SuperG mužov, Beaver Creek | Vítěz: M. Franz (AUT) (kon.) | | | Zjazd žien, Lake Louise | Vítěz: N. Schmidhoferová (AUT) (kon.) |
Muži HS134, Nižnij Tagil | Vítěz: J. A. Forfang (NOR) (kon.) |
Ženy 10 km voľne, Lillehammer | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km voľne, Lillehammer | Vítěz: S. Røthe (NOR) (kon.) |
Beh 10 km s hromadným štartom, Lillehammer | Vítěz: M. Krog (NOR) (kon.) | | | Skoky HS98, Lillehammer | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - muži 15 km voľne, Lillehammer
Vítěz: S. Røthe (NOR)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Sjur Røthe (NOR) 36:34,0
2. Didrik Tønseth (NOR) +6,0
3. Denis Spicov (RUS) +28,6
4. Dario Cologna (SUI) +38,3
5. Andrej Melničenko (RUS) +40,6
6. Andrew Musgrave (GBR) +45,1
7. Emil Iversen (NOR) +45,5
8. Simen Hegstad Krüger (NOR) +47,0
9. Hans Christer Holund (NOR) +48,7
10. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +49,2
11. Clement Parisse (FRA) +1:02,5
12. Viktor Thorn (SWE) +1:06,0
13. Andrej Larkov (RUS) +1:06,6
14. Adrien Backscheider (FRA) +1:10,4
15. Roman Furger (SUI) +1:11,3
16. Jules Lapierre (FRA) +1:17,9
17. Alex Harvey (CAN) +1:20,5
18. Alexej Červotkin (RUS) +1:22,0
19. Aleksander Bolšunov (RUS) +1:26,7
20. Max Hauke (AUT) +1:30,8
21. Irineu Esteve Altmiras (AND) +1:33,2
22. Iivo Niskanen (FIN) +1:34,2
23. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +1:34,3
24. Calle Halfvarsson (SWE) +1:36,6
25. Martin Løwstrøm Nyenget (NOR) +1:41,2
26. Ivan Jakimuškin (RUS) +1:42,9
27. Florian Notz (GER) +1:45,1
28. Maxim Vylegžanin (RUS) +1:48,3
29. Francesco De Fabiani (ITA) +1:49,4
30. Matti Heikkinen (FIN) +1:51,2
65. Petr Knop (CZE) +3:28,1
80. Adam Fellner (CZE) +4:24,3
82. Ján Koristek (SVK) +4:25,0
Michal Novák (CZE) DNF
Startovní listina
1. David Norris (USA)
2. Maicol Rastelli (ITA)
3. Janosch Brugger (GER)
4. Karel Tammjärv (EST)
5. Jules Lapierre (FRA)
6. Simeon Hamilton (USA)
7. Lari Lehtonen (FIN)
8. Martin Løwstrøm Nyenget (NOR)
9. Ivan Jakimuškin (RUS)
10. Lucas Bögl (GER)
11. Mattis Stenshagen (NOR)
12. Toni Livers (SUI)
13. Jonas Dobler (GER)
14. Jens Burman (SWE)
15. Andrej Melničenko (RUS)
16. Giandomenico Salvadori (ITA)
17. Jonas Baumann (SUI)
18. Oskar Svensson (SWE)
19. Scott Patterson (USA)
20. Adrien Backscheider (FRA)
21. Erik Bjornsen (USA)
22. Florian Notz (GER)
23. Clement Parisse (FRA)
24. Keišin Jošida (JPN)
25. Matti Heikkinen (FIN)
26. Jean Marc Gaillard (FRA)
27. Thomas Bing (GER)
28. Maxim Vylegžanin (RUS)
29. Francesco De Fabiani (ITA)
30. Andrew Musgrave (GBR)
31. Andrej Larkov (RUS)
32. Alexej Červotkin (RUS)
33. Sjur Røthe (NOR)
34. Didrik Tønseth (NOR)
35. Denis Spicov (RUS)
36. Iivo Niskanen (FIN)
37. Simen Hegstad Krüger (NOR)
38. Hans Christer Holund (NOR)
39. Dario Cologna (SUI)
40. Alexej Poltoranin (KAZ)
41. Snorri Einarsson (ISL)
42. Andrej Krasnov (RUS)
43. Andrej Sobakarjev (RUS)
44. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
45. Roman Furger (SUI)
46. Joni Mäki (FIN)
47. Hirojuki Mijazawa (JPN)
48. Gleb Retivych (RUS)
49. Irineu Esteve Altmiras (AND)
50. Sondre Turvoll Fossli (NOR)
51. Anssi Pentsinen (FIN)
52. Martin Johnsrud Sundby (NOR)
53. Björn Sandström (SWE)
54. Gjøran Tefre (NOR)
55. Viktor Thorn (SWE)
56. Eirik Brandsdal (NOR)
57. Vitalij Puchkalo (KAZ)
58. Alex Harvey (CAN)
59. Adam Martin (USA)
60. Emil Iversen (NOR)
61. Dietmar Nöckler (ITA)
62. Federico Pellegrino (ITA)
63. Max Hauke (AUT)
64. Aleksander Bolšunov (RUS)
65. Jean Tiberghien (FRA)
66. Ristomatti Hakola (FIN)
67. Patrick Caldwell (USA)
68. Calle Halfvarsson (SWE)
69. Dominik Baldauf (AUT)
70. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
71. Andreas Veerpalu (EST)
72. Karl-Johan Westberg (SWE)
73. Kevin Bolger (USA)
74. Andy Shields (CAN)
75. Olžas Klimin (KAZ)
76. Gustav Eriksson (SWE)
77. Bernhard Tritscher (AUT)
78. Petr Knop (CZE)
79. Raido Ränkel (EST)
80. Michal Novák (CZE)
81. Děnis Volotka (KAZ)
82. Vebjørn Turtveit (NOR)
83. Renaud Jay (FRA)
84. Imanol Rojo (ESP)
85. Antti Ojansivu (FIN)
86. Konstantin Borcov (KAZ)
87. Lauri Vuorinen (FIN)
88. Russell Kennedy (CAN)
89. Adam Fellner (CZE)
90. Andrew Young (GBR)
91. Ján Koristek (SVK)
92. Thomas Maloney Westgaard (IRL)
93. Anton Persson (SWE)
94. Maciej Staręga (POL)
95. Marko Kilp (EST)
96. Baptiste Gros (FRA)
97. Martti Jylhä (FIN)
98. Miha Šimenč (SLO)
Průběžné pořadí SP
1. Aleksander Bolšunov (RUS) 210
2. Emil Iversen (NOR) 176
3. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 133
4. Calle Halfvarsson (SWE) 124
5. Eirik Brandsdal (NOR) 92
6. Alex Harvey (CAN) 84
7. Federico Pellegrino (ITA) 80
8. Gleb Retivych (RUS) 75
9. Ristomatti Hakola (FIN) 72
10. Martin Johnsrud Sundby (NOR) 68
1. Sjur Røthe (NOR) 36:34,0
2. Didrik Tønseth (NOR) +6,0
3. Denis Spicov (RUS) +28,6
4. Dario Cologna (SUI) +38,3
5. Andrej Melničenko (RUS) +40,6
6. Andrew Musgrave (GBR) +45,1
7. Emil Iversen (NOR) +45,5
8. Simen Hegstad Krüger (NOR) +47,0
9. Hans Christer Holund (NOR) +48,7
10. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +49,2
11. Clement Parisse (FRA) +1:02,5
12. Viktor Thorn (SWE) +1:06,0
13. Andrej Larkov (RUS) +1:06,6
14. Adrien Backscheider (FRA) +1:10,4
15. Roman Furger (SUI) +1:11,3
16. Jules Lapierre (FRA) +1:17,9
17. Alex Harvey (CAN) +1:20,5
18. Alexej Červotkin (RUS) +1:22,0
19. Aleksander Bolšunov (RUS) +1:26,7
20. Max Hauke (AUT) +1:30,8
21. Irineu Esteve Altmiras (AND) +1:33,2
22. Iivo Niskanen (FIN) +1:34,2
23. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +1:34,3
24. Calle Halfvarsson (SWE) +1:36,6
25. Martin Løwstrøm Nyenget (NOR) +1:41,2
26. Ivan Jakimuškin (RUS) +1:42,9
27. Florian Notz (GER) +1:45,1
28. Maxim Vylegžanin (RUS) +1:48,3
29. Francesco De Fabiani (ITA) +1:49,4
30. Matti Heikkinen (FIN) +1:51,2
65. Petr Knop (CZE) +3:28,1
80. Adam Fellner (CZE) +4:24,3
82. Ján Koristek (SVK) +4:25,0
Michal Novák (CZE) DNF
Startovní listina
1. David Norris (USA)
2. Maicol Rastelli (ITA)
3. Janosch Brugger (GER)
4. Karel Tammjärv (EST)
5. Jules Lapierre (FRA)
6. Simeon Hamilton (USA)
7. Lari Lehtonen (FIN)
8. Martin Løwstrøm Nyenget (NOR)
9. Ivan Jakimuškin (RUS)
10. Lucas Bögl (GER)
11. Mattis Stenshagen (NOR)
12. Toni Livers (SUI)
13. Jonas Dobler (GER)
14. Jens Burman (SWE)
15. Andrej Melničenko (RUS)
16. Giandomenico Salvadori (ITA)
17. Jonas Baumann (SUI)
18. Oskar Svensson (SWE)
19. Scott Patterson (USA)
20. Adrien Backscheider (FRA)
21. Erik Bjornsen (USA)
22. Florian Notz (GER)
23. Clement Parisse (FRA)
24. Keišin Jošida (JPN)
25. Matti Heikkinen (FIN)
26. Jean Marc Gaillard (FRA)
27. Thomas Bing (GER)
28. Maxim Vylegžanin (RUS)
29. Francesco De Fabiani (ITA)
30. Andrew Musgrave (GBR)
31. Andrej Larkov (RUS)
32. Alexej Červotkin (RUS)
33. Sjur Røthe (NOR)
34. Didrik Tønseth (NOR)
35. Denis Spicov (RUS)
36. Iivo Niskanen (FIN)
37. Simen Hegstad Krüger (NOR)
38. Hans Christer Holund (NOR)
39. Dario Cologna (SUI)
40. Alexej Poltoranin (KAZ)
41. Snorri Einarsson (ISL)
42. Andrej Krasnov (RUS)
43. Andrej Sobakarjev (RUS)
44. Johannes Høsflot Klæbo (NOR)
45. Roman Furger (SUI)
46. Joni Mäki (FIN)
47. Hirojuki Mijazawa (JPN)
48. Gleb Retivych (RUS)
49. Irineu Esteve Altmiras (AND)
50. Sondre Turvoll Fossli (NOR)
51. Anssi Pentsinen (FIN)
52. Martin Johnsrud Sundby (NOR)
53. Björn Sandström (SWE)
54. Gjøran Tefre (NOR)
55. Viktor Thorn (SWE)
56. Eirik Brandsdal (NOR)
57. Vitalij Puchkalo (KAZ)
58. Alex Harvey (CAN)
59. Adam Martin (USA)
60. Emil Iversen (NOR)
61. Dietmar Nöckler (ITA)
62. Federico Pellegrino (ITA)
63. Max Hauke (AUT)
64. Aleksander Bolšunov (RUS)
65. Jean Tiberghien (FRA)
66. Ristomatti Hakola (FIN)
67. Patrick Caldwell (USA)
68. Calle Halfvarsson (SWE)
69. Dominik Baldauf (AUT)
70. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
71. Andreas Veerpalu (EST)
72. Karl-Johan Westberg (SWE)
73. Kevin Bolger (USA)
74. Andy Shields (CAN)
75. Olžas Klimin (KAZ)
76. Gustav Eriksson (SWE)
77. Bernhard Tritscher (AUT)
78. Petr Knop (CZE)
79. Raido Ränkel (EST)
80. Michal Novák (CZE)
81. Děnis Volotka (KAZ)
82. Vebjørn Turtveit (NOR)
83. Renaud Jay (FRA)
84. Imanol Rojo (ESP)
85. Antti Ojansivu (FIN)
86. Konstantin Borcov (KAZ)
87. Lauri Vuorinen (FIN)
88. Russell Kennedy (CAN)
89. Adam Fellner (CZE)
90. Andrew Young (GBR)
91. Ján Koristek (SVK)
92. Thomas Maloney Westgaard (IRL)
93. Anton Persson (SWE)
94. Maciej Staręga (POL)
95. Marko Kilp (EST)
96. Baptiste Gros (FRA)
97. Martti Jylhä (FIN)
98. Miha Šimenč (SLO)
Průběžné pořadí SP
1. Aleksander Bolšunov (RUS) 210
2. Emil Iversen (NOR) 176
3. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 133
4. Calle Halfvarsson (SWE) 124
5. Eirik Brandsdal (NOR) 92
6. Alex Harvey (CAN) 84
7. Federico Pellegrino (ITA) 80
8. Gleb Retivych (RUS) 75
9. Ristomatti Hakola (FIN) 72
10. Martin Johnsrud Sundby (NOR) 68
1. Sjur Røthe (NOR) 36:34,0
2. Didrik Tønseth (NOR) +6,0
3. Denis Spicov (RUS) +28,6
4. Dario Cologna (SUI) +38,3
5. Andrej Melničenko (RUS) +40,6
6. Andrew Musgrave (GBR) +45,1
7. Emil Iversen (NOR) +45,5
8. Simen Hegstad Krüger (NOR) +47,0
9. Hans Christer Holund (NOR) +48,7
10. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +49,2
11. Clement Parisse (FRA) +1:02,5
12. Viktor Thorn (SWE) +1:06,0
13. Andrej Larkov (RUS) +1:06,6
14. Adrien Backscheider (FRA) +1:10,4
15. Roman Furger (SUI) +1:11,3
16. Jules Lapierre (FRA) +1:17,9
17. Alex Harvey (CAN) +1:20,5
18. Alexej Červotkin (RUS) +1:22,0
19. Aleksander Bolšunov (RUS) +1:26,7
20. Max Hauke (AUT) +1:30,8
21. Irineu Esteve Altmiras (AND) +1:33,2
22. Iivo Niskanen (FIN) +1:34,2
23. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +1:34,3
24. Calle Halfvarsson (SWE) +1:36,6
25. Martin Løwstrøm Nyenget (NOR) +1:41,2
26. Ivan Jakimuškin (RUS) +1:42,9
27. Florian Notz (GER) +1:45,1
28. Maxim Vylegžanin (RUS) +1:48,3
29. Francesco De Fabiani (ITA) +1:49,4
30. Matti Heikkinen (FIN) +1:51,2
65. Petr Knop (CZE) +3:28,1
80. Adam Fellner (CZE) +4:24,3
82. Ján Koristek (SVK) +4:25,0
Michal Novák (CZE) DNF
Čeští běžkaři v sobotu nebodovali.
1. Sjur Røthe (NOR) 36:34,0
2. Didrik Tønseth (NOR) +6,0
3. Denis Spicov (RUS) +28,6
4. Dario Cologna (SUI) +38,3
5. Andrej Melničenko (RUS) +40,6
6. Andrew Musgrave (GBR) +45,1
7. Emil Iversen (NOR) +45,5
8. Simen Hegstad Krüger (NOR) +47,0