NY Islanders – Tampa Bay 6:7 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 4:3 (kon.) | Carolina – Arizona 6:5 (kon.)
Columbus – Florida 4:0 (kon.) | Detroit – Washington 0:1 (kon.) | Ottawa – Edmonton 2:6 (kon.)
Nashville – Toronto 2:5 (kon.) | Chicago – Vancouver 2:5 (kon.) | Colorado – LA Kings 1:7 (kon.)
San Jose – Vegas 2:1 (po pr.)
Nashville Predators
2:5 (0:1, 1:2, 1:2)
Toronto Maple Leafs
cz Piatok 23.03.2018, 01:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

45:52
    Kevin Fiala vzápětí vyfasoval dvě minuty za podržení a bude se hrát ve hře 4 na 4. Jakmile se ale Zach Hyman vrátí na led, začne zkrácená přesilová hra Leafs.

44:55
    Zach Hyman byl vyloučen na dvě minuty za držení a Predators mají k dispozici šestou přesilovou hru.

39:03
    Kevin Fiala dostal po závaru před bránou dvě minuty za krosček a bude se hrát ve hře 4 na 4.

38:00
    Tomáš Plekanec byl vyloučen na dvě minuty za podržení a Nashville si po reklamní přestávce zahraje v závěru druhé třetiny pátou přesilovou hru. Zatím využil jednu.

32:39
    James van Riemsdyk byl vyloučen na dvě minuty za hrubost a Nashville si po krátké reklamní přestávce zahraje čtvrtou přesilovou hru, zatím využil jednu. Tu poslední.

24:43
    Auston Matthews se snažil před bránou odstavit jednoho z hráčů Nashvillu a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Nashville má k dispozici třetí přesilovou hru.

15:35
    Hra byla přerušena a Toronto po reklamní přestávce bude čelit druhé přesilové hře Nashvillu. William Nylander byl vyloučen na dvě minuty za podržení.

06:23
    Tyler Bozak dostal dvě minuty za nedovolené bránění po faulu v blízkosti obranné modré čáry u střídaček a Nashville si po reklamní přestávce zahraje přesilovou hru.

02:05
    Mike Fisher z pravého rohu útočného pásma rychle spěchal před bránu, kde Travise Dermotta natlačil pravým ramenem na brankáře Frederika Andersena a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 26. Arvidsson (P. K. Subban), 56. Hartnell (Fisher, Watson) – 5. J. van Riemsdyk (Marner, Rielly), 36. Matthews (Rielly, J. van Riemsdyk), 37. W. Nylander, 41. Marner (Rielly, Bozak), 44. Gardiner (Co. Brown, Bozak)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm (A), P. K. Subban, Jemelin, Irwin – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Sissons, Bonino, Hartman – Hartnell, Fisher, Watson.
    Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Rielly (A), Hainsey, N. Zajcev, Gardiner, Dermott, R. Polák – Hyman, Matthews, W. Nylander – Marleau (A), Kadri, Marner – J. van Riemsdyk, Bozak (A), Co. Brown – A. Johnsson, Plekanec, Kapanen.

Rozhodca: Brad Watson, Francis Charron. Čároví: Brandon Gawryletz, Brian Mach

Diváci: 17550