Poľsko – Dánsko | 21:28 (kon.) | | | Slovinsko – Francúzsko | 21:30 (kon.) | | | Švédsko – Srbsko | 22:21 (kon.) |
Rusko – Čierna Hora | 24:23 (kon.) |
Karviná – Jičín | 30:18 (kon.) | | | Plzeň – Kopřivnice | 28:27 (kon.) |
koniec
Talent tým Plzeňského kraje
28:27
(17:14)
KH ISMM Kopřivnice
59
|
Červená karta pro tým KH Kopřivnice (Filip Hardt). (26:27)
|
|
56
|
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šindelář). (25:25)
|
|
55
|
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jaromír Petřík). (24:25)
|
|
51
|
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Petr Vinkelhöfer). (22:23)
|
|
47
|
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šíra). (22:21)
|
|
41
|
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Marek Bukovský). (21:16)
|
|
23
|
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Filip Hardt). (12:10)
|
Talent tým Plzeňského kraje | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | F. Herajt | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | F. Kaiser | 0/0 | 0 | 0 | ||
61 | B | K. Šmíd | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | PS | D. Bičiště | 0/0 | 0 | 0 | ||
29 | P | M. Cvikl | 0/0 | 0 | 0 | ||
3 | LS | J. Douda | 4/0 | 0 | 0 | ||
27 | PK | J. Chmelík | 2/0 | 0 | 0 | ||
15 | LS | M. Ivančev | 0/0 | 0 | 0 | ||
25 | LK | J. Kačín | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | SS | T. Nejdl | 0/0 | 0 | 0 | ||
26 | LS | M. Říha | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | LK | P. Sedlák | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | PS | J. Stehlík | 11/5 | 0 | 0 | ||
88 | LS | I. Šafář | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | LK | O. Šafránek | 3/0 | 0 | 0 | ||
66 | P | J. Šindelář | 2/0 | 0 | 1 | ||
75 | P | J. Šíra | 0/0 | 0 | 1 | ||
19 | LS | J. Tonar | 0/0 | 0 | 0 | ||
22 | SS | M. Tonar | 2/0 | 0 | 0 | ||
21 | LK | P. Vinkelhöfer | 2/0 | 0 | 1 | ||
95 | PK | E. Wildt | 2/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 28/5 | 0 | 1 | 3 | 0 | ||
KH ISMM Kopřivnice | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
94 | B | P. Chalupa | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | B | M. Žingor | 0/0 | 0 | 0 | ||
24 | SS | M. Antes | 0/0 | 0 | 0 | ||
3 | P | R. Brůna | 3/0 | 0 | 0 | ||
98 | SS | M. Bukovský | 0/0 | 0 | 1 | ||
11 | PS | Z. Čadra | 5/0 | 0 | 0 | ||
26 | PK | M. Filouš | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | SS | P. Fulnek | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | LS | J. Gřes | 5/0 | 0 | 0 | ||
84 | PK | J. Hanus | 4/0 | 0 | 0 | ||
19 | LS | F. Hardt | 1/0 | 0 | 1 | ||
15 | P | J. Holbein | 0/0 | 0 | 0 | ||
25 | SS | D. Jonák | 0/0 | 0 | 0 | ||
6 | P | M. Karban | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | PK | M. Krpelík | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | P | T. Mička | 0/0 | 0 | 0 | ||
65 | P | T. Mráz | 0/0 | 0 | 0 | ||
53 | LS | A. Očkovič | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | P | J. Petřík | 2/0 | 0 | 1 | ||
7 | SS | M. Rachač | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | LK | M. Střelec | 7/5 | 0 | 0 | ||
17 | LK | P. Unger | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | LK | M. Veřmiřovský | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | PS | D. Zima | 0/0 | 0 | 0 | ||
Realizačný tím | 1 | 0 | 0 | ||||
Celkom | 27/5 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Talent tým Plzeňského kraje:
Kaiser, Herajt, K. Šmíd – Douda, T. Nejdl, Sedlák, Šafránek, Bičiště, M. Ivančev, J. Tonar, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, Kačín, M. Říha, Chmelík, Cvikl, Šindelář, Šíra, Šafář, Wildt.
Náhradníci:
Tréner:
KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Krpelík, R. Brůna, Střelec, Karban, Rachač, Veřmiřovský, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Mička, Petřík, Holbein, Unger, Hardt, Fulnek, Antes, Jonák, Filouš, Očkovič, Mráz, Hanus, Bukovský.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Krpelík, R. Brůna, Střelec, Karban, Rachač, Veřmiřovský, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Mička, Petřík, Holbein, Unger, Hardt, Fulnek, Antes, Jonák, Filouš, Očkovič, Mráz, Hanus, Bukovský.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Kozler, Zych
Diváci:
Lukáš Mihal
@mihal_lukas