Skalica – Topoľčany 4:3 (po pr.) | Michalovce – Prešov 2:3 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
2:3 (1:1, 1:1, 0:1) Stav série: 0:1
HC Prešov
Piatok 23.02.2018, 17:30 • ZŠ Michalovce • TIPOS Slovenská hokejová liga play-off • Semifinále

56:46
    Tím HC Prešov Penguins dal gól!
    Tučniaci sa prvý raz dostávajú do pozície lídra až na konci stretnutia. SAMUEL CHALUPA ukázal svoju šikovnosť a prekonáva Trenčana.
    Asistencie Jozef Tomčák, Martin Krajňák.

38:41
    Aj v druhej tretine skórujú hostia v jej závere, FRANTIŠEK PULŠČÁK je hrdinom okamihu. Asistencie Peter Valent, Damián Novický.

25:55
    Dukla Michalovce dala gól!
    O minútu neskôr bol už gólman Prešova na zakončenie domácich prikrátky. Vedenie Michalovciam navrátil presnou ranou ĽUBOR BALKO. Asistencia pribudne na konto Radoslava Mesaroša.

19:54
    Využitá presilovka, začína od nuly. Na jej využitie stačilo hosťom iba desať sekúnd, presadil sa DAMIÁN NOVICKÝ! Asistovali mu Vladyslav Gavrik a Gleb Bylina.

13:19
    Je tomu tak! Favorit sa ujíma vedenia po góle z hokejky IVANA BREZNIAKA. Na gól mu prihrával Tomáš Rusina.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Prešov. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 14. Brezniak (Rusina), 26. Balko (Mesaroš) – 20. Novický (Gavrik, Bylina), 39. Pulščák (Valent, Novický), 57. Chalupa (Tomčák, Krajňák)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan (Juríček) – Valečko, Hančák, Kolba, Deyl, Rusina, Meliško, Korenko – Halás, Linet, Solomonchak – Mašlonka, Piatak, Jokeľ – Brezniak, Toma, Hamráček – Balko, Bánovský
    HC Prešov: Riečický (Spodniak) – Kotzman, Palko, Novický, Hopkovič, Komloš, Mačkovič, Ferenc, Gábor – Prokop, Šimčák, Baláž – Chalupa, Tomčák, Krajňák – Babynets, Bylina, Gavrik – Pulščák, Valent, Mikolášek

Rozhodca: Peter Korba, Marián Žák – Maroš Pribula, Jaroslav Riš

Diváci: 1 800