Humenné – Prešov 4:3 (kon.) | Michalovce – Trnava 9:2 (kon.) | Dubnica – Skalica 8:5 (kon.)
Topoľčany – Osmos Bratislava 2:1 (1:0 po s.n.) | Martin – Spišská N. Ves 4:3 (3:0 po s.n.)
po s.n. (3:0)
HK VITAR Martin
4:3 (2:1, 1:1, 0:1 - 0:0)
HK Spišská Nová Ves
Streda 03.10.2018, 18:00 • Martinské hokejové centrum • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Martin.
    Rozhodujúci nájazd premenil ANDREJ JURÁŠEK.

45:35
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Tretia dorážka v podaní MIROSLAVA OLEJNÍKA končí v bránke. Akciu však začali Marek Nagy a Lukáš Vartovník.

35:12
    Martin dal gól!
    Vybojovaný puk na polovici súperovho klziska. Po asistencii Tomáša Pokrivčáka sa puk dostal pred bránku na hokejku MATEJA DÍRERA, ktorý prekonáva Suráka. Druhú asistenciu si pripisuje Lukáš Zeliska.

27:11
    Perfektná prihrávka Františka Kokyho na pravú stranu kam sa blížil nebránený BRANISLAV ZWICK pre ktorého nebolo problémom trafiť odkrytú bránku domáceho tímu.

19:35
    MIROSLAV OLEJNÍK znižuje v závere tretiny na rozdiel jediného gólu po skrumáži pred bránkoviskom domáceho tímu pomedzi betóny brankára. Asistenciu si pripisuje Lukáš Vartovník.

19:06
    Využitá presilová hra. V tretine vybojovaný puk zásluhou Mareka Pacalaja a Jána Tabačeka. Následne od modrej čiary postupoval ANDREJ JURÁŠEK až pred hosťujúcu bránku, kde úspešne svoje sólo zakončil.

17:22
    Martin sa ujíma vedenia v stretnutí po vybojovaní puku v strednom pásme Tomášom Rusinom. Ten prihrával na modrú Lukášovi Zeliskovi, jeho krížna prihrávka ešte bola usmernená do bránky TOMÁŠOM POKRIVČÁKOM.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Daniel Modrovský

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 18. Pokrivčák (Zeliska, Rusina), 20. Jurášek (Tabaček, Pacalaj), 36. Dírer (Pokrivčák, Zeliska), rozh. náj. Jurášek – 20. Olejník (Vartovník), 28. Zwick (Koky), 46. Olejník (Vartovník, Nagy)