KFC Komárno – Podbrezová B | 1:0 (kon.) | | | Trebišov – Nové Mesto n/V | 2:4 (kon.) | | | Inter Bratislava – Skalica | 1:2 (kon.) |
Poprad – Šamorín | 4:0 (kon.) | | | MFK Zvolen – Žilina B | 0:2 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Sereď | 1:3 (kon.) |
Pohronie – Lok. Košice | 2:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – Bardejov | 1:0 (kon.) |
Teplice – Brno | 1:4 (kon.) | | | Bohemians – Mladá Boleslav | 1:3 (kon.) | | | Jablonec – Karviná | 2:1 (kon.) |
Burnley – Bournemouth | 1:2 (kon.) | | | Crystal Palace – West Bromwich | 2:0 (kon.) | | | Huddersfield Town – Arsenal | 0:1 (kon.) |
Liverpool – Brighton | 4:0 (kon.) | | | Manchester United – Watford | 1:0 (kon.) | | | Newcastle – Chelsea | 3:0 (kon.) |
Southampton – Manchester City | 0:1 (kon.) | | | Swansea – Stoke City | 1:2 (kon.) | | | Tottenham – Leicester | 5:4 (kon.) |
West Ham – Everton | 3:1 (kon.) |
Espanyol – Malaga | 4:1 (kon.) | | | Levante – Barcelona | 5:4 (kon.) |
Fiorentina – Cagliari | 0:1 (kon.) | | | Bologna – Chievo | 1:2 (kon.) | | | Crotone – Lazio | 2:2 (kon.) |
Turín – Spal | 2:1 (kon.) | | | Hellas Verona – Udinese | 0:1 (kon.) | | | Bergamo – AC Miláno | 1:1 (kon.) |
AS Rím – Juventus | 0:0 (kon.) | | | Sampdoria – Neapol | 0:2 (kon.) |
Genk – Charleroi | 4:1 (kon.) | | | Gent – Anderlecht | 1:0 (kon.) | | | Liége – Brugge | 1:1 (kon.) |
Rio Ave – Braga | 1:0 (kon.) | | | Feirense – Praia | 0:0 (kon.) | | | Portimonense – Ferreira | 3:1 (kon.) |
Benfica – Moreirense | 1:0 (kon.) | | | Marítimo – Lisabon | 2:1 (kon.) | | | Setúbal – Tondela | 1:0 (kon.) |
S. Moskva – FK Dinamo Moskva | 0:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – Machačkala | 2:1 (kon.) | | | Arsenal Tula – Lok. Moskva | 2:0 (kon.) |
Zenit – Chabarovsk | 6:0 (kon.) | | | FK Krasnodar – Kazaň | 1:1 (kon.) | | | Ufa – Tosno | 5:0 (kon.) |
Rostov – FC Ural | 1:0 (kon.) | | | Perm – Groznyj | 0:0 (kon.) |
Žižkov – Třinec | 0:4 (kon.) | | | Vlašim – Znojmo | 2:1 (kon.) | | | Varnsdorf – Pardubice | 4:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Táborsko | 1:1 (kon.) |
Rapid Viedeň – Salzburg | 1:4 (kon.) |
Graafschap – Telstar | 4:2 (kon.) | | | Nijmegen – Emmen | 4:1 (kon.) | | | Sparta Rotterdam – Dordrecht | 2:2 (kon.) |
Kerkrade – Almere | 1:2 (kon.) |
Wisla Kraków – Lech Poznań | 1:1 (kon.) | | | Légia Varšava – Zabrze | 2:0 (kon.) | | | Zagłębie – Jagiellonia | 1:2 (kon.) |
Wisła Pł. – Korona | 4:1 (kon.) |
Hr. Králové – Mladá Boleslav | 1:1 (kon.) | | | Ostrava – Zlín | 0:1 (kon.) |
Plzeň – Bohemians | 1:1 (kon.) | | | Jablonec – Dukla Praha | 2:2 (kon.) |
koniec
Zagłębie Lubin
1:2
(0:1)
Jagiellonia Białystok
87. Jakub Tosik (ZAG) - 1:2
|
||
87
|
Tím Zagłębie práve strelil gól! Gól strelil JAKUB TOSIK.
|
|
52. Bartosz Kwiecień (JAG) - 0:2
|
||
52
|
Bialystok dal gól! Gól strelil BARTOSZ KWIECIEŃ.
|
|
25. Taras Romanczuk (JAG) - 0:1
|
||
25
|
Bialystok dal gól! Gól strelil TARAS ROMANCZUK.
|
Góly:
87. Tosik – 25. Romanczuk, 52. Kwiecień
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 7:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:15.
Rozhodca:
Główny: Jarosław Przybył
Diváci:
Karty: 31. Mareš (ZAG), 45. Tosik (ZAG), 90. Balić (ZAG) – 56. Burliga (JAG), 84. Sheridan (JAG), 90. Bezjak (JAG)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 7:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:15.
Zagłębie Lubin:
Hładun – Todorovski (57. Czerwiński), Kopacz, Guldan, Balić – Tosik, Jagiełło (77. Janoszka) – Starzyński, Slisz (58. Pawlowski), Żyra – Mareš.
Náhradníci: Leciejewski – Czerwiński, Dziwniel, Janoszka, Pawlowski, Tuszyński, Woźniak.
Tréner:
Jagiellonia Białystok: Kelemen – Burliga, Mitrović, Runje, Guilherme – Romanczuk, Kwiecień – Frankowski (82. Bezjak), Pospíšil (63. Wlazło), Novikovas (76. Wójcicki) – Sheridan.
Náhradníci: Pawełek – Bezjak, Grzyb, Świderski, Guti Tomelin, Wlazło, Wójcicki.
Tréner:
Náhradníci: Leciejewski – Czerwiński, Dziwniel, Janoszka, Pawlowski, Tuszyński, Woźniak.
Tréner:
Jagiellonia Białystok: Kelemen – Burliga, Mitrović, Runje, Guilherme – Romanczuk, Kwiecień – Frankowski (82. Bezjak), Pospíšil (63. Wlazło), Novikovas (76. Wójcicki) – Sheridan.
Náhradníci: Pawełek – Bezjak, Grzyb, Świderski, Guti Tomelin, Wlazło, Wójcicki.
Tréner:
Rozhodca:
Główny: Jarosław Przybył
Diváci: