tomas Kaukenas)
22. Slovinsko (Urška Pojeová, Jakov Fak)
23. Lotyšsko (Baiba Bendiková, Andrejs Rastorgujevs)
24. Čína (Ťia-lin Tchang, Sing-jüan Jen)
25. Moldavsko (Alla Gilenková, Mihail Usov)
1. Norsko (Thekla Brunová-Lieová, Lars Helge Birkeland) 38:26,7 min
2. Rakousko (Lisa Theresa Hauserová, Simon Eder) + 8,5 s
3. Ukrajina (Anastasija Merkušinová, Artěm Tiščenko) +20,7
4. Francie (Anaïs Chevalierová, Antonin Guigonnat) +30,3
5. Švédsko (Linn Perssonová, Fredrik Lindström) +35,5
6. Kanada (Megan Bankesová, Christian Gow) +37,8
7. Rusko (Uljana Kajševová, Jevgenij Garaničev) +39,6
8. Německo (Franziska Hildebrandová, Erik Lesser) +50,1
9. Japonsko (Fujuko Tačizakiová, Mikito Tačizaki) +50,3
10. Česko (Eva Puskarčíková, Michal Šlesingr) +1:32,8 min
11. Slovinsko (Urška Pojeová, Jakov Fak) +1:51,8
12. Lotyšsko (Baiba Bendiková, Andrejs Rastorgujevs) +1:53,8
13. Finsko (Venla Lehtonenová, Jaakko Olavi Ranta) +2:01,5
14. Polsko (Monika Hojniszová, Łukasz Szczurek) +2:23,4
15. Itálie (Federica Sanfilippová, Thomas Bormolini) +2:41,9
16. Bělorusko (Hanna Solaová, Sergej Bočarnikov) +2:48,9
17. Estonsko (Regina Ojaová, Kalev Ermits) +2:52,6
18. Bulharsko (Daniela Kadevová, Anton Sinapov) +2:53,0
19. Švýcarsko (Aita Gasparinová, Mario Dolder) +3:23,7
20. Moldavsko (Alla Gilenková, Mihail Usov) +3:30,8
21. Korea (Anna Frolinová, Timofej Lapšin) +4:05,9
22. Kazachstán (Anastassija Kondratěvová, Vladislav Vitěnko) +4:05,9
23. Čína (Ťia-lin Tchang, Sing-jüan Jen) +4:48,1
24. Litva (Diana Rasimovičiuteová, Tomas Kaukenas) o kolo zpět
25. USA (Joanne Firesteelová Reidová, Paul Schommer) o kolo zpět
Startovní listina
1. Rakousko (Lisa Theresa Hauserová, Simon Eder)
2. Francie (Anaïs Chevalierová, Antonin Guigonnat)
3. Německo (Franziska Hildebrandová, Erik Lesser)
4. Ukrajina (Anastasija Merkušinová, Artěm Tiščenko)
5. Kazachstán (Anastassija Kondratěvová, Vladislav Vitěnko)
6. Norsko (Thekla Brunová-Lieová, Lars Helge Birkeland)
7. Itálie (Federica Sanfilippová, Thomas Bormolini)
8. Rusko (Uljana Kajševová, Jevgenij Garaničev)
9. Švédsko (Linn Perssonová, Fredrik Lindström)
10. Japonsko (Fujuko Tačizakiová, Mikito Tačizaki)
11. Kanada (Megan Bankesová, Christian Gow)
12. Česko (Eva Puskarčíková, Michal Šlesingr)
13. Korea (Anna Frolinová, Timofej Lapšin)
14. Bělorusko (Hanna Solaová, Sergej Bočarnikov)
15. Estonsko (Regina Ojaová, Kalev Ermits)
16. Švýcarsko (Aita Gasparinová, Mario Dolder)
17. USA (Joanne Firesteelová Reidová, Paul Schommer)
18. Polsko (Monika Hojniszová, Łukasz Szczurek)
19. Finsko (Venla Lehtonenová, Jaakko Olavi Ranta)
20. Bulharsko (Daniela Kadevová, Anton Sinapov)
21. Litva (Diana Rasimovičiuteová, Tomas Kaukenas)
22. Slovinsko (Urška Pojeová, Jakov Fak)
23. Lotyšsko (Baiba Bendiková, Andrejs Rastorgujevs)
24. Čína (Ťia-lin Tchang, Sing-jüan Jen)
25. Moldavsko (Alla Gilenková, Mihail Usov)
Petr Sumbal