Astana – APOEL 1:0 (2:1 po pen.) | Ufa – Rangers 1:1 (kon.) | Larnaca – Trenčín sk 3:0 (kon.)
Lipsko – Zorja Luhansk 3:2 (kon.) | Kodaň – Bergamo 0:0 (4:3 po pen.) | Razgrad – Kutaisi 4:0 (kon.)
Karabach – Tiraspol 3:0 (kon.) | Kluž – Dudelange 2:3 (kon.) | Molde – Zenit 2:1 (kon.)
Limassol – Bazilej 1:0 (kon.) | Tel Aviv – Sarpsborg 2:1 (kon.) | Midtjylland – Malmö 0:2 (kon.)
Besiktas – Partizan 3:0 (kon.) | Škendija – Rosenborg 0:2 (kon.) | Trnava – Ljubljana sk 1:1 (kon.)
Brøndby – Genk 2:4 (kon.) | FCSB – Rapid Viedeň 2:1 (kon.) | Burnley – Olympiakos 1:1 (kon.)
Bordeaux – Gent 2:0 (kon.) | Celtic – FK Sūduva 3:0 (kon.) | Sevilla – Sigma Olomouc 3:0 (kon.)
Brøndby IF
2:4 (1:2)
KRC Genk
cz Štvrtok 30.08.2018, 20:30Európska liga (predkolá) • Play-off

Genk vyhrál první zápas 5:2, tento 4:2. Díky tomu postupuje do Evropské ligy. Belgický klub byl v obou zápasech jasně lepší, měl více gólových příležitostí a po zásluze postupuje. Brøndby se snažilo, ale na lepší výsledek nemělo sílu ani kvalitu. (22:21:36)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 8:9. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 9:5.

90+2

90+2
    Utkání se už dohrává jen z povinnosti.

90+1
    Dvě minuty uvidíme.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik se bude nastavovat.

89
    Pomezní sudí byl pozorný, a tak mu neunikl v ofsajdu stojící Larsson.
    87. Mbwana SAMATTA - 2:4

87
    Genk právě vstřelil branku!
    Genk přidává další branku. Po rychlé akci se do střelecké pozice dostal MBWANA SAMATTA. Jeho ránu ještě gólman jemně tečoval, ale i tak balon skončil v brance.

85
    Piotrowski vypálil na branku, jeho projektil byl zblokovaný. Rohový kop rozehrával Malinovskiy. Jeho centr před branku byl přetažený.

83
    Mukhtar pálí z dobré pozice mimo branku.

82
    Laursen zakončoval rychlou domácí akci, jeho pokus dokázal zastavit brankář soupeře. Ten následně rychle rozehrává.

79
    Střídání v týmu Brøndby IF: ze hřiště odchází Mæhle, přichází Seigers.

79
    Střídání v týmu Brøndby IF: ze hřiště odchází Wilczek, přichází Laursen.
    Střídání v týmu Brøndby IF: ze hřiště odchází Christensen, přichází Gammelby.

77
    Mukhtar se prorpacoval do střelecké pozice. Jeho projektil by zblokovaný.

75
    Mnoho šancí momentálně k vidění není. Genk má převahu.

74
    Erceg byl nachytaný v postavení mimo hru, jeho postavení sledoval pomezní sudí, který přerušuje hru.

71
    Wilczek se dostal do dobré střelecké pozice, jeho ránu kryje hostující brankář. Vukovic byl pozorný a dokázal si poradit.

70
    Dvacet minut před koncem zápasu mají možnost rohového kopu hosté. Malinovskiy poslal balon před branku, tam ho ale získal gólman.

Jan Prošek

Góly: 34. Wilczek, 58. Larsson – 15. Malinovskiy, 33. Ndongala, 66. Dewaest, 87. Samatta

Karty:   44. Pozuelo (GNK), 69. Berge (GNK)

Brøndby IF: Schwäbe – Larsson (C), Arajuuri, Kabongo, Jung – Radošević (46. Tibbling) – Christensen (79. Gammelby), Mukhtar, Kaiser – Wilczek (79. Laursen), Erceg
    Náhradníci: Bellot – Gammelby, Röcker, Hermansson, Fisker, Tibbling, Laursen

KRC Genk: Vukovic – Mæhle (79. Seigers), Dewaest, Lucumi, Uronen – Pozuelo (C) (69. Piotrowski), Malinovskij, Berge – Trossard (62. Paintsil), Samatta, Ndongala
    Náhradníci: Jackers – Paintsil, Seck, Piotrowski, Seigers, Aidoo, Gano
    23.08.2018
    Genk - Brøndby 5:2

Góly: 37. Samatta, 45+1. Trossard (pen.), 55. Samatta, 70. Samatta, 90+1. Trossard – 47. Hermannsson, 51. Wilczek

Karty:   17. Samatta (GNK), 49. Uronen (GNK) – 69. Erceg (BRY)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 3:6. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 5:20.