Zlaté Moravce – Trenčín | 1:4 (kon.) | | | Prešov – Ružomberok | 0:0 (kon.) | | | Nitra – Slovan Bratislava | 0:1 (kon.) |
Michalovce – Žilina | 1:0 (kon.) | | | Dunajská Streda – Trnava | 0:0 (kon.) | | | Senica – Podbrezová | 1:0 (kon.) |
Liberec – Karviná | 2:2 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Slovácko | 1:0 (kon.) | | | Jihlava – Teplice | 3:1 (kon.) |
Zlín – Jablonec | 0:4 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Slavia | 0:3 (kon.) |
Burnley – Everton | 2:1 (kon.) | | | Leicester – Bournemouth | 1:1 (kon.) | | | Southampton – Stoke City | 0:0 (kon.) |
Swansea – West Ham | 4:1 (kon.) | | | Tottenham – Huddersfield Town | 2:0 (kon.) | | | Watford – West Bromwich | 1:0 (kon.) |
Liverpool – Newcastle | 2:0 (kon.) |
Villarreal – Girona | 0:2 (kon.) | | | Sevilla – Bilbao | 2:0 (kon.) | | | Leganés – Malaga | 2:0 (kon.) |
La Coruña – Eibar | 1:1 (kon.) | | | Real Madrid – Getafe | 3:1 (kon.) |
Schalke – Hertha | 1:0 (kon.) | | | Frankfurt – Hannover | 1:0 (kon.) | | | Augsburg – Hoffenheim | 0:2 (kon.) |
Hamburger – Mainz | 0:0 (kon.) | | | Wolfsburg – Leverkusen | 1:2 (kon.) | | | Lipsko – Dortmund | 1:1 (kon.) |
Spal – Bologna | 1:0 (kon.) | | | Lazio – Juventus | 0:1 (kon.) | | | Neapol – AS Rím | 2:4 (kon.) |
Brugge – Kortrijk | 2:1 (kon.) | | | Liége – Mechelen | 3:2 (kon.) | | | Gent – Oostende | 2:3 (kon.) |
Mouscron – Lokeren | 1:2 (kon.) | | | Waregem – Anderlecht | 2:3 (kon.) | | | Charleroi – Sint-Truiden | 0:0 (kon.) |
Antverpy – Eupen | 2:0 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Genk | 0:1 (kon.) |
Feirense – Boavista | 3:0 (kon.) | | | Benfica – Marítimo | 5:0 (kon.) | | | Praia – Braga | 0:6 (kon.) |
CSKA Moskva – FC Ural | 1:0 (kon.) | | | Zenit – Perm | 0:0 (kon.) | | | FK Krasnodar – Rostov | 3:1 (kon.) |
Troyes – Paríž | 0:2 (kon.) | | | Amiens – Rennes | 0:2 (kon.) | | | Angers – Guingamp | 3:0 (kon.) |
Metz – Toulouse | 1:1 (kon.) | | | Saint-Étienne – Dijon | 2:2 (kon.) |
Linz – Sturm Graz | 0:2 (kon.) | | | Austria – Wolfsberger | 2:0 (kon.) | | | Mattersburg – Admira Wacker Mödling | 3:2 (kon.) |
St. Pölten – Rheindorf Altach | 1:2 (kon.) |
Eindhoven – Utrecht | 3:0 (kon.) | | | Excelsior – Alkmaar | 1:2 (kon.) | | | Heerenveen – Willem II | 2:0 (kon.) |
Breda – Feyenoord | 2:1 (kon.) |
Śląsk – Sandecja Nowy Sącz | 0:0 (kon.) | | | Korona – Pogoń | 0:0 (kon.) | | | Gliwice – Zabrze | 1:0 (Nedohr.) |
koniec
Angers SCO
3:0
(1:0)
EA Guingamp
88
|
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Pierrick Capelle, přichází Lassana Coulibaly.
|
|
80
|
Třetí střídání v týmu EA Guingamp: závěrečnou desetiminutovku dosleduje z lavičky Lucas Deaux, zvrátit osud zápasu má za úkol Moustapha Diallo.
|
|
67
|
Střídání v týmu EA Guingamp: Yannis Salibur přenechal své místo Yeni Ngbakotovi.
|
|
62
|
Střídání v týmu Angers SCO: svůj pobyt na hřišti ukončil Jeff Reine-Adélaïde, jeho pozici zaujal Gilles Sunu.
|
|
46
|
Během poločasové pauzy proběhlo v týmu EA Guingamp střídání: na trávník se nevrátil Étienne Didot, ale pobíhá po něm Nicolas Benezet.
|
Góly:
1. Tait (Capelle), 89. Toko Ekambi (L. Coulibaly), 90+4. I. Traoré (L. Coulibaly)
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:8. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:8.
Rozhodca: Turpin – Gringore, Danos
Diváci:
Karty: 83. Sunu (AGR) – 6. Didot (GUG)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:8. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:8.
Angers SCO:
Butelle – Manceau, I. Traoré (C), Pavlović, Andreu – Santamaría – Reine-Adélaïde (62. Sunu), Capelle (88. L. Coulibaly), Mangani, Tait – Toko Ekambi.
Náhradníci: Michel – Kanga, Sunu, L. Coulibaly, Guillaume, Puyo, Thomas.
Tréner:
EA Guingamp: Johnsson – Ikoko, Kerbrat, Eboa Eboa, Rebocho – Deaux (80. Diallo), Didot (46. Benezet) – Salibur (67. Ngbakoto), Grenier, Coco – Briand (C).
Náhradníci: Caillard – Benezet, Blas, Sorbon, Phiri, Diallo, Ngbakoto.
Tréner:
Náhradníci: Michel – Kanga, Sunu, L. Coulibaly, Guillaume, Puyo, Thomas.
Tréner:
EA Guingamp: Johnsson – Ikoko, Kerbrat, Eboa Eboa, Rebocho – Deaux (80. Diallo), Didot (46. Benezet) – Salibur (67. Ngbakoto), Grenier, Coco – Briand (C).
Náhradníci: Caillard – Benezet, Blas, Sorbon, Phiri, Diallo, Ngbakoto.
Tréner:
Rozhodca: Turpin – Gringore, Danos
Diváci:
Lukáš Jasoněk