Poľsko – Dánsko | 21:28 (kon.) | | | Slovinsko – Francúzsko | 21:30 (kon.) | | | Švédsko – Srbsko | 22:21 (kon.) |
Rusko – Čierna Hora | 24:23 (kon.) |
Karviná – Jičín | 30:18 (kon.) | | | Plzeň – Kopřivnice | 28:27 (kon.) |
koniec
Rusko
24:23
(13:15)
Čierna Hora
Lukáš Mihal
Rusko | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
1 | B | A. Sedojkinová | 0/0 | 0 | 0 | ||
44 | B | K. Trusovová | 0/0 | 0 | 0 | ||
7 | SS | D. Dmitrieva | 3/0 | 0 | 0 | ||
77 | SS | Y. Frolova | 0/0 | 0 | 0 | ||
6 | LS | A. Kochetova | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | LS | P. Kuzněcovová | 2/0 | 0 | 0 | ||
19 | P | K. Makeevová | 1/0 | 0 | 0 | ||
34 | SS | E. Malashenko | 1/0 | 0 | 1 | ||
36 | PK | Y. Managarova | 6/0 | 0 | 1 | ||
70 | P | M. Petrova | 0/0 | 0 | 1 | ||
18 | LS | D. Samokhina | 7/4 | 1 | 0 | ||
8 | PS | A. Senová | 0/0 | 0 | 0 | ||
39 | PS | A. Skorobogatčenková | 0/0 | 0 | 0 | ||
78 | PS | I. Snopovová | 0/0 | 0 | 1 | ||
15 | PK | M. Sudakovová | 2/0 | 0 | 0 | ||
13 | PS | A. Vjachirevová | 2/0 | 0 | 0 | ||
Realizačný tím | 1 | 1 | 0 | ||||
Celkom | 24/4 | 1 | 3 | 5 | 0 | ||
Čierna Hora | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | L. Nenezić | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | M. Rajčićová | 0/0 | 0 | 0 | ||
34 | P | T. Brnovičová | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | SS | A. Bulatović | 0/0 | 0 | 0 | ||
32 | P | K. Bulatović | 4/1 | 0 | 0 | ||
80 | LS | J. Despotovićová | 0/0 | 0 | 0 | ||
96 | SS | I. Grbićová | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | LS | D. Jaukovićová | 12/3 | 1 | 0 | ||
15 | PS | A. Klikovaćová | 0/0 | 0 | 0 | ||
77 | LS | M. Mehmedović | 5/0 | 0 | 0 | ||
55 | LS | I. Pavićević | 0/0 | 0 | 0 | ||
27 | PS | S. Premovićová | 0/0 | 0 | 0 | ||
4 | PK | J. Radicević | 1/0 | 0 | 0 | ||
90 | SS | M. Raicevičová | 1/0 | 0 | 0 | ||
66 | P | E. Ramusovićová | 0/0 | 0 | 1 | ||
23 | PK | D. Ujkićová | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 23/4 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Rusko:
Sedojkinová, Trusovová – Kuzněcovová, Kochetova, Dmitrieva, Senová, Vjachirevová, Sudakovová, Samokhina, Makeevová, Malashenko, Skorobogatčenková, Managarova, Petrova, Frolovoá, Snopovoá.
Náhradníci:
Tréner:
Čierna Hora: Rajčičová, Nenezićová – Radičevičová, Jaukovičová, A. Bulatović, Klikovačová, Ujkičová, Premovičová, K. Bulatović, Brnovičová, Pavičevičová, Ramusovičová, Mehmedović, Despotovičová, Raicevičová, Grbičová.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Čierna Hora: Rajčičová, Nenezićová – Radičevičová, Jaukovičová, A. Bulatović, Klikovačová, Ujkičová, Premovičová, K. Bulatović, Brnovičová, Pavičevičová, Ramusovičová, Mehmedović, Despotovičová, Raicevičová, Grbičová.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Jurinovic (CRO) Mrvica (CRO)
Diváci:
Nejvíce branek: Samochinová 7/4, Managarovová 6, Dmitrijevová 3 – Jaukovičová 12/3, Mehmedovićová 5, Bulatovićová 4/1. Rozhodčí: Jurinovic (CRO) Mrvica (CRO). Sedmimetrové hody: 5/4 – 5/4. Vyloučení: 5:1.