NY Rangers – Florida 5:2 (kon.) | Columbus – Arizona 1:4 (kon.) | Montreal – Calgary 3:2 (kon.)
Ottawa – Boston 1:4 (kon.) | Nashville – San Jose 4:5 (kon.) | Chicago – Anaheim 3:1 (kon.)
Dallas – LA Kings 4:2 (kon.) | Edmonton – Pittsburgh 5:6 (po pr.)
Nashville Predators
4:5 (1:1, 3:1, 0:3)
San Jose Sharks
cz Streda 24.10.2018, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

55:15
    Rozhodčí si všiml, že někdo z hráčů zahrál vysokou holí do obličeje soupeře. Byl to Viktor Arvidsson, který teď komplikuje svému týmu závěr utkání.

49:57
    Jsou tu další komplikace pro San Jose. Útočník Evander Kane inkasuje dvě minuty za podrážení, bez větších diskusí odjel za katr. Tudíž tu máme další přesilovku Predators.

45:54
    Hostující střídačka dostává trest za zdržování hry, který půjde odpykat Kevin Labanc. Takže je tu pro změnu početní výhoda pro Nashville Predators.

43:38
    Vylučuje se na straně Nashvillu. Za vysokou hůl si musí jít posedět domácí hokejista Colton Sissons. Tudíž ideální možnost pro San Jose na zlepšení aktuálního skóre.

37:40
    Bude se poprvé ve druhé třetině vylučovat. Hostující obránce Joakim Ryan vyfasoval od rozhodčích dvě minuty za nedovolené bránění, takže tu máme přesilovou hru Nashvillu.

07:32
    Navíc je tu další přesilovka hostů. Za katr musí na dvě minuty odjet Craig Smith, který vyfasoval dvě minuty za podrážení.

05:24
    Také San Jose půjde hned na úvod do přesilovky. Domácí útočník Ryan Johansen totiž držel soupeře a rozhodčí mu za to udělili menší dvouminutový trest.

03:17
    Hraje se teprve chvíli a už tu máme první vyloučení. Po zásahu Subbana si jde za vysokou hůl sednout útočník San Jose Joe Pavelski. Nashville tedy může ukázat, co vše umí v přesilové hře.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 12. Arvidsson, 21. F. Forsberg (Johansen, Ellis), 31. Arvidsson (F. Forsberg, Johansen), 40. C. Smith (Arvidsson) – 7. Meier (Donskoi, Burns), 28. Hertl (Couture, Meier), 52. Dillon (Hertl, Burns), 53. Pavelski (Couture, E. Kane), 58. Burns (E. Karlsson, E. Kane)

Nashville Predators: Saros (M. Svoboda) – Josi, Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Hamhuis, Y. Weber – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Järnkrok, Bonino, Hartman – Rinaldo, Sissons, Salomäki.
    San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Vlasic, E. Karlsson, J. Ryan, Burns, Dillon, Braun – E. Kane, Pavelski, Labanc – Hertl, Couture, Meier – Sörensen, Suomela, Donskoi – Goodrow, Chartier, M. Karlsson.

Rozhodca: Lambert, O'Rourke – Gibbs, Gawryletz

Diváci: 17 159