Ufa – Čeljabinsk 1:2 (kon.) | Kazaň – Metallurg Magnitogorsk 3:4 (po pr.) | CSKA Moskva – Helsinki 4:0 (kon.)

CSKA právě vstřelilo branku!
    Vítězství domácího celku je tedy jednoznačně potvrzeno! CSKA střílí svou čtvrtou branku v zápase, tentokrát vůbec poprvé v početní převaze. K puku se dostal zcela osamocený SERGEJ ŠUMAKOV, který dokázal svou ránou vymést pravou šibenici branky. Asistence: Maxim Šalunov, Kirill Kaprizov.

43:14
    A už je to tři branky! Konečně jsme svědky nějakého zajímavějšího hokeje, CSKA bylo v třetí třetině lepší a vybojovala si útočné pásmo. Ránou se poté prezentoval SERGEJ ANDRONOV, jeho rána prošla přes všechno, co ji stálo v cestě, i brankář byl krátký.

19:03
    A je tam další branka v hostující síti. CSKA se dostává do dvoubrankového vedení, po rychlé akci se do kombinace dostalo útočné trio první formace. MICHAIL GRIGORENKO už toho neměl moc na práci, stačilo už mu jen trefit prázdnou branku. Asistence: Michail Naumenkov, Alexandr Popov.

02:03
    Tak to opravdu moc dlouho netrvalo, CSKA se dostává do vedení po necelých čtyřech minutách, ihned po vhazování se ke střele zápěstím dostal GREG SCOTT a jeho rána zapadla přesně po horní tyčku branky, brankář se nedokázal včas zorientoval a inkasuje. Uvidíme, zda se Jokeritu povede reagovat. Asistence: Geoff Platt.

Marek Jašek

Góly a asistencie: 3. Scott (Platt), 20. Grigorenko (Naumenkov, Popov), 44. Andronov, 58. Šumakov (Šalunov, Kaprizov)

CSKA Moskva: Sorokin (L. Johansson) – M. Robinson, Kiselevič (A), Marčenko, Nestěrov, Pašnin, Naumenkov, Blažijevskij – Grigorenko, Popov, Ničuškin – Kaprizov, Šumakov, Šalunov – K. Petrov, Telegin (C), Andronov – Scott, Popugajev, Platt – (A).
    Jokerit Helsinki: Zapolski (Rämö) – Andersén, Lepistö (A), Gilroy, Kivistö (A), Wirtanen, O. Lauridsen (C), Rissanen – Moses, Joensuu, Regin – O'Neill, Tolvanen, N Jensen – Palola, Jormakka, Norman – Niemi, Anttila, Pihlström.

Rozhodca: Odins E. (Lat), Gusev S. (Rus)