Chomutov – Kometa Brno | 2:4 (kon.) |
Metallurg Magnitogorsk – Čeljabinsk | 5:6 (kon.) | | | Jaroslavľ – Čerepovec | 4:1 (kon.) | | | Viťaz – HC Slovan | 6:4 (kon.) |
Hradec Králové – Pardubice | 6:0 (kon.) | | | Slavia – Plzeň | 3:2 (kon.) | | | Chomutov – Kladno | 3:5 (kon.) |
Vítkovice – Vsetín | 9:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Sparta Praha | 3:6 (kon.) | | | Třinec – Zlín | 3:4 (kon.) |
Liberec – Mladá Boleslav | 1:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Olomouc | 6:5 (kon.) | | | K. Vary – HC Litvínov | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Č. Budějovice – Salzburg | 5:4 (kon.) |
Calgary – Boston | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Frýdek-M. – Třebíč | 8:2 (kon.) | | | Poruba 2011 – Ústí n/L | 7:3 (kon.) | | | Benátky n/J – Kladno | 3:6 (kon.) |
Slavia – Prostějov | 1:3 (kon.) | | | Přerov – Motor ČB | 1:3 (kon.) | | | Vsetín – Havířov | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Jihlava – Kadaň | 7:0 (kon.) |
koniec
AZ Havířov
5:4
(2:1, 2:1, 1:2 - N 0:0 - 1:0)
VHK ROBE Vsetín
52:19
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Horváth – 2 min., faul kolenem).
|
|
44:13
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Kusak – 2 min., napadení).
|
|
41:35
|
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Urban – 2 min., držení).
|
|
37:06
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Pavlačka – 2 min., vysoká hůl).
|
|
14:18
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Horváth – 2 min., vysoká hůl).
|
|
07:14
|
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Dědek – 2 min., hákování).
|
|
06:56
|
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Zmarzlák – 2 min., hákování).
|
Góly a asistencie:
5. Kolat (Bárta), 8. Pavlačka (Bílek, Szturc), 21. Moškoř (Pavlačka), 28. Szturc, 41. Dobeš (Pavlačka), rozh. náj. Pavlačka – 4. Jurek, 29. Půček (Kuchařík), 45. Dědek (Kunst, Jurek), 47. Čajanová (Kočí, Babeliak)
Rozhodca: Pelc – Kořistka,Janoško
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Kočí (VSE)
0:0 Moškoř (HAV)
2. séria:
0:0 Kuchařík (VSE)
1:0 Pavlačka (HAV)
3. séria:
1:0 Dědek (VSE)
2:0 Szturc (HAV)
4. séria:
2:0 Půček (VSE)
AZ Havířov:
Nowak (Zlatnický) – Wlodara, Bílek, Dobeš, Kremnický, Kubíček, Křivohlávek, Zmarzlák, Spurný – Becher, Pavlačka "A", Moškoř, Kolat, Urbančík, Vojkůvka, Kusak, Szturc "C", Bárta, Horváth.
Náhradníci:
Tréner:
VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (Krňa) – Mikula, Velikovský, Kočí "A", Dořičák, Prčík, Kuchařík, Kunst – Bednařík "C", Rybár, Jurek, Babeliak "A", Urban, Půček, Dědek, Turek, Čajanová
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (Krňa) – Mikula, Velikovský, Kočí "A", Dořičák, Prčík, Kuchařík, Kunst – Bednařík "C", Rybár, Jurek, Babeliak "A", Urban, Půček, Dědek, Turek, Čajanová
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Pelc – Kořistka,Janoško
Diváci:
Petr Miklas