Udinese – Inter 0:4 (kon.) | Lazio – Bergamo 1:1 (kon.) | Spal – Benevento 2:0 (kon.)
Chievo – Crotone 2:1 (kon.) | CFC Janov – Fiorentina 2:3 (kon.) | Neapol – Turín 2:2 (kon.)
Sassuolo – Sampdoria 1:0 (kon.) | Cagliari – AS Rím 0:1 (kon.)

Inter Milán právě vstřelil branku!
    Zřejmě jsem to zakřiknul, protože Inter přidává svůj čtvrtý gól v tomto zápase. Perišić neměl komu přihrát, proto volil střelu na zadní tyč. Jeho střela byla zblokována k BORJOVI VALEROVI, který svou šancí nepohrdnul – 0:4.
    45+1. Mauro ICARDI - 0:3

45+1
    Milánský tým nemá v prvním poločase dost a ještě přidává další, tentokrát je to gól do šatny. Brozović oslovil svou přihrávkou MAURA ICARDIHO, který se dostal do vápna a pohotovou střelou opět na přední tyč překonal domácího brankáře Bizzarriho – 0:3. Asistence: Marcelo Brozović.
    44. RAFINHA - 0:2

44
    Hosté zvyšují své vedení těsně před koncem dovršení základní hrací doby prvního poločasu. Rychlý kontr po pravé straně zakončil pohotovou střelou na přední tyč šikovný RAFINHA. Opravdu pohledná akce z dílny milánského Interu – 0:2. Bez asistence.
    13. Andrea RANOCCHIA - 0:1

13
    Hostující tým měl k dispozici rohový kop, který se podařil nadmíru skvěle. Centr na přední tyč si našel ANDREA RANOCCHIA, který svou hlavou na zadní tyč otevřel brankový účet tohoto utkání. Inter se tedy ve 13. minutě ujímá vedení – 0:1. Asistence: Marcelo Brozović.

Jan Mládek

Góly: 13. Ranocchia (Brozović), 44. Rafinha, 45+1. Icardi (Brozović), 71. Valero

Karty:   34. Danilo (UDI)   49. Fofana (UDI)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 2:11. Střely mimo: 6:8. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:7.
    Udinese Calcio: Bizzarri – Stryger Larsen, Danilo, Samir – Widmer, Balić, Behrami (73. Jankto), Fofana, Adnan – de Paul (51. Barák), Lasagna (79. Perica).
    Náhradníci: Scuffet, Borsellini – F. Zampano, Ingelsson, Jankto, Nuytinck, Perica, Maxi López, Pontisso, Hallfredsson, Barák, Gi. Pezzella.

Inter Miláno: Handanovič – Cancelo, Škriniar, Miranda, Dalbert (69. Santon) – Valero, Brozović – Candreva (79. Karamoh), Rafinha (83. Éder), Perišić – Icardi.
    Náhradníci: D. Padelli, Berni – Lisandro López, Ranocchia, Karamoh, Santon, Éder, Pinamonti.

Rozhodca: Mazzoleni – Giallatini, Costanzo