Dvory nad Žitavou – Nitra 0:7 (kon.) | Gerlachov – Ružomberok 2:6 (kon.) | Kechnec – Podbrezová 0:2 (kon.)
Švošov – Trenčín 3:6 (kon.) | Galanta – Sereď 0:2 (kon.) | Hlohovec – Senica 1:2 (kon.)
FC Slovan Galanta
0:2 (0:1)
ŠKF Sereď
Streda 05.09.2018, 16:30Slovenský pohár - Slovnaft cup • 4. kolo

Druhý polčas tohto stretnutia priniesol rovnako iba jeden gólový moment, keď sa v 61. minúte presadil hosťujúci Morong. Sereď dnes potvrdila úlohu favorita a môže tak oslavovať postup do ďalšieho kola Slovnaft cupu. To je z mojej strany všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok dňa. (18:21:42)

90+1

90
    Pekná strela v podaní domácich futbalistov, ktorej autorom bol Ondriš, no Nwolokor s takýmto zakončením nemohol mať problémy.

90
    Morong v protiútoku dvoch na jedného absolútne nezvládol prihrávku na Mečiara a skóre tak ostáva nezmenené.

89
    Ondriš sa dokázal presadiť v krídelnom priestore, no jeho center dokázala obrana hostí odvrátiť.

88
    Sympatická snaha domácich však neviedla k ohrozeniu brány Serede. Nasledovať budú posledné minúty tohto stretnutia.

87
    Loduha zakombinoval s Vukovičom, no prvý menovaný sa už nedokázal v ťažkej pozícii dostať do zakončenia.

86
    Dobrá krídelná akcia Ninkoviča, no jeho prízemný center nenašiel nikoho z domácich hráčov. Do útoku tak zavelili hostia.

85
    Morong krásne našiel striedajúceho Vukoviča, no jeho zakončenie skončilo iba na brvne Kolčárovej brány.

84
    Vukovič sa dobre presadil na rohu pokutového územia, jeho zakončenie však neprešlo cez hradbu tiel domácich hráčov.

83
    Striedanie v tíme FC Slovan Galanta: z ihriska odchádza Kemakolam Iheme, prichádza Lipovský.

82
    Už sa črtala obrovská šanca Serede, no pred zakončujúcim Ventúrom dobre zakročila obrana domáceho celku.

81
    Hučko bol dobre napádaný Ninkovičom, no zadák hostí si dal pozor a o loptu neprišiel.

80
    Ďalší z radu útočných faulov a diváci s v týchto momentoch zápasu veľa futbalovej krásy neužijú.

79
    Problémy hostí pri rozohrávke, no zaváhanie Nwokolora nedokázali domáci využiť.

78
    Pankaričan s Morongom zakombinovali vpredu. Nasledoval však útočný faul na Ondriša, po ktorom sa drží za tvár. Žltá karta sa však neudeľuje.

77
    Lenárt stratil loptu v súboji s Mečiarom, no ten pochodil rovnako. Nasledovalo množstvo nepresností a pri lopte sú hostia.