Tampa Bay – Edmonton 3:1 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:4 (kon.) | Philadelphia – Washington 6:3 (kon.)
Chicago – St. Louis 4:5 (po pr.) | Winnipeg – Dallas 4:2 (kon.) | Anaheim – NJ Devils 4:2 (kon.)
Anaheim Ducks
4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
New Jersey Devils
cz Pondelok 19.03.2018, 02:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

50:51
    Ryan Getzlaf a Patrick Maroon se do sebe pustili před bránou a oba byli vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

47:29
    John Moore to v pravém rohu ledové plochy přehnal s forčekingem a v obranném pásmu zezadu nepříjemně narazil na hrazení Jakoba Silfverberga. Dvě minuty krosček.

32:30
    Sami Vatanen fauloval v levém kruhu obranného pásma Rickarda Rakella a dostal dvě minuty za hákování.

29:57
    Ducks hráli v šesti a vyfasovali týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě, který odpyká Corey Perry.

19:52
    Tayler Hall rychle objel bránu a u pravé tyče ho zasouval do prázdné brány, jenže Brandon Montour ho na poslední chvíli fauloval a dostal dvě minuty za vysokou hůl.

19:25
    Adam Henrique fauloval v pravém kruhu útočného pásma a dostal dvě minuty za hákování. Zbytečný faul.

10:32
    Ondřej Kaše v pravém kruhu útočného pásma fauloval Briana Gibbonse a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Devils mají šanci vrátit se do zápasu.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 2. Getzlaf, 7. Silfverberg (Manson, H. Lindholm), 48. Montour (Getzlaf, Rakell), 51. Rakell (Fowler, M. Pettersson) – 31. Palmieri (Zajac, Hall), 51. Maroon (Vatanen, Noesen)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Fowler, Montour, H. Lindholm, Manson, M. Pettersson, Beauchemin – Rakell, Getzlaf (C), Perry (A) – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – N. Ritchie, Henrique, O. Kaše – Chimera, D. Grant, Kelly.
    New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – A. Greene (C), Vatanen, J. Moore, Severson, Butcher, Lovejoy – Hall (A), Zajac (A), Palmieri – Grabner, Hischier, Gibbons – Noesen, Coleman, Maroon – Wood, Boyle, Stafford.

Rozhodca: Steve Kozari, Jake Brenk. Čároví: Darren Gibbs, Travis Gawryletz

Diváci: 16401