KFC Komárno – Podbrezová B | 1:0 (kon.) | | | Trebišov – Nové Mesto n/V | 2:4 (kon.) | | | Inter Bratislava – Skalica | 1:2 (kon.) |
Poprad – Šamorín | 4:0 (kon.) | | | MFK Zvolen – Žilina B | 0:2 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Sereď | 1:3 (kon.) |
Pohronie – Lok. Košice | 2:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – Bardejov | 1:0 (kon.) |
Teplice – Brno | 1:4 (kon.) | | | Bohemians – Mladá Boleslav | 1:3 (kon.) | | | Jablonec – Karviná | 2:1 (kon.) |
Burnley – Bournemouth | 1:2 (kon.) | | | Crystal Palace – West Bromwich | 2:0 (kon.) | | | Huddersfield Town – Arsenal | 0:1 (kon.) |
Liverpool – Brighton | 4:0 (kon.) | | | Manchester United – Watford | 1:0 (kon.) | | | Newcastle – Chelsea | 3:0 (kon.) |
Southampton – Manchester City | 0:1 (kon.) | | | Swansea – Stoke City | 1:2 (kon.) | | | Tottenham – Leicester | 5:4 (kon.) |
West Ham – Everton | 3:1 (kon.) |
Espanyol – Malaga | 4:1 (kon.) | | | Levante – Barcelona | 5:4 (kon.) |
Fiorentina – Cagliari | 0:1 (kon.) | | | Bologna – Chievo | 1:2 (kon.) | | | Crotone – Lazio | 2:2 (kon.) |
Turín – Spal | 2:1 (kon.) | | | Hellas Verona – Udinese | 0:1 (kon.) | | | Bergamo – AC Miláno | 1:1 (kon.) |
AS Rím – Juventus | 0:0 (kon.) | | | Sampdoria – Neapol | 0:2 (kon.) |
Genk – Charleroi | 4:1 (kon.) | | | Gent – Anderlecht | 1:0 (kon.) | | | Liége – Brugge | 1:1 (kon.) |
Rio Ave – Braga | 1:0 (kon.) | | | Feirense – Praia | 0:0 (kon.) | | | Portimonense – Ferreira | 3:1 (kon.) |
Benfica – Moreirense | 1:0 (kon.) | | | Marítimo – Lisabon | 2:1 (kon.) | | | Setúbal – Tondela | 1:0 (kon.) |
S. Moskva – FK Dinamo Moskva | 0:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – Machačkala | 2:1 (kon.) | | | Arsenal Tula – Lok. Moskva | 2:0 (kon.) |
Zenit – Chabarovsk | 6:0 (kon.) | | | FK Krasnodar – Kazaň | 1:1 (kon.) | | | Ufa – Tosno | 5:0 (kon.) |
Rostov – FC Ural | 1:0 (kon.) | | | Perm – Groznyj | 0:0 (kon.) |
Žižkov – Třinec | 0:4 (kon.) | | | Vlašim – Znojmo | 2:1 (kon.) | | | Varnsdorf – Pardubice | 4:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Táborsko | 1:1 (kon.) |
Rapid Viedeň – Salzburg | 1:4 (kon.) |
Graafschap – Telstar | 4:2 (kon.) | | | Nijmegen – Emmen | 4:1 (kon.) | | | Sparta Rotterdam – Dordrecht | 2:2 (kon.) |
Kerkrade – Almere | 1:2 (kon.) |
Wisla Kraków – Lech Poznań | 1:1 (kon.) | | | Légia Varšava – Zabrze | 2:0 (kon.) | | | Zagłębie – Jagiellonia | 1:2 (kon.) |
Wisła Pł. – Korona | 4:1 (kon.) |
Hr. Králové – Mladá Boleslav | 1:1 (kon.) | | | Ostrava – Zlín | 0:1 (kon.) |
Plzeň – Bohemians | 1:1 (kon.) | | | Jablonec – Dukla Praha | 2:2 (kon.) |
koniec
Légia Varšava
2:0
(1:0)
Górnik Zabrze
Góly:
22. Szymański, 75. Bochniewicz (vla.)
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 14:11.
Rozhodca: Szymon Marciniak (Płock) – Paweł Sokolnicki, Radosław Siejka
Diváci: 29 809
Karty: 35. Broź (LEG), 45. Philipps (LEG), 47. Jędrzejczyk (LEG) – 35. Urynowicz (GOR), 44. Wolniewicz (GOR) 77. Broź (LEG)
Nepremenená penalta:
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 14:11.
Légia Varšava:
Malarz – Broź, Astiz, Pazdan, Jędrzejczyk – Philipps, Cafú (80. Rémy) – Vešović, Radović (71. Hämäläinen), Szymański (63. Antolić) – Kucharczyk.
Náhradníci: Cierzniak – Hloušek, Rémy, Antolić, Hämäläinen, Pasquato, Eduardo.
Tréner:
Górnik Zabrze: Loska – Wolniewicz, Suarez (82. Liszka), Bochniewicz, Koj – Kądzior, Matuszek (C) (73. Smuga), Żurkowski, Kurzawa – Urynowicz (61. Hajda), Angulo.
Náhradníci: Pawlowski – Wieteska, Olszewski, Liszka, Hajda, Ambrosiewicz, Smuga.
Tréner:
Náhradníci: Cierzniak – Hloušek, Rémy, Antolić, Hämäläinen, Pasquato, Eduardo.
Tréner:
Górnik Zabrze: Loska – Wolniewicz, Suarez (82. Liszka), Bochniewicz, Koj – Kądzior, Matuszek (C) (73. Smuga), Żurkowski, Kurzawa – Urynowicz (61. Hajda), Angulo.
Náhradníci: Pawlowski – Wieteska, Olszewski, Liszka, Hajda, Ambrosiewicz, Smuga.
Tréner:
Rozhodca: Szymon Marciniak (Płock) – Paweł Sokolnicki, Radosław Siejka
Diváci: 29 809
Žltú kartu dostáva Marcin Urynowicz (Górnik Zabrze).