Toronto – LA Kings 4:1 (kon.) | Montreal – Detroit 7:3 (kon.) | Ottawa – Dallas 4:1 (kon.)

Ottawa právě vstřelila branku!
    Ottawa pečetí svou výhru gólem do prázdné branky! Anderson předvedl neuvěřitelný zákrok, když o gól připravil Benna, kotouč se následné ve vlastním pásmu dostal k ZACKU SMITHOVI, který přes celé hřiště trefil odkrytou branku. Bez asistence.
    50:14 Mikkel BØDKER - 3:1

50:14
    Ottawa si vytvořila tlak ve třetině Dallasu. Matt Duchene skvěle odebral kotouč za brankou a nezjištně kolem první tyče předložil kotouč volnému MIKKELU BODEKEROVI, který umístil kotouč do odkryté klece! Asistence: Matt Duchene
    41:27 Brady TKACHUK - 2:1

41:27
    Ottawa se ujímá vedení! Dylan DeMelo se dostal ke kotouči na mantinelu, nezazmatkoval a krásnou nahrávkou na střed vybídl ke skórování BRADYHO TKACHUKA, který tečoval kotouč do odkryté branky! Domácí talent si připisuje 3. branku ve 4. zápase! Asistence: Dylan DeMelo, Chris Tierney
    39:41 Maxime LAJOIE - 1:1

39:41
    A máme srovnáno! MAXIME LAJOIE si nabral kotouč ve středním pásmu, zavezl ho do třetiny soupeře, najel s ním do středu hřiště a povedenou střelou zápěstím překonal Bishopa! Gól do šatny by mohl domácí povzbudit! Asistence: Matt Duchene
    16:53 John KLINGBERG - 0:1

16:53
    Dallas právě vstřelil branku!
    Dallas nakonec využívá druhou přesilovou hru! Radulov předal kotouč Spezzovi, který ho zavezl do třetiny, krásně zasekl a předal kotouč na střed na volného JOHNA KLINGBERGA, který se ze středu hřiště střelou na vyrážečku nemýlil. Asistence: Jason Spezza, Alexandr Radulov

Veronika Loudová

Góly a asistencie: 40. Lajoie (Duchene), 42. B. Tkachuk (DeMelo, Tierney), 51. Bødker (Duchene), 59. Z. Smith – 17. J. Klingberg (Spezza, Radulov)

Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – DeMelo, Chabot, Harpur, Borowiecki, Ch. Wideman, Lajoie, Jaroš – Mark Stone, Z. Smith, B. Tkachuk – White, Duchene, Bødker – B. Ryan, Tierney, Pääjärvi – Carey, Pyatt.
    Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Methot, Honka, Heiskanen, C. Carrick – Ja. Benn, Seguin, Comeau – Ničuškin, Spezza, Radulov – Janmark, Faksa, Pitlick – D. Shore, Dickinson, B. Ritchie.

Rozhodca: Skilliter, Meier – Shewchyk, Sericolo

Diváci: 12,358