Smíšená štafeta jednotlivců, Pokljuka | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Smíšená štafeta, Pokljuka | Vítěz: Francie (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Beaver Creek | Vítěz: S. Luitz (GER) (kon.) | | | SuperG žen, Lake Louise | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Beaver Creek | Vítěz: S. Luitz (GER) (kon.) |
Muži HS134, Nižnij Tagil | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
Žrebovanie kvalifikácie ME 2020 | (kon.) |
Stíhačka žen, 10 km klasicky, Lillehammer | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 15 km klasicky, Lillehammer | Vítěz: D. Tønseth (NOR) (kon.) |
Skoky HS140, Lillehammer | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Lillehammer | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - smíšená štafeta jednotlivců, Pokljuka
Vítěz: Norsko
Petr Sumbal
Konečné pořadí
1. Norsko (Thekla Brunová-Lieová, Lars Helge Birkeland) 38:26,7 min
2. Rakousko (Lisa Theresa Hauserová, Simon Eder) + 8,5 s
3. Ukrajina (Anastasija Merkušinová, Artěm Tiščenko) +20,7
4. Francie (Anaïs Chevalierová, Antonin Guigonnat) +30,3
5. Švédsko (Linn Perssonová, Fredrik Lindström) +35,5
6. Kanada (Megan Bankesová, Christian Gow) +37,8
7. Rusko (Uljana Kajševová, Jevgenij Garaničev) +39,6
8. Německo (Franziska Hildebrandová, Erik Lesser) +50,1
9. Japonsko (Fujuko Tačizakiová, Mikito Tačizaki) +50,3
10. Česko (Eva Puskarčíková, Michal Šlesingr) +1:32,8 min
11. Slovinsko (Urška Pojeová, Jakov Fak) +1:51,8
12. Lotyšsko (Baiba Bendiková, Andrejs Rastorgujevs) +1:53,8
13. Finsko (Venla Lehtonenová, Jaakko Olavi Ranta) +2:01,5
14. Polsko (Monika Hojniszová, Łukasz Szczurek) +2:23,4
15. Itálie (Federica Sanfilippová, Thomas Bormolini) +2:41,9
16. Bělorusko (Hanna Solaová, Sergej Bočarnikov) +2:48,9
17. Estonsko (Regina Ojaová, Kalev Ermits) +2:52,6
18. Bulharsko (Daniela Kadevová, Anton Sinapov) +2:53,0
19. Švýcarsko (Aita Gasparinová, Mario Dolder) +3:23,7
20. Moldavsko (Alla Gilenková, Mihail Usov) +3:30,8
21. Korea (Anna Frolinová, Timofej Lapšin) +4:05,9
22. Kazachstán (Anastassija Kondratěvová, Vladislav Vitěnko) +4:05,9
23. Čína (Ťia-lin Tchang, Sing-jüan Jen) +4:48,1
24. Litva (Diana Rasimovičiuteová, Tomas Kaukenas) o kolo zpět
25. USA (Joanne Firesteelová Reidová, Paul Schommer) o kolo zpět
Startovní listina
1. Rakousko (Lisa Theresa Hauserová, Simon Eder)
2. Francie (Anaïs Chevalierová, Antonin Guigonnat)
3. Německo (Franziska Hildebrandová, Erik Lesser)
4. Ukrajina (Anastasija Merkušinová, Artěm Tiščenko)
5. Kazachstán (Anastassija Kondratěvová, Vladislav Vitěnko)
6. Norsko (Thekla Brunová-Lieová, Lars Helge Birkeland)
7. Itálie (Federica Sanfilippová, Thomas Bormolini)
8. Rusko (Uljana Kajševová, Jevgenij Garaničev)
9. Švédsko (Linn Perssonová, Fredrik Lindström)
10. Japonsko (Fujuko Tačizakiová, Mikito Tačizaki)
11. Kanada (Megan Bankesová, Christian Gow)
12. Česko (Eva Puskarčíková, Michal Šlesingr)
13. Korea (Anna Frolinová, Timofej Lapšin)
14. Bělorusko (Hanna Solaová, Sergej Bočarnikov)
15. Estonsko (Regina Ojaová, Kalev Ermits)
16. Švýcarsko (Aita Gasparinová, Mario Dolder)
17. USA (Joanne Firesteelová Reidová, Paul Schommer)
18. Polsko (Monika Hojniszová, Łukasz Szczurek)
19. Finsko (Venla Lehtonenová, Jaakko Olavi Ranta)
20. Bulharsko (Daniela Kadevová, Anton Sinapov)
21. Litva (Diana Rasimovičiuteová, Tomas Kaukenas)
22. Slovinsko (Urška Pojeová, Jakov Fak)
23. Lotyšsko (Baiba Bendiková, Andrejs Rastorgujevs)
24. Čína (Ťia-lin Tchang, Sing-jüan Jen)
25. Moldavsko (Alla Gilenková, Mihail Usov)
1. Norsko (Thekla Brunová-Lieová, Lars Helge Birkeland) 38:26,7 min
2. Rakousko (Lisa Theresa Hauserová, Simon Eder) + 8,5 s
3. Ukrajina (Anastasija Merkušinová, Artěm Tiščenko) +20,7
4. Francie (Anaïs Chevalierová, Antonin Guigonnat) +30,3
5. Švédsko (Linn Perssonová, Fredrik Lindström) +35,5
6. Kanada (Megan Bankesová, Christian Gow) +37,8
7. Rusko (Uljana Kajševová, Jevgenij Garaničev) +39,6
8. Německo (Franziska Hildebrandová, Erik Lesser) +50,1
9. Japonsko (Fujuko Tačizakiová, Mikito Tačizaki) +50,3
10. Česko (Eva Puskarčíková, Michal Šlesingr) +1:32,8 min
11. Slovinsko (Urška Pojeová, Jakov Fak) +1:51,8
12. Lotyšsko (Baiba Bendiková, Andrejs Rastorgujevs) +1:53,8
13. Finsko (Venla Lehtonenová, Jaakko Olavi Ranta) +2:01,5
14. Polsko (Monika Hojniszová, Łukasz Szczurek) +2:23,4
15. Itálie (Federica Sanfilippová, Thomas Bormolini) +2:41,9
16. Bělorusko (Hanna Solaová, Sergej Bočarnikov) +2:48,9
17. Estonsko (Regina Ojaová, Kalev Ermits) +2:52,6
18. Bulharsko (Daniela Kadevová, Anton Sinapov) +2:53,0
19. Švýcarsko (Aita Gasparinová, Mario Dolder) +3:23,7
20. Moldavsko (Alla Gilenková, Mihail Usov) +3:30,8
21. Korea (Anna Frolinová, Timofej Lapšin) +4:05,9
22. Kazachstán (Anastassija Kondratěvová, Vladislav Vitěnko) +4:05,9
23. Čína (Ťia-lin Tchang, Sing-jüan Jen) +4:48,1
24. Litva (Diana Rasimovičiuteová, Tomas Kaukenas) o kolo zpět
25. USA (Joanne Firesteelová Reidová, Paul Schommer) o kolo zpět
Startovní listina
1. Rakousko (Lisa Theresa Hauserová, Simon Eder)
2. Francie (Anaïs Chevalierová, Antonin Guigonnat)
3. Německo (Franziska Hildebrandová, Erik Lesser)
4. Ukrajina (Anastasija Merkušinová, Artěm Tiščenko)
5. Kazachstán (Anastassija Kondratěvová, Vladislav Vitěnko)
6. Norsko (Thekla Brunová-Lieová, Lars Helge Birkeland)
7. Itálie (Federica Sanfilippová, Thomas Bormolini)
8. Rusko (Uljana Kajševová, Jevgenij Garaničev)
9. Švédsko (Linn Perssonová, Fredrik Lindström)
10. Japonsko (Fujuko Tačizakiová, Mikito Tačizaki)
11. Kanada (Megan Bankesová, Christian Gow)
12. Česko (Eva Puskarčíková, Michal Šlesingr)
13. Korea (Anna Frolinová, Timofej Lapšin)
14. Bělorusko (Hanna Solaová, Sergej Bočarnikov)
15. Estonsko (Regina Ojaová, Kalev Ermits)
16. Švýcarsko (Aita Gasparinová, Mario Dolder)
17. USA (Joanne Firesteelová Reidová, Paul Schommer)
18. Polsko (Monika Hojniszová, Łukasz Szczurek)
19. Finsko (Venla Lehtonenová, Jaakko Olavi Ranta)
20. Bulharsko (Daniela Kadevová, Anton Sinapov)
21. Litva (Diana Rasimovičiuteová, Tomas Kaukenas)
22. Slovinsko (Urška Pojeová, Jakov Fak)
23. Lotyšsko (Baiba Bendiková, Andrejs Rastorgujevs)
24. Čína (Ťia-lin Tchang, Sing-jüan Jen)
25. Moldavsko (Alla Gilenková, Mihail Usov)
Na startu bude celkem dvacet pět dvojic a nechybí ani ta česká, do které byli nominováni Eva Puskarčíková a Michal Šlesingr. Umístění v nejlepší desítce je pro Česko základ, první pětka už by se brala jako úspěch a cokoliv lepšího by bylo naprosto skvělé. Mezi TOP favority na vítězství ovšem české duo přeci jen nepatří. O prvenství by se měly servat hlavně štafety Rakouska ve složení Lisa Theresa Hauserová a Simon Eder a Německa, ve složení Franziska Hildebrandová a Erik Lesser. Dále je vždy silná Francie, tu budou reprezentovat Anaïs Chevalierová a Antonin Guigonnat a o bednu bude usilovat také Norsko ve složení Thekla Brunová-Lieová a Lars Helge Birkeland. Soupeři Česka o dobré umístění by měly být hlavně štafety Ruska složené z dvojice Uljana Kajševová a Jevgenij Garaničev a Švédska ve složení Linn Perssonová a Fredrik Lindström.
1. Rakousko (Lisa Theresa Hauserová, Simon Eder)
2. Francie (Anaïs Chevalierová, Antonin Guigonnat)
3. Německo (Franziska Hildebrandová, Erik Lesser)
4. Ukrajina (Anastasija Merkušinová, Artěm Tiščenko)
5. Kazachstán (Anastassija Kondratěvová, Vladislav Vitěnko)
6. Norsko (Thekla Brunová-Lieová, Lars Helge Birkeland)
7. Itálie (Federica Sanfilippová, Thomas Bormolini)
8. Rusko (Uljana Kajševová, Jevgenij Garaničev)
9. Švédsko (Linn Perssonová, Fredrik Lindström)
10. Japonsko (Fujuko Tačizakiová, Mikito Tačizaki)
11. Kanada (Megan Bankesová, Christian Gow)
12. Česko (Eva Puskarčíková, Michal Šlesingr)
13. Korea (Anna Frolinová, Timofej Lapšin)
14. Bělorusko (Hanna Solaová, Sergej Bočarnikov)
15. Estonsko (Regina Ojaová, Kalev Ermits)
16. Švýcarsko (Aita Gasparinová, Mario Dolder)
17. USA (Joanne Firesteelová Reidová, Paul Schommer)
18. Polsko (Monika Hojniszová, Łukasz Szczurek)
19. Finsko (Venla Lehtonenová, Jaakko Olavi Ranta)
20. Bulharsko (Daniela Kadevová, Anton Sinapov)
21. Litva (Diana Rasimovičiuteová, Tomas Kaukenas)
22. Slovinsko (Urška Pojeová, Jakov Fak)
23. Lotyšsko (Baiba Bendiková, Andrejs Rastorgujevs)
24. Čína (Ťia-lin Tchang, Sing-jüan Jen)
25. Moldavsko (Alla Gilenková, Mihail Usov)
1. Norsko 17.33.2
2. Ukrajina +2.2
3. Německo +4.3
4. Kanada +11.8
5. Rusko +14.5
...
7. Česko +16.2
1. Norsko 22.07.0
2. Ukrajina +5.5
3. Německo +11.6
4. Rakousko +12.0
5. Francie +17.8
6. Česko +20.3
1. Norsko 26.52.2
2. Ukrajina +1.4
3. Rakousko +5.2
4. Německo +7.2
5. Francie +16.6
6. Česko +29.3
1. Rakousko 30.75.5
2. Ukrajina +0.5
3. Norsko +2.8
4. Francie +13.9
5. Německo +37.2
...
10. Česko +1.07.6
1. Norsko 35.08.3
2. Rakousko +7.6
3. Ukrajina +10.2
4. Francie +34.4
5. Kanada +41.6
...
10. Česko +1.23.8
1. Norsko 38.26.7
2. Rakousko +8.5
3. Ukrajina +20.7
4. Francie +30.3
5. Švédsko +35.5
...
10. Česko +1.32.8
1. Norsko (Thekla Brunová-Lieová, Lars Helge Birkeland) 38:26,7 min
2. Rakousko (Lisa Theresa Hauserová, Simon Eder) + 8,5 s
3. Ukrajina (Anastasija Merkušinová, Artěm Tiščenko) +20,7
4. Francie (Anaïs Chevalierová, Antonin Guigonnat) +30,3
5. Švédsko (Linn Perssonová, Fredrik Lindström) +35,5
6. Kanada (Megan Bankesová, Christian Gow) +37,8
7. Rusko (Uljana Kajševová, Jevgenij Garaničev) +39,6
8. Německo (Franziska Hildebrandová, Erik Lesser) +50,1
9. Japonsko (Fujuko Tačizakiová, Mikito Tačizaki) +50,3
10. Česko (Eva Puskarčíková, Michal Šlesingr) +1:32,8 min
11. Slovinsko (Urška Pojeová, Jakov Fak) +1:51,8
12. Lotyšsko (Baiba Bendiková, Andrejs Rastorgujevs) +1:53,8
13. Finsko (Venla Lehtonenová, Jaakko Olavi Ranta) +2:01,5
14. Polsko (Monika Hojniszová, Łukasz Szczurek) +2:23,4
15. Itálie (Federica Sanfilippová, Thomas Bormolini) +2:41,9
16. Bělorusko (Hanna Solaová, Sergej Bočarnikov) +2:48,9
17. Estonsko (Regina Ojaová, Kalev Ermits) +2:52,6
18. Bulharsko (Daniela Kadevová, Anton Sinapov) +2:53,0
19. Švýcarsko (Aita Gasparinová, Mario Dolder) +3:23,7
20. Moldavsko (Alla Gilenková, Mihail Usov) +3:30,8
21. Korea (Anna Frolinová, Timofej Lapšin) +4:05,9
22. Kazachstán (Anastassija Kondratěvová, Vladislav Vitěnko) +4:05,9
23. Čína (Ťia-lin Tchang, Sing-jüan Jen) +4:48,1
24. Litva (Diana Rasimovičiuteová, Tomas Kaukenas) o kolo zpět
25. USA (Joanne Firesteelová Reidová, Paul Schommer) o kolo zpět