Žilina – Nitra 2:1 (kon.) | Sereď – Senica 2:1 (kon.) | Trnava – Zlaté Moravce 1:0 (kon.)
ŠKF Sereď
2:1 (0:1)
FK Senica
Sobota 28.07.2018, 19:00 • Štadión Spartaka Myjava • Niké liga • 2. kolo

86
    Avizované striedanie hostí je v tejto chvíli realitou. Zraneného Jakuba Krča nahradzuje na záverečné minúty Lukáš Kučera. Uvidíme, či bude práve on tým správnym senickým žolíkom z lavičky.

81
    V rýchlom slede vidíme striedanie aj na domácej strane. Pre dnešok má odpracované Nikola Gatarić, ktorý je autorom zatiaľ rozhodujúceho gólu. Namiesto neho prichádza vystužiť defenzívu Tomáš Hučko.

80
    Hosťujúci tréner reaguje na dva inkasované góly svojim druhým striedaním v zápase. Na trávnik sa dostane Diego Cuadros výmenou za v druhom polčase nevýrazného Narena Solana.

78
    Domáci tréner druhýkrát v dnešnom zápase strieda. Na trávnik posiela 25-ročného srbského záložníka Filipa Pankarićana. Namiesto neho opúšťa dianie na ihrisku dobre hrajúci Denis Ventúra.

46
    Do druhého polčasu nastupujú obe mužstvá s jednou zmenou v zostave. Na domácej strane opustil ihrisko Vahagn Militosjan a nahradil ho Róbert Richnák. Zo senického tímu nastupuje Alan Kováči, výmenou za zraneného Joana Herreru.

Miroslav Kováčik

Hľadáme spravodajcu pre tím ŠKF Sereď. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Senica. Viac informácií tu.

Góly: 75. Baéz (Richnák), 79. Gatarić (Menich) – 43. Azankpo (Herrera)

Karty:   77. Baéz (SER), 84. Ulrich (SER), 90+3. Penksa (SER) – 73. Azankpo (SEN)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 11:2. Střely mimo: 6:5. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 16:11.
    ŠKF Sereď: Penksa – Mečiar (C), Michalík, Ba, Menich – Baéz, Ventúra (78. Pankarićan) – Morong, Gatarić (81. Hučko), Ulrich – Militosjan (46. Richnák).
    Náhradníci: Nwolokor – Hučko, Baša, Bilas, Richnák, Pankarićan, Adekuoroye.

FK Senica: Taborda – Kotula, Otrísal (C), Dias – Herrera (46. Kováč), Krč (86. Kučera), Zezinho, Tesija, Solano (80. Cuadros) – Azankpo, Castaňeda.
    Náhradníci: Vorel – Kosorín, Kováč, Vida, Cuadros, Kučera, Martišiak.

Rozhodca: Martin Dohál – Andrej Hrmo, Daniel Poláček – Ivan Kružliak.